Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #181
    Re: Cake Poker

    Ühel eestlasel on kunku kah :)

    Comment

    • CTXrix
      Grinder
      • Oct 2008
      • 689

      #182
      Re: Cake Poker

      Algselt postitas ranka
      Mul T , mu vennal peaks olema ruutu äss.
      Vend biidib?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #183
        Re: Cake Poker

        Algselt postitas CTXrix
        Vend biidib?
        busto ei ole ja tööl ei käi

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #184
          Re: Cake Poker

          Millised on koogis kõige madalamad lauad ja palju neid tavaliselt on? Kuidas on pf protsendid ja avg potid?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #185
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas Karikakar
            Millised on koogis kõige madalamad lauad ja palju neid tavaliselt on? Kuidas on pf protsendid ja avg potid?
            4NL ja sitaks.

            Comment

            • jarlop
              FPP Pro
              • Sep 2009
              • 241

              #186
              Re: Cake Poker

              Mis värk sellega on, et Eestisse cake'i poest stuffi ei saa tellida? Pmst ei ole siis nende goldchipsidega midagi erilist peale hakata..

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #187
                Re: Cake Poker

                Algselt postitas jarlop
                Mis värk sellega on, et Eestisse cake'i poest stuffi ei saa tellida? Pmst ei ole siis nende goldchipsidega midagi erilist peale hakata..
                Kas oled kindel, et Eestisse tellida ei saa??? Oled proovinud??? Kui jah siis hakkab tilti ajama, sest tahaks xboxi saada.

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #188
                  Re: Cake Poker

                  See jah veic jama, kui eestist tellida ei sa :(

                  Comment

                  • QKulgur
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2008
                    • 484

                    #189
                    Re: Cake Poker

                    gold chipsidega on sitaks teha, mingid rahaks duubeldamise turnad on ja tavalised satikad ka suurematele turnadele ja need on oioi mihukesed freerollid. Ükskord minu lauas 1 vend lasi every hand allin ja nii tund aega järjest kuni late reg kinni läks ;D

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #190
                      Re: Cake Poker

                      Algselt postitas ranka
                      Kas oled kindel, et Eestisse tellida ei saa??? Oled proovinud??? Kui jah siis hakkab tilti ajama, sest tahaks xboxi saada.
                      kui tahad siis PM, annan oma UK aadressi, lased siia saata ja ma saadan siit eesti. see kehtib kõikidele. postikulud maksate ise obv.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #191
                        Re: Cake Poker

                        tra mulle meeldib see Cake.. PLO20-50 on ikka ulmefishe täis.. paardunud mastitõmbega boardil pole mingi probleem callinnida ennast palja OESDga :D:D

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #192
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas vennike
                          kui tahad siis PM, annan oma UK aadressi, lased siia saata ja ma saadan siit eesti. see kehtib kõikidele. postikulud maksate ise obv.
                          Oh Cool. Võtan ühendust, kui tellimiseks läeb.

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #193
                            Re: Cake Poker

                            Standard Cake:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Ja kuigi seekord võitsin, siis isegi see ajab tilti, sest see ei ole normaalne. Olen kahe viimase päevaga saanud vist 5 nelikut, ühe straight flushi. Näinud olen mitut straight flushi ja sitaks nelikuid. Igasugused kahe ja üheaudised on täiesti tavaline.

                            Comment

                            • miksnii
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 580

                              #194
                              Re: Cake Poker

                              mul viimasel ajal standard see, et maha tuleb iga teine käsi 4 masti kaarti ja mingi suvakas kes pre-flop lendab 4Q all in
                              imeb välja :D

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #195
                                Re: Cake Poker

                                ma ei tea kas see on õige koht seda öelda, aga Cake on eriti kole interfeisiga ja krt lolli peaga pokerstrategy 50$ lasin sinna kanda

                                Comment

                                Working...