FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #661
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    kus ma seda year-end boonust näen üldse?

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #662
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Marek K.
      kus ma seda year-end boonust näen üldse?
      cashier- my promotions - ironman challange/Iron Man Status - Track your bonus status here

      Comment

      • vinney
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 473

        #663
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused



        on see ok sait?

        Comment

        • jott
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 183

          #664
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas vinney
          Mina kasutan seda jah. RB kantakse välja kord kuus või kui 50$ koos võid kanda ka varem. Viimased 3 kuud on seal olnud rakeraced, ei ole kursis kas see aasta ka jätkub. Iganädalased hea overlayga turniirid on ka olnud. Pealegi on seal ka sõbraprogramm, mis pakub 5% sõbra rakest.

          Comment

          • vinney
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 473

            #665
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas jott
            Mina kasutan seda jah. RB kantakse välja kord kuus või kui 50$ koos võid kanda ka varem. Viimased 3 kuud on seal olnud rakeraced, ei ole kursis kas see aasta ka jätkub. Iganädalased hea overlayga turniirid on ka olnud. Pealegi on seal ka sõbraprogramm, mis pakub 5% sõbra rakest.
            rb tuleb ftp kontole või sinna saidi kontole?

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #666
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas taavi
              cashier- my promotions - ironman challange/Iron Man Status - Track your bonus status here
              ma eitea, ei leia seda.. muidu n2itas, et oleksin pidanud saama $300 seda boonust, kuna 3kuud ironman olnud, aga detsembris ntx ei mänginud seal üldse.. ja nüüd ei leia kuskilt miskit boonust? imelik

              Comment

              • Despire
                Räme Fish
                • Aug 2009
                • 14

                #667
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                imo oli nii et dets. pidi vähemalt bronze olema, et boonust saada, aga kindel pole

                Comment

                • hansoleero
                  Räme Fish
                  • Jan 2010
                  • 9

                  #668
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Tänu uuele sedusele, kuidas te FT'i suhtes käitute? Kannate raha välja või
                  jääte ootele, et mis toimub?

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #669
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    kõigil on juba ammu välja kantud. sul ei olegi veel või???????

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #670
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas Tarmonator
                      kõigil on juba ammu välja kantud. sul ei olegi veel või???????
                      ja kullakangid on vanniall tuumapommikindlas seifis

                      Comment

                      • vinney
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 473

                        #671
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        tegin alles täna konto

                        Comment

                        • hansoleero
                          Räme Fish
                          • Jan 2010
                          • 9

                          #672
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas leits
                          ja kullakangid on vanniall tuumapommikindlas seifis
                          Ehk siis saan aru, et olete ootel lihtsalt :) ?

                          Comment

                          • Maheaatom
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 958

                            #673
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas hansoleero
                            Tänu uuele sedusele, kuidas te FT'i suhtes käitute? Kannate raha välja või
                            jääte ootele, et mis toimub?
                            Sina ei pea teadma, et selline seadus olemaski on. Kuniks mängida ja arveldada saab, laske aga julgelt edasi. Lisaks on ülimalt ebareaalne, et Full Tildi kaliibriga pokkerituba hakkaks ka kõige mustema stsenaariumi korral Eesti mängijate rahasid konfiskeerima.

                            Comment

                            • jott
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 183

                              #674
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas vinney
                              rb tuleb ftp kontole või sinna saidi kontole?
                              Koguneb saidi kontol ja sealt kantakse sult FTP kontole

                              Algselt postitas Marek K.
                              ma eitea, ei leia seda.. muidu n2itas, et oleksin pidanud saama $300 seda boonust, kuna 3kuud ironman olnud, aga detsembris ntx ei mänginud seal üldse.. ja nüüd ei leia kuskilt miskit boonust? imelik
                              Et ironman boonust saada peab poolaasta viimasel kuul, praegu siis detsembris, kvailfitseeruma vähemalt bronze tasemel. Kui detsembris ei mänginud, siis jääb boonust saamata

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #675
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Kas Full tiltis on nii ,et rakebacki suurus oleneb sinu saavutatud tasemest või on see 27% nii 1000 käe mehele kuus kui ka 100 000 käe mehele kuus ?

                                Comment

                                Working...