Cake Poker

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: Cake Poker

    Algselt postitas mislinn
    Kuna pole MP-d kunagi kasutanud siis küsiks, et kaua võib aega võtta järgmine protsess: Stars - MP- Cake?
    MP on mis asi? Moneybookers w? Kui jah siis MB to Cake koheselt, Stars to MB paar tundi kui just ID checki ei tehta.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #62
      Re: Cake Poker

      Lol MP, my bad, aga tänud abi eest. Kas Netelleriga sama lugu?

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #63
        Re: Cake Poker

        küsimus selline et kaua neid gold chippide lvleid teeb? ja mis lvlil ise oled ranka? et mis aeg ntx võib kuluda et lvl 50 jõuda ?? oleneb kindlasti ka sellest mis limiidis mängida, et kas nl 10 on võimalik grindida lvl 50 ka ära gold chippides või on see väga suur hooramine ? muidugi ei plaani nl 10 peale pidama jääda aga alguses alustan sealt

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: Cake Poker

          Algselt postitas vilkar
          küsimus selline et kaua neid gold chippide lvleid teeb? ja mis lvlil ise oled ranka? et mis aeg ntx võib kuluda et lvl 50 jõuda ?? oleneb kindlasti ka sellest mis limiidis mängida, et kas nl 10 on võimalik grindida lvl 50 ka ära gold chippides või on see väga suur hooramine ? muidugi ei plaani nl 10 peale pidama jääda aga alguses alustan sealt
          Algul tulevad chipid aeglasemalt, hiljem kiiremini ja maks kiirus on, et iga 70FPP eest saab ühe chipi. Ja iga makstud laua dollari pelat (sa ei pea potis osalema) saab iga mängija 0.5 FPP-d. Näiteks võetakse $50 senti raket saab iga junn lauas 0.25 FPP-d.

          100NL kuskil iga 350 käe eest saad chipi.

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #65
            Re: Cake Poker

            Algselt postitas ranka
            Algul tulevad chipid aeglasemalt, hiljem kiiremini ja maks kiirus on, et iga 70FPP eest saab ühe chipi. Ja iga makstud laua dollari pelat (sa ei pea potis osalema) saab iga mängija 0.5 FPP-d. Näiteks võetakse $50 senti raket saab iga junn lauas 0.25 FPP-d.

            100NL kuskil iga 350 käe eest saad chipi.
            nl 10 nes siis 3500 käe peale :D yks chip või tegelt vist nii hull pole

            Comment

            • Allanaator13
              FPP Pro
              • Sep 2009
              • 285

              #66
              Re: Cake Poker

              Kuidas nende laudade tile'imisega on? Proovin ja proovin, aga ei saa hakkama, kõik peale valitud laua kaovad ekraanilt peaaegu ära...

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #67
                Re: Cake Poker

                Algselt postitas Allanaator13
                Kuidas nende laudade tile'imisega on? Proovin ja proovin, aga ei saa hakkama, kõik peale valitud laua kaovad ekraanilt peaaegu ära...
                jõle pask jah, mul 2 molu, mõtlesin et sellepärast läheb lolliks ja loobib jumala suvaliselt laiali... tuleb k2sitsi tileda iga kord ilmselt, sest savveda seda ka ei saa :S

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: Cake Poker

                  Algselt postitas vennike
                  jõle pask jah, mul 2 molu, mõtlesin et sellepärast läheb lolliks ja loobib jumala suvaliselt laiali... tuleb k2sitsi tileda iga kord ilmselt, sest savveda seda ka ei saa :S
                  Algselt postitas Allanaator13
                  Kuidas nende laudade tile'imisega on? Proovin ja proovin, aga ei saa hakkama, kõik peale valitud laua kaovad ekraanilt peaaegu ära...
                  Jup see on vägagi häriv ja unustasin selle lisada miinustesse.

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #69
                    Re: Cake Poker