FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #121
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas ok2aa
    medalitega pole ka midagi osanud peale hakata
    Medalite eest saab bonuseid osta poest - 3000 medalit -> $600 või 600 medalit -> $100. See bonus tuleb lahti mängida siis pärast. (samuti läheb vist bonuse summa RB MGRist maha)

    Algselt postitas ok2aa
    iga päev täpselt 200fpp'd tehes on rakeback maksimaalne. teine asi on see, et tehes 1000 punkti, saad lisaks 10 medalit, 2000 punkti 20 medalit jne. palju see kõik kokku teeb - ei tea. medalitega pole ka midagi osanud peale hakata (va victorinoxi taskunuga, mis on NUTS).
    1000 punkti on 800FTP punkti rohkem kui nõutav 200FTP ehk ca $116 lisaraket (SNGde puhul). Selle eest saab 10 medalit, ehk ca $1.5. See teeb lisarakebackiks ca 1.2%. Seega Ironman Plus lisamedalid on joke mu meelest.

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #122
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
      Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

      /Sama boonustega

      Comment

      • Tylos
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 340

        #123
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas Madis Very
        2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
        Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

        /Sama boonustega
        T6si ta on.Sellest siisamas teemas juba kirjutatud.

        Full Tilt Poker calculates the amount we receive for each player by the following calculation: Rake + Juice - Bonus - Player Added - Fees - Fraud - Used Points = Net Revenue

        Rake: Cash game rake

        Juice: Tournament fees e.g. $10 + $2 sit-n-go would result in $2 of juice

        Bonus: These are bonuses Full Tilt Poker gives such as deposit bonuses

        Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

        Fees: Full Tilt Poker shares the cost incurred by payment processors for depositing or withdrawing on the site with its affiliates.

        Fraud: Any charge backs from credit cards will be deducted from rake.

        Used Points: Every time you use Full Tilt points in the store or for tournaments you are deducted $0.005 per point.

        Comment

        • kilu6
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1305

          #124
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas Madis Very
          2p2s üks kirjutas, et ei raiska punktegi kuna kardab, et see vähendab rakebacki.
          Kuskilt pole 100% kindlat vastust sellele saanud ???

          /Sama boonustega
          Vähendab rakebacki, aga punktide eest saadud $$ siiski suurem sellest kaotusest. Punktid miinus RB vähendus kokku peaks andma ca 2.7% RB.
          (näiteks sul 20K punkti, mille eest saab ca $100 eest sisseoste, rakeback MGRist (Monthly Generated Rake) läheb $100 maha ja su rakeback väheneb $27 võrra, seega said siiski $73).
          Punktide eest on mu meelest mõtet mingeid satikaid mängida, sest poes on asjad üsna kirve hinnaga.

          Vt ka leitsi poolt pandud FT kiri:
          http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg11756


          Net revenue is calculated as follows:

          Rake + Juice - Bonus - Player Added - Used Points - Players fees = Net Revenue

          Rake - money earned while playing in ring games
          Juice - fees a player pays when joining a tournament
          Bonus - bonuses a player earns such as a deposit bonus
          Player Added - money we have to add to tournaments (guarantees and freerolls). For example, if there is a $10,000 guarantee tournament and we only get enough buy ins for $9,000, we split the remaining $1,000 by the players in the tournament. This amount gets added to the player added column.
          Used Points - Full Tilt Points players use on the site or in the store
          Player Fees - Transaction fees when players deposit money onto, or withdraw money from the site. Please note that the amount deducted for this post is between the Full Tilt Poker and the affiliate.

          ups jäin hiljaks vist:)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #125
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            WTF, mängijad peavad maksa overlay kinni w?

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #126
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas ranka
              WTF, mängijad peavad maksa overlay kinni w?
              yup.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #127
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

                wow see sick

                aga tänud heade vastuste eest polnud lihtsalt aega eest kõike läbi lugeda

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #128
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas Madis Very
                  Player Added: If you play in a guarantee tournament that doesn't meet the guarantee Full Tilt Poker divides the amount of the overlay by the number of players in the tournament.

                  wow see sick

                  aga tänud heade vastuste eest polnud lihtsalt aega eest kõike läbi lugeda
                  nagu W T F ???

                  Comment

                  • Bikewarrior
                    Bännitud
                    • Apr 2009
                    • 283

                    #129
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    Tegin kunagi ammu fulltilti konto aga ei mäleta kust kaudu, kas läbi affiliate saidi või mitte.
                    Siiani pole deposiiti ka teinud aga tahaks teha.
                    Kuidas ma saan teada kas ma saan rakebacki või mitte?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #130
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      mhm.. ühesõnaga mida ma oma ca 9000FTP punktiga peaks peale hakkama? turna pileteid ostma?

                      p.s. NL25 lobbys on üks laud punaselt ära märgitud ja seal sees mängib Paul Sexton ja waitingilisti järjekord muudkui kasvab.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #131
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Bikewarrior
                        Tegin kunagi ammu fulltilti konto aga ei mäleta kust kaudu, kas läbi affiliate saidi või mitte.
                        Siiani pole deposiiti ka teinud aga tahaks teha.
                        Kuidas ma saan teada kas ma saan rakebacki või mitte?
                        Kui tegid kunagi ammu arve ja ei teinud deposiiti, siis ei saa sa igal juhul rakebacki, sõltumata sellest kas oled liitunud läbi affiliate või mitte. Full Tildi nõue on minu teada, et tuleb teha deposiit 60 päeva jooksul. Tarkvarale unistall, kustuta "küpsised", vali sobilik affiliate ning kõik algusest peale.
                        Ja jätke meelde: ei ole vaja teha kuskile niisama arveid, vaid alles siis kui on plaanis hakata reaalselt mängima.

                        Comment

                        • Marek K.
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 1477

                          #132
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #133
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Kasutan fulltilt punkte satikate jaoks, sest see tuleb kasumlik. Pole veel märganud, et satikate mängimine rakei vähendab aga isegi kui vähendab kogu makstud rakeist, siis arvan, et satikate mängimisel tekitab overlay. See arvutus on lambist aga kui rake väheneb näiteks 5$ võrra, siis sellest saadav satika pilet on näiteks väärtuses 7,4$, seda siis sellepärast, et rake võetakse üldisest makstud rakeist, mitte 27% rakebackist.

                            ps: kõige kasumlikum on tõesti kasutada punktid alles siis kui oled lõpetanud mängimise FTPs

                            Comment

                            • arvamusliider
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 183

                              #134
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              FTP keerati viimase uuendusega (suur uuendus u. kuu tagasi) ikka nii perse kui võimalik. Bugine ja laggine. Ainuke variant on tiles mängida ja elu halvim kogemus stacked (siis läheb FTP ikka täitsa lolliks).

                              Comment

                              • arvamusliider
                                Jube Noob
                                • Oct 2008
                                • 183

                                #135
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas Marek K.
                                No nagu ma aru olen saanud, siis fulltilti punkte on mõtekas raisata alles siis, kui oled seal mängimise quittinud, kõik rakebackid jms kätte ära saanud. Seepärast müüakse ka 2p2-s neid punkte vahest miljonite kaupa.
                                See on ainuke mõistlik lahendus.

                                Comment

                                Working...