mina ja stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lebovend
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2420

    #1

    mina ja stars

    heihopsti, tegin see n2dal esimese deposiidi starsi. Loomulikult oli pokkeriisu nii suur, et
    kandsin sinna 16 taala, selle asemel et oodata paremaid aegu ja kanda 50 ehk v6tta boonusest maksimum. Harjumisega l2ks/l2heb veidi aega ning enamus probleemid olen saanud lahendatud seoses
    softiga.

    Siiski kaks kysimust on:
    Kas on kuskilt v6imalik s2ttida lauasuurused pysivalt paika, mitte et iga kord pean mingit suurt kasti v2ikseks pressima.

    Kas kuidagi saab maha keerata selle optioni, et stars saadab mulle p2rast iga turnas cashimist maili..SNGsid m2ngides on see suht spammy.

    TY,
    lebokas
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: mina ja stars

    Algselt postitas lebovend
    Kas on kuskilt v6imalik s2ttida lauasuurused pysivalt paika, mitte et iga kord pean mingit suurt kasti v2ikseks pressima.
    Pane linnuke ette "Rememeber Table Positioning", tolle leiab:
    PokerStars'i Pokkeriklient->View->Remember Table Positioning

    Algselt postitas lebovend
    Kas kuidagi saab maha keerata selle optioni, et stars saadab mulle p2rast iga turnas cashimist maili..SNGsid m2ngides on see suht spammy.
    Option->Receive Congratulatory Emails, sealt võta linnuke ära.

    Edu starsis ja loodan, et $16 seeme kasvab suureks raha tammikuks

    Comment

    • lebovend
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2420

      #3
      Re: mina ja stars

      kusjuures remember table positionig on peal aga ikka migni 1 kaheksast umbes tuleb suurena ette

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: mina ja stars

        Algselt postitas lebovend
        kusjuures remember table positionig on peal aga ikka migni 1 kaheksast umbes tuleb suurena ette
        Tee nii.

        Enne mängima alustamist ava X+2 (X olgu see arv, mitu lauda sa tavaliselt mängid) suvalist rahalauda. Nendega pane paika laudade suurused ja asukohad nii nagu nad peaksid olema siis, kui sa mängid. Kui see tehtud, siis sule kõik lauad ning restardi PokerStarsi klient. Nüüd peaksid olema salvestatud su laudade suurused ja asukohad.

        Kontrollimise eesmärgil ava uuesti X+2 suvalist rahalauda ning vaata, kas nad avanevad kõik seal positisooonidel, kus sa nad enne sulgesid. Kui avanesid, siis asi korras ning asu mängima.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #5
          Re: mina ja stars

          t2name

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: mina ja stars

            Algselt postitas lebovend
            t2name
            Said korda?

            Comment

            • lebovend
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2420

              #7
              Re: mina ja stars

              proovin seda varianti hiljem, a praegu tundub et on asi iseenesest korda l2inud!

              aga uus kyss, mul on mingi "First deposit $500 freeroll" ticket ja pole rohkem informatsiooni antud.
              et kunas see toimub vms..pilet juba 3 p2eva seisnud. Et mis v2rk on:D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: mina ja stars

                Algselt postitas lebovend
                proovin seda varianti hiljem, a praegu tundub et on asi iseenesest korda l2inud!

                aga uus kyss, mul on mingi "First deposit $500 freeroll" ticket ja pole rohkem informatsiooni antud.
                et kunas see toimub vms..pilet juba 3 p2eva seisnud. Et mis v2rk on:D
                Dunno. Ehk miski affiliate freeka ticket?

                Comment

                • HouseOfAces
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 69

                  #9
                  Re: mina ja stars

                  Algselt postitas lebovend
                  mul on mingi "First deposit $500 freeroll" ticket ja pole rohkem informatsiooni antud.
                  et kunas see toimub vms..pilet juba 3 p2eva seisnud. Et mis v2rk on:D
                  Ehk on sellega tegu: http://www.pokerstars.com/poker/prom...olls/?utm_id=5

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #10
                    Re: mina ja stars

                    woah, nice!
                    ty

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #11
                      Re: mina ja stars

                      Kas Starsis kunagi FPP nulli ka lähevad?

                      Comment

                      • ment52
                        Politseidokumendiga kusjuures!
                        • Oct 2008
                        • 1270

                        #12
                        Re: mina ja stars

                        ei lähe

                        Comment

                        • Tuul
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 989

                          #13
                          Re: mina ja stars

                          lähevad küll:

                          FPP Credits only expire if you do not earn any FPP Credits within one calendar year. For instance, if you earn any Frequent Player Points in the year 2006, your FPPs will not expire that year. However, if you earn no FPPs in the 2007 calendar year, your FPPs will expire on January 1st, 2008.

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #14
                            Re: mina ja stars

                            mhm..pokkerihulludele on see suht ebareaalne..

                            Comment

                            • Tuul
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 989

                              #15
                              Re: mina ja stars

                              ja siis lähevad ka nulli, kui kõik ära raiskad, hö-hööh

                              Comment

                              Working...