FullTilt - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #76
    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

    Täiesti p*tsis kui värdjad ikka. Uninstall ja uus peale ja läks jälle ***** tagasi kogu programm. See ei ole enam normaalne. Ja tra välja kandes ja edasi jälle läheb hunnik konverteerimistasusid. Teemas mingeid tarku vastuseid ka ei tule ja irw, ei saa välja ka kanda normaalselt hetkel, kui ära ei arva, ksu nupud asuvad, sest kirju pole.

    http://forumserver.twoplustwo.com/28...07/index2.html


    idioodi kari

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #77
      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas altzie
      Kellelgi HEM'ga pole probleeme?

      Mul alati ~10 käe juures jookseb kinni ja mitmeid käsi ei loe üldse

      On uusim versioon ka peal...
      mul kinni ei jookse, kuid käsi ei võta sisse küll. ühel sessil tervelt 2 suuremta miinuskätt olid kadunud. krdi närvi ajab küll. ei tea mis probleem ka. äkki peaks vahepeal HH history faili ära kustutama vms

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #78
        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

        hem jookseb nagu kullatükk prageu. Viimane bet peal ka, aga ftp võiks küll ennast põlema panna. Tra mulle täiega meeldib see tuba ja starsi küll kolida ie taha või mujale, aga *****, kui nad korda ei tee, sisi ei jää muud üle

        tyrastunud värdjad
        Vb oleks parem, kui 2+2 teemades keegi vastaks ja hoiaks kursis, mis toimub. Tra selle asemel tuleb vaidlema, mis asi on lag, nahhui


        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #79
          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

          Algselt postitas arvamusliider
          Viimane update oli 12/7. Ja üldiselt ei toimu midagi, support informeeris, et mägida tuleb omal vastutusel, seega raha tagasi ei saa.
          täna tuli ka mingi update. oled midagi uut märganud?

          Comment

          • chrosmos
            Õpihimuline Mängur
            • Apr 2009
            • 340

            #80
            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

            hallo

            keegi seletaks ära, kuidas full tildis rakebacki saada?
            konto on mul juba ammu tehtud, aga pole kunagi veel sissemakset teinud.

            tänud

            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #81
              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas chrosmos
              hallo

              keegi seletaks ära, kuidas full tildis rakebacki saada?
              konto on mul juba ammu tehtud, aga pole kunagi veel sissemakset teinud.

              tänud
              Juhul kui sul on konto olemas, aga sa pole kunagi deponeerinud antud kontole, siis on järgnev võimalus:

              1) Muudad kontaktinfo oma praegusel kontol randomiks ehk paned suvalised andmed, mitte oma õigeid andmeid! Juhul kui andmeid pole sisestatud, siis ei ole vaja midagi muuta.

              2) Registreerid omale fulltilti uue konto (kasutades teist e-maili aadressi st. mitte seda, mida olid eelmisel nn. playmoney kontol juba kasutanud). Fulltilt ise otseselt rakebacki ei paku, kuid erinevate affiliatede kaudu on võimalik saada ametlikult 27% rakebacki. Selleks tuleks liituda läbi vastavate linkide. Kõige lihtsam variant selleks on kasutad PokkeriProd.com rakeback saiti: http://rakeback.pokkeriprod.com

              3) Selleks et rakebacki saada pead kindlasti kasutama affiliate linke ja järgima täpseid juhiseid, mis on kirjas meie rakebacki lehel.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #82
                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                Konto on, Depo olen teinud. Affil saidi kaudu ei liitunud. Mis võimalsued on rakebacki saaada. http://www.pokerclub.ee/est/offers/r.../room-FullTilt all on kirjas et nagu oleks võimalik saada. On otseselt vahet kus kaudu liituda kui need freerollid eriti ei koti?

                Comment

                • Marek K.
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1477

                  #83
                  Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                  Selle kohta ma ei oska ise öelda, kas saab vana konto transferida rakebacki alla (kuigi seal saidil on nii kirjas jah). Saada kiri admin@pokkeriprod.com ja uuri järgi. Üldiselt suurt vahet ei ole, kust liitud rakeback on igalpool maksimaalselt 27%

                  Comment

                  • Tylos
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 340

                    #84
                    Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                    On v6imalik saada.Sain ka ise kui existing client.

                    Comment

                    • räim
                      Jube Noob
                      • Jun 2009
                      • 135

                      #85
                      Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                      Kellegil ei ole täna Full Tildiga mingit kammi olnud?
                      Praegu näiteks üldse ei ava klienti. Taskbar'ile ilmub paneel, aga see ei mõika üldse midagi.
                      Hommikul ei sisestasin 8 korda oma passwordi, kuni ta lõpuks selle õigeks tunnistas. 100% oli koguaeg õige.
                      Midagi sarnast?

                      Comment

                      • Tylos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 340

                        #86
                        Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                        Probleemid v6ivad tekkida lisaprogedest.Sharkscope HUD lennutas mul kogu Tildi softi mitu korda sitouti.Ilma HUDita pole v2hematki probleemi.

                        Comment

                        • räim
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 135

                          #87
                          Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                          pärast kahte restarti sain softi lahti

                          Comment

                          • Potik
                            FPP Pro
                            • Jul 2009
                            • 245

                            #88
                            Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                            Uus uuendus tuli vähemalt valutult. Ei pidanudki reinstallima.
                            Pluss pakutakse nüüd $100 kui miski 30 päeva jooksul kogud 1667 FTP (ei tea, kust küll selline number).

                            Läheb boonusehooramiseks siis.

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #89
                              Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                              võibolla juba mainitud aga sign-up bonus tuleb mis osadena lahti? kui näiteks mingi 500$ ülekande teen siis obv ei jõua ma seda kõike lahti mängida aga mingi 100-200$ ikka jõuaks. tuleb mingi viiekaupa või kuidas?

                              edit: juba sain vastuse. 10% boonuse summast või 20$ kaupa.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #90
                                Re: FullTilt - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas leho57
                                võibolla juba mainitud aga sign-up bonus tuleb mis osadena lahti? kui näiteks mingi 500$ ülekande teen siis obv ei jõua ma seda kõike lahti mängida aga mingi 100-200$ ikka jõuaks. tuleb mingi viiekaupa või kuidas?

                                edit: juba sain vastuse. 10% boonuse summast või 20$ kaupa.
                                lisaksin et kui lased NL25 siis vabalt jõuad lahti mängida see on väga easy

                                Comment

                                Working...