Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #196
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas adam_q
    ma ei tea kas see on õige koht seda öelda, aga Cake on erilist kole interfeisiga
    Mina jagan hoopis vastupidist arvamust.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #197
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas adam_q
      ma ei tea kas see on õige koht seda öelda, aga Cake on eriti kole interfeisiga ja krt lolli peaga pokerstrategy 50$ lasin sinna kanda
      tahab harjumist saada, kõige ilusam just ei ole ja mugavuse poolest jääb ikka sitaks starsile alla. resurssi sööb ka jubedalt ja teinekord paneb lambist pange. ja fishe on ka vähem kui starsis, aga regid on sitaks hullemad ja kergemini loetavad. koos depo boonuse vabastamisega tuleb jälle nibin nabin 50% RB, mis on nuts.

      Comment

      • faronel
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 228

        #198
        Re: Cake Poker

        Algselt postitas ranka

        1.käsi.turner minraise fold.
        2. limp-foldpreflop. goood play.
        3. lea out allinn
        4. PF minraise, river minbet-fold
        5. check down kuna pole absoulte nuts, 2nd nuts ei müü. halvem käsi ei calli obv.
        6. põhimõtteliselt halvesti mängitud.
        7. 6-bet fold, sa ei biidi midagi
        Kui need on Ranka käte kommentaarid, siis oleks tänulik mõne üksiku soovituse puhul selgituse eest ka.

        1. No explanation needed.
        2. Limp-fold preflop QQ in NL20, miks? Või ma sain valesti aru?
        3. Mmm... I'll better not ask?
        4. No explanation needed.
        5. No explanation needed.
        6. Mis hero oleks pidanud tegema? Kuskil check-raiseima?
        7. No explanation needed.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #199
          Re: Cake Poker

          Ärge palun sellistes teemades leveldage.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #200
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas faronel
            Kui need on Ranka käte kommentaarid, siis oleks tänulik mõne üksiku soovituse puhul selgituse eest ka.

            1. No explanation needed.
            2. Limp-fold preflop QQ in NL20, miks? Või ma sain valesti aru?
            3. Mmm... I'll better not ask?
            4. No explanation needed.
            5. No explanation needed.
            6. Mis hero oleks pidanud tegema? Kuskil check-raiseima?
            7. No explanation needed.
            Ma pean väga vabandama aga need ei ole kahjuks minu kommentaarid ja minu läpparit kuritarvitati Vilniuse Reval hotellis ESTPatricku ja Krayzie poolt. Seega ära palun minu kommentaari tõsiselt võta. Olime küll lõbusas meeleolus aga leveldamine on liig, oleksime pidanud kindlalt panema miski väikese märkme juurde.

            Kahjuks me seda ei teinud ja ma ostan sulle kolm (minu, ESTPatricku ja Krayzie poolt) Tequila Sunrise jooki, kui kunagi baaris kohtume :)

            Vabandused "leveldamise" pärast.

            Comment

            • faronel
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 228

              #201
              Re: Cake Poker

              Algselt postitas ranka
              Ma pean väga vabandama aga need ei ole kahjuks minu kommentaarid ja minu läpparit kuritarvitati Vilniuse Reval hotellis ESTPatricku ja Krayzie poolt. Seega ära palun minu kommentaari tõsiselt võta. Olime küll lõbusas meeleolus aga leveldamine on liig, oleksime pidanud kindlalt panema miski väikese märkme juurde.

              Kahjuks me seda ei teinud ja ma ostan sulle kolm (minu, ESTPatricku ja Krayzie poolt) Tequila Sunrise jooki, kui kunagi baaris kohtume :)

              Vabandused "leveldamise" pärast.
              Lol. :D

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #202
                Re: Cake Poker



                Miks see menüü mul selline välja näeb ???

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #203
                  Re: Cake Poker

                  Algselt postitas Karikakar


                  Miks see menüü mul selline välja näeb ???
                  IEs oled muutnud endale fondi suurust?
                  Klicki sinna valge osa peale ja vajuta Ctrl + 0

                  PS. Puusalt lastud...

                  Comment

                  • Karikakar
                    Vana Tegija
                    • Jul 2009
                    • 1235

                    #204
                    Re: Cake Poker

                    Midagi ei muutnud.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #205
                      Re: Cake Poker

                      See cashier hetkel ei funkagi. Clicki "My Account" peale ja sama menüü aga detailsem.

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #206
                        Re: Cake Poker

                        See on täpselt samasugune, mitte persetki ei saa aru

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #207
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas Karikakar
                          See on täpselt samasugune, mitte persetki ei saa aru
                          Siis kindlalt su browseri viga.

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #208
                            Re: Cake Poker

                            Sain korda, oli vaja jah veits IE´s hackida. :)

                            Comment

                            • Facepoker
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2009
                              • 364

                              #209
                              Re: Cake Poker

                              Täna siis 2 kullast kaarti :)
                              6 poti ja 7 ärtu.

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #210
                                Re: Cake Poker

                                Aam. Mul kadus cakes sound ära. Igaltpoolt optionsitest näitab, et hääl peal aga noo ei ole ju .. ???

                                Comment

                                Working...