mina ja stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #31
    Re: mina ja stars

    Algselt postitas Keiss
    SEAT1 ja SEAT2 ja siis veel keelustada kõik abiproged 8)
    See viimane on vähemtõnäoline, sest mitte ükski pokkerituba tegelikkuses ei ole siin meie jaoks. Nende huvi on RAKE, mitte mängija ja need abiproged aitavad genereerida rohkem raket pokkeritoale.

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #32
      Re: mina ja stars

      seat 1, seat 2 on halb, sest siis ei pruugi tähele panna, kui 1 mängija lahkub ja uus asemele tuleb. nimevahetus 2x aastas oleks mu arust norm

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #33
        Re: mina ja stars

        tavai l6petage 2ra oma online poker revolution talk :D

        Comment

        • farik666
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 834

          #34
          Re: mina ja stars

          olen täna mänginud ja kõrvalt vaadanud mõnda starsi Sit N Go'd... ja pmõtselt igasse teisse floppi tuleb paar.. täiesti müstika.. koguaeg on board paired

          Comment

          • vinney
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 473

            #35
            Re: mina ja stars

            ei hakanud uut teemat tegema ehk keegi märkab siit vaadata.
            küs selline, et keegi on kasutanud või kasutab kombinatsiooni pokerstars+pokeroffice?
            nimelt mul ei hakka träkkima, viskab küll live analyse'i akna ette ja näitab isegi laua nime aga võta näpust statte ei näita ja hudi ka ette ei viska.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #36
              Re: mina ja stars

              Mina ei kasuta ja olen päris kindel, et enamus (pea 100% või isegi 100%) ei kasuta üldse PO-d. Soovitan mootori uuendamisele, kaua sa ikka sapakaga rallid

              Aga mine sa tea ehk leidub - küsija suu pihta ei lööda.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #37
                Re: mina ja stars

                jeahh.. ma kasutasin ka kunagi PO'd.. aga nii pea kui proovisin HEMi.. läks PO uninstallimisele.. mõttetu pask..

                Comment

                Working...