Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas kip
    Nii lauad ikkagi suutsin leida, et polnudki nii hull olukord kui eelnevalt mainisin aga miks iga viie minuti tagant soft ütleb, et ilmnes viga ja soft suletakse. Üle kolme korra ma seda ei talunud ja panin lauad kinni!
    Minul seda viga ei ole aga kahtlustan, et sul kompuuter on vana pann või siis netiühendus sitt.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #47
      Re: Cake Poker

      plaanis ka kuu alguses kerged rahad peale kanda ja nl 10 grindida seal vaatab mis saab, boonused tunduvad head olevad ja neid kaarte koguda on hea idee kuangi hiljem või kenasti ära tasuda :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Cake Poker

        Peale selle chipide ja kaartide kogumine tekitab mõnusat hasarti.

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #49
          Re: Cake Poker

          mul soft paneb terve päeva segast, hangub täiega ja laudu ei lase avada.. ja lendab kõik juppideks.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas Marek K.
            mul soft paneb terve päeva segast, hangub täiega ja laudu ei lase avada.. ja lendab kõik juppideks.
            Softile/kompule restardi oled teinud?

            EDIT: mul kõik korras, teen viimast gold chippi et uus level saada ja jooma minna

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #51
              Re: Cake Poker

              tekkisid mõned küsimused seoses Cake Pokeriga.

              - mis on miinimum deposiit?
              - mis on computer requirements? vaatasin kiiresti kodulehe neil üle, aga ei leidnud. endal 8a. vana 256mb RAMiga arvuti. mängiksin 4 lauda korraga.
              - mis on miinimum cash out?
              - kui pokkeriprod.com'st rakeback võtta, kas siis on veel mõni boonus (ala. freerollid jne).
              - punktid tulevad kiiresti? võrrelge näiteks Full Tilt punktidega.


              tänud.

              Comment

              • minuraha
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 214

                #52
                Re: Cake Poker

                Algselt postitas kardaanirist
                tekkisid mõned küsimused seoses Cake Pokeriga.

                - mis on miinimum deposiit?
                - mis on computer requirements? vaatasin kiiresti kodulehe neil üle, aga ei leidnud. endal 8a. vana 256mb RAMiga arvuti. mängiksin 4 lauda korraga.
                - mis on miinimum cash out?
                - kui pokkeriprod.com'st rakeback võtta, kas siis on veel mõni boonus (ala. freerollid jne).
                - punktid tulevad kiiresti? võrrelge näiteks Full Tilt punktidega.


                tänud.
                Minimum deposit on $25.00
                Minimum cashout on $50.00
                Saad osaleda new depositor 500$ freerollil, deposit boonus:110% kuni $600
                Teistele küsimustele ma paraku vastata ei oska.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #53
                  Re: Cake Poker

                  jõle fucking palju tahab raisk saada allalaadimistkiirust... võrreldes siis starsiga.. tra teises masinas tuleb torrentist 1,3MB7sec alla ja cake sureb... oi kuidas sureb...

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #54
                    Re: Cake Poker

                    keegi nl 4 või nl 10 grindib cakes preagu? et kuidas seal tase on momendil ? 6max pean silmas.

                    plaanis 120 dollarit peale kanda ja nl 4 sumistada

                    Comment

                    • minuraha
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 214

                      #55
                      Re: Cake Poker

                      Algselt postitas vilkar
                      keegi nl 4 või nl 10 grindib cakes preagu? et kuidas seal tase on momendil ? 6max pean silmas.

                      plaanis 120 dollarit peale kanda ja nl 4 sumistada
                      NL10-s on lauad päevasel ajal suht nitised, aga alates kella kaheksast/üheksast, siis läheb väga loose'iks kätte ära. Kokkuvõttes on tase igaljuhul sitt, mängi millal tahad. Nojaa NL4, sellest pole mõtet vist üldse rääkida, seal on kõik sellised ajudoonorid koos, 6AK(rainbow) boardil minnakse J4 full stackiga allin.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: Cake Poker

