FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #226
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas masterpuppet
    Paukn, et imeline photoshop..
    jama.. ma lootsin et mingi fun värk ja all on hoopis insta cash tüüpi boonused..

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #227
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Marek K.
      lasin 4 tundi 3x happy auerit ja sain 1,5k punkte, nl25 siis
      lasin 4 tundi 3x happy hourit - üle 10k pointse :o seal on praegu take2 vms asi ka kus tuleb punkte juurde.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #228
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas ok2aa
        lasin 4 tundi 3x happy hourit - üle 10k pointse :o seal on praegu take2 vms asi ka kus tuleb punkte juurde.
        Pole proovinud, et kas take 2 korrutab selle 3x veel kahega, aga sinu jutust järeldan, et jah.

        Seega siis on 3x2= 6x punktid ehk võrreldes tavalisega ca +5*2.7%=+13.5% lisarakebacki ja tavalise take 2ga võrreldes +4*2.7%=+10.8% lisaRB.

        Kokku siis kindlalt üle 40%, mis pole paha.

        Comment

        • ment52
          Politseidokumendiga kusjuures!
          • Oct 2008
          • 1270

          #229
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Minu arusaama kohaselt take 2 kahekordistab ainult kahel laual su punktid ehk siis 16tabledes saad kahel laual 6x punktid ja ülejäänud 14 laual 3x punktid.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #230
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            Kuidas sa saad punktidest rakebacki ? Punktide eest boonust osta ei saa..kahjuks
            Ostad turnadele sisse ? Ehk kaotad siis ikka 0,005$ punkti eest rakebackist. No jah suur kaotus ei ole siiski :D

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #231
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ment52
              Minu arusaama kohaselt take 2 kahekordistab ainult kahel laual su punktid ehk siis 16tabledes saad kahel laual 6x punktid ja ülejäänud 14 laual 3x punktid.
              2 laua eest saab jah juurde, kõikide eest mitte.

              Comment

              • kilu6
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1305

                #232
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Madis Very
                Kuidas sa saad punktidest rakebacki ? Punktide eest boonust osta ei saa..kahjuks
                Ostad turnadele sisse ? Ehk kaotad siis ikka 0,005$ punkti eest rakebackist. No jah suur kaotus ei ole siiski :D
                ment kunagi arvutas, peaks õige olema:

                http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg11531

                ----

                Kui ainult kahe laua eest saab take 2 2x, siis see lahja tõesti.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #233
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  kaua FTPst mingi punktide eest ostetud nodi kohale tuleb?

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #234
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Keskmiselt 3 nädalat.

                    Comment

                    • Tarq666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 814

                      #235
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Mul on FTPga mingi selline jama, et kõik nupud kuhu on võimalik peale klikkida on ilma tekstita. Olen uninstallinud, kataloogi maha lasknud, uuesti tõmmanud alla progre. Miski ei aita. Varem oli ka see jama, siis kadus üks päev ära ja nüüd jälle tagasi. Keegi oskab nõu anda?

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #236
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Tarq666
                        Mul on FTPga mingi selline jama, et kõik nupud kuhu on võimalik peale klikkida on ilma tekstita. Olen uninstallinud, kataloogi maha lasknud, uuesti tõmmanud alla progre. Miski ei aita. Varem oli ka see jama, siis kadus üks päev ära ja nüüd jälle tagasi. Keegi oskab nõu anda?
                        uuenda HEM ka ära ja siis reinstalli FTP

                        Comment

                        • Tarq666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 814

                          #237
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas Rage
                          uuenda HEM ka ära ja siis reinstalli FTP
                          HEM mõjutab FTP softwarei?

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #238
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas Rage
                            uuenda HEM ka ära ja siis reinstalli FTP
                            Igal juhul tänud, tundub, et aitas!!! :)

                            Comment

                            • 0ttt
                              Õpihimuline Mängur
                              • May 2009
                              • 444

                              #239
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              Selline küsimus: Kas keegi siit on läbi affiliate regadedes ja pärast rakebacki küsides ka RB'd saanud?

                              Comment

                              • KeRRRt
                                Grinder
                                • May 2009
                                • 774

                                #240
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas 0ttt
                                Selline küsimus: Kas keegi siit on läbi affiliate regadedes ja pärast rakebacki küsides ka RB'd saanud?
                                mitte omast kogemusest, aga sõber saab küll RakeBacki. niiet töötab

                                Comment

                                Working...