Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #166
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas krayzie
    ei
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • mkva
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1972

      #167
      Re: Cake Poker

      Aam, kust ma selle plaksutamise maha saan võta, kui poti võidan?

      Comment

      • minuraha
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 214

        #168
        Re: Cake Poker

        Algselt postitas mkva
        Aam, kust ma selle plaksutamise maha saan võta, kui poti võidan?
        Ei ole 100% kindel, aga võta mõni cashi laud lahti, siis alt Info-Options-Display ning sealt vali "Alerts only".

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #169
          Re: Cake Poker

          tnx

          Comment

          • minuraha
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 214

            #170
            Re: Cake Poker

            Nooo cake river on ju pokerstarsist laenatud :-\
            Keegi jagab mu arvamust?

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #171
              Re: Cake Poker

              Algselt postitas minuraha
              Nooo cake river on ju pokerstarsist laenatud :-\
              Keegi jagab mu arvamust?
              ma jagan täpselt vastupidist arvamust :)

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #172
                Re: Cake Poker

                Tahan määrata HEMis oma RB, et seda ka graafik lugema hakkaks ja seal on kus see on on "Rakeback Pct" mis see pct on? See ei ole ometi ju % sest kui panin 33% siis joon jooksis winnings ühel joonel..

                Comment

                • minuraha
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 214

                  #173
                  Re: Cake Poker

                  Algselt postitas mkva
                  Tahan määrata HEMis oma RB, et seda ka graafik lugema hakkaks ja seal on kus see on on "Rakeback Pct" mis see pct on? See ei ole ometi ju % sest kui panin 33% siis joon jooksis winnings ühel joonel..
                  Kusjuures PCT tähendabki just Percenti ja kui sa arvad, et näitab valesti ju siis on sealne süsteem veits vigane.

                  Ja veel riverist rääkides, minu vastu imeti eile egatahes kaks 2-outerit ja kaks 3-outerit ära.

                  Comment

                  • silku108
                    Julm Donk
                    • Mar 2009
                    • 90

                    #174
                    Re: Cake Poker

                    Kui ma olen kunagi teind konto ilma boonuskoodi kasutamata kas siis on kuidagi võimalik läbi pokkeriprode rakebacki saada?

                    Comment

                    • mkva
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1972

                      #175
                      Re: Cake Poker

                      Kuidas ma saan cake HH käsi convertida. St seal pole seda süsteemi nagu nt FT's aga läbi HEM'i.. HEM'is panen parema klickiga 'view selected hand histories' siis sealt saan copida, aga kust seda converitida nüüd foorumi jaoks saaks? Sest DC converter korrektselt seda ei tee.

                      E: Sain hakkama. HEM'ist võta see sama HH ja siis DC converteriga saab convertida. Output format tuleb valida phpBB forums.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas silku108
                        Kui ma olen kunagi teind konto ilma boonuskoodi kasutamata kas siis on kuidagi võimalik läbi pokkeriprode rakebacki saada?
                        Arvan ,et mitte aga võin uurida.

                        Algselt postitas mkva
                        Tahan määrata HEMis oma RB, et seda ka graafik lugema hakkaks ja seal on kus see on on "Rakeback Pct" mis see pct on? See ei ole ometi ju % sest kui panin 33% siis joon jooksis winnings ühel joonel..
                        Ma ise RB panen boonuste alla. Iga nädal saad ju täpse RB summa ning siis pane kirja boonusena Cake RB from X to Y ja saadud rB summa.

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #177
                          Re: Cake Poker

                          tänx :)

                          Comment

                          • Facepoker
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 364

                            #178
                            Re: Cake Poker

                            Mis kellegil kõige vingem kuldkaart on ? :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: Cake Poker

                              Algselt postitas Facepoker
                              Mis kellegil kõige vingem kuldkaart on ? :D
                              Mul T , mu vennal peaks olema ruutu äss.

                              Comment

                              • Marek K.
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1477

                                #180
                                Re: Cake Poker

                                Odds to hit gold card:



                                NICE HIT! ;D

                                Comment

                                Working...