                        Väikseid vihjeid ka, mida olen märganud:
                        a) potsize bet või overbet on reeglina valuebet (isegi 2paari on enamasti siis biit). Aga jälgige vastaseid ,eriti kui teevad selliseid bette siis kohe note. Sitaks aitab. Mul paar readi regularide kohta, kes mistahes korral teevad väiksema kui potsize beti on bluff.
                        b) mängud on mega passiivsed. Teadke, et kui keegi hakkab bettima/raisema (seda nii preflop, kui ka postflop) siis nad valuebetivad. Ainus asi, et peate mõistma millega valuebetivad - mõni võib isegi 88-ega K423 laual check-raiseda (tegelt ma ei teagi ,mis ta arvab, kas bluffib või vbetib). Aga reeglina ollake passiivsed ja tihti callitakse isegi monster kätega (näiteks non nut flush). Seetõttu ärge pange vastaseid bluffide peale (kui ei ole kindlat readi) ja samuti valubettidega tugevate kätega ning check-raisege vähem.
                        c) väga palju slowplaytakse või lihtsalt ei tunta käe valuet õigesti. Tihti check-callitakse flop miski monstrumiga ja turnil check-raisetakse. Või c/c, c/c, crai. Seega drawdega pange alati cbet ja turnil võiksite tihedamini järgi checkida, sest nii levinud ongi seal check-call flop + check-raise turn line.
                        d) tehakse tohutult halbu calle, eriti kui oled näidanud ühe tänava nõrkust. Näiteks AQ-ga checkite 742 flopil ja vastane checkib järgi. Nüüd turn Q ja saate kenasti 2 valuebetti teha 88 vastu.
                        e) muutke oma screen-name võimalikult tihti.
                        f) kuni 100NL võite vabalt iga regulari vastu varieeruda oma panuste suuri sõltuvalt käe tugevusest, sest nad tõesti ei adjusti.
                        g) õppige foldima
                        h) teadke, et 3betile folditakse seal jube-jube-jube-jube vähe ja setminetakse 3betted pottides ning tihti ei taheta foldida ühele cbetile. Seega 3bet suurused võiksid olla suuremad, kui muidu ja rohkem value peale.
                        i) jälgige vastaseid! seal on igal vastasel alati miski suurem või väiksem leak. Just selliseid mõelge, et kuidas ta ise betib, millega ta callib, kas on agre ovõi passiivne jne,

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #57
                          Re: Cake Poker

                          Algselt postitas kardaanirist
                          tekkisid mõned küsimused seoses Cake Pokeriga.


                          - mis on computer requirements? vaatasin kiiresti kodulehe neil üle, aga ei leidnud. endal 8a. vana 256mb RAMiga arvuti. mängiksin 4 lauda korraga.
                          - kui pokkeriprod.com'st rakeback võtta, kas siis on veel mõni boonus (ala. freerollid jne).


                          tänud.
                          keegi võiks vastata veel nendele küsimustele. niipalju, kui keegi teab.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Cake Poker

                            Algselt postitas kardaanirist
                            keegi võiks vastata veel nendele küsimustele. niipalju, kui keegi teab.
                            Arvuti kohta ma ei oska mitte midagi öelda aga eeldan, et nelja lauaga saab iga kompu hakkama. Kunagi oli ainult meie lehele (kogu meie RB engine süsteemile) mõeldud rake raced, mis nüüdseks on viidud üle võrgulisteks. Samuti muud lisaturniirid läbi meie liitudes puuduvad. Pead pakule ei pane aga ei ole ka teiste saitidel spets-turniiride näinud ja tundub, et Cake püüab rohkem oma jõududega hakkama korraldades ise "spets turniire" ja freerolle läbi kuld-kaart programmi.

                            Comment

                            • carpc
                              Julm Donk
                              • Dec 2009
                              • 44

                              #59
                              Re: Cake Poker

                              Ranka sinu tähelepanekut on siis nähtavasti mõndade suuremate limiitide kohta?
                              Ise mängin hetkel seal NL10 ja tõesti, vägasuur tasemevahe võrreldes Fulltildiga. Ja ka palju eestlasi kohtab.
                              Aga NL10 on teine paar ja sitt kicker nendejaoks NUTS. ja Preflop on JJ nendejaoks ALLIN käsi raudselt - oi kui palju seda näinud, nagu ka AJ. Aga NL10 on igatahes ka kahjuks vägapalju shortstacke... Palju selliseid 2-4daala mängijaid. Kui turn või river tuleb mingi overcard siis seda nad ei karda, et bluffida sellega neid mõttetu välja nende sita paari vastu, nad ei foldi lihtsalt, aga kui sul endal see on, isegi sita kickeriga, siis võta aga raha välja. Nagu ranka mainis juba.

                              Muidu mulle meeldib see tuba :)
                              Korduvalt ka nii olnud et tulebki jälle vastane mingi eriti nõrga käega kaasa tugevalt ja riveriks tõmbab mingi ime asja kokku ja saab mult enamus stackist ära ja arvab siis et on jube kõva mängija ja pool tundi hiljem arvab et tal on nii kõva riveri skill et võib veel minuvastu nii teha ja saab ilusti tagasi + veel tema stacki kah. Ja mida veel tähele pannud, nagu siin ennest mainitud, jõle silmasõbralik on tõesti.

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #60
                                Re: Cake Poker

                                Kuna pole MP-d kunagi kasutanud siis küsiks, et kaua võib aega võtta järgmine protsess: Stars - MP- Cake?

                                Comment

                                Working...