heihopsti, tegin see n2dal esimese deposiidi starsi. Loomulikult oli pokkeriisu nii suur, et
kandsin sinna 16 taala, selle asemel et oodata paremaid aegu ja kanda 50 ehk v6tta boonusest maksimum. Harjumisega l2ks/l2heb veidi aega ning enamus probleemid olen saanud lahendatud seoses
softiga.
Siiski kaks kysimust on:
Kas on kuskilt v6imalik s2ttida lauasuurused pysivalt paika, mitte et iga kord pean mingit suurt kasti v2ikseks pressima.
Kas kuidagi saab maha keerata selle optioni, et stars saadab mulle p2rast iga turnas cashimist maili..SNGsid m2ngides on see suht spammy.
TY,
lebokas
kandsin sinna 16 taala, selle asemel et oodata paremaid aegu ja kanda 50 ehk v6tta boonusest maksimum. Harjumisega l2ks/l2heb veidi aega ning enamus probleemid olen saanud lahendatud seoses
softiga.
Siiski kaks kysimust on:
Kas on kuskilt v6imalik s2ttida lauasuurused pysivalt paika, mitte et iga kord pean mingit suurt kasti v2ikseks pressima.
Kas kuidagi saab maha keerata selle optioni, et stars saadab mulle p2rast iga turnas cashimist maili..SNGsid m2ngides on see suht spammy.
TY,
lebokas
Comment