FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #511
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas kardaanirist
    siis on küll kehvasti..

    kui boonus lahti mängitud, kas siis on lubatud uus kasutaja teha, kui lasen full tildis oma konto kinni panna? maru kahju oleks rakebackist ilma jääda. madalat limiiti mängin küll, aga iga kuu saaks ikka oma 50-75 dollarit.
    nuvat.. regamisel tasuks reeglid läbi lugeda.. kaks põhiasja... sul tohib olla ainult üks konto.. kõik järgmised kustutatakse.. ja affiliate koodi muuta ei saa.. seega FTP on sinu jaoks nüüd maha kantud..

    supporti võid ikkagi igaksjuhuks meili saata ja küsida mis su võimalused on rakebacki saamiseks.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #512
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      ah - vana konto kellegi iks nimele, tee endale uus meil, uus konto ja asi laks.
      äkki joppab
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #513
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas nikitheone
        ah - vana konto kellegi iks nimele, tee endale uus meil, uus konto ja asi laks.
        äkki joppab
        pole mõtet siia huupi puusalt tulistama ronida.. ausaltöeldes ajab lausa tigedaks selline lausidootsus ja soovitus.. ime oma nägu mees..

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #514
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          mis sellel viga siis on?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #515
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas nikitheone
            mis sellel viga siis on?
            Mitme konto pidamine on rangelt keelatud ja võivad suured jamad kunagi tulla (külmutatakse konto jne) Seega kõik sellised x soovitused on väga riskantsed.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #516
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              a see ei ole mitme konto pidamine. või nt teed uue oma venna nimele. noh, reaalselt sul on mitu kontot, aga üks on su venna nimel nt. ebamoraalne, aga elu ongi karm.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #517
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                aitäh vastuste eest.

                a kas eksisteerivat kontot ei anna ära kustutada?? mõtlesin just, et hakkaks full tildis nüüd mängima, aga näe, võta näpust - rakebacki ei ole. kusjuures ma arvasin, et see 27% rakeback on automaatselt kõigil kohe olemas.. hiljem aga avastasin, et selle jaoks peaks ka mingi boonuskoodi panema. muidu ilmselt ei oleks hakanudki selle 50 dollariga jamama.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #518
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  ei saa kustutada.. aga ikkagi.. kurda supporti, et sul ei ole rakebacki ja küsi neilt, kas ja millised võimalused sul on rakebacki saamiseks..

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #519
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    teen boonuse lahti ära ja siis küsin. eks raporteerin siis siin.

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #520
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Ega need asjad ikka päris nii lihtsalt ei käi. Arvestage, et nii affiliate kui pokkerituba on eelkõige orienteerunud kasumi teenimisele ning igasugused "tasuta algkapitalid" või programmid on lihtsalt levinud peibutis uute mängijate värbamiseks. Kui oled midagi ikka tasuta saanud, siis tulebki ka orjata niikaua, kuni see on kirssidega välja makstud. Affiliate tahab oma papi + riskimarginaali tagasi saada ning raha tahab ka teenida ka pokkerituba, kes peab affiliatele maksma ning nees summad ei pruugi sõltuvalt affiliatest üldsegi mitte väiksed olla. Siis võidakse jah diil erandolukordades üle vaadata kui eelnevalt on korralikult mängitud (reik vähemalt $2000-3000 kuus) ning ainult juhul, kui pokkerisait ei maksa affiliatele rakebacki, vaid CPA-d või reklaamiraha (ehk mängija edasine tegevus affiliate sissetulekuid ei mõjuta). Vastasel juhul soovib mängija toonud affiliate tahab "lüpsilehma" pealt edasi teenida ega ole huvitatud diili katkestamisest ning pokkeritoal pole õigust seda teha. Teie ei tea, mis diil on pokkeritoal ja affiliatel. Seega tasuks lihtsalt vältida selliseid otsuseid korralikes pokkeritubades, kus on väärt boonused ja/või rakeback.

                      Kolmandatele inimestele kontode tegemine on otsene pettus ja seda ma ei hakka üldse kommenteerima.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #521
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        kahju. :(



                        keegi oskab öelda, kuidas nelja fulltilt lauda nagu "tile" versioonis panna? proovisin ise neid õigetekes suurusteks teha, aga need kuidagi nii propotsioonist väljas, et no mitte kuidagi ei saa nelja võrdset lauda(kaks üleval, kaks allpool) nii, et terve screen oleks kaetud.

                        mingit "tile-cascade" versiooni ka ei leidnud optionsite alt nagu PokerStarsis on. oskab keegi aidata?

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #522
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          suvalisel avatud laual võtad ülevalt paremast nurgast optionsi kõrvalt layout & tile tables.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #523
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Marek K.
                            suvalisel avatud laual võtad ülevalt paremast nurgast optionsi kõrvalt layout & tile tables.


                            aitäh.

                            kurat, ma olen ikka kilplane.

                            Comment

                            • liifer
                              Räme Fish
                              • Nov 2009
                              • 15

                              #524
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              kirjutasin full tilt supporti ja tyybid saatsin phm pikalt ala võtke oma aff'iga yhendust. samas aff ytleb, et boonuskood tuleb regamisel panna ja ongi kyna katki...

                              tuleb endale tõnu tilba asemel nyyd mati talvik võtta perekonnaseisuametis....

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #525
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Maheaatom
                                Ega need asjad ikka päris nii lihtsalt ei käi. Arvestage, et nii affiliate kui pokkerituba on eelkõige orienteerunud kasumi teenimisele ning igasugused "tasuta algkapitalid" või programmid on lihtsalt levinud peibutis uute mängijate värbamiseks. Kui oled midagi ikka tasuta saanud, siis tulebki ka orjata niikaua, kuni see on kirssidega välja makstud. Affiliate tahab oma papi + riskimarginaali tagasi saada ning raha tahab ka teenida ka pokkerituba, kes peab affiliatele maksma ning nees summad ei pruugi sõltuvalt affiliatest üldsegi mitte väiksed olla. Siis võidakse jah diil erandolukordades üle vaadata kui eelnevalt on korralikult mängitud (reik vähemalt $2000-3000 kuus) ning ainult juhul, kui pokkerisait ei maksa affiliatele rakebacki, vaid CPA-d või reklaamiraha (ehk mängija edasine tegevus affiliate sissetulekuid ei mõjuta). Vastasel juhul soovib mängija toonud affiliate tahab "lüpsilehma" pealt edasi teenida ega ole huvitatud diili katkestamisest ning pokkeritoal pole õigust seda teha. Teie ei tea, mis diil on pokkeritoal ja affiliatel. Seega tasuks lihtsalt vältida selliseid otsuseid korralikes pokkeritubades, kus on väärt boonused ja/või rakeback.

                                Kolmandatele inimestele kontode tegemine on otsene pettus ja seda ma ei hakka üldse kommenteerima.
                                Kas affiliatega, kes saab rakebacki aga ise mängijatele edasi ei maksa, on üldse mõtet rääkida, et nad hakkaksid ise rakebacki maksma? Muidu ähvardaks ära minna? On selliseid juhuseid teada?

                                Comment

                                Working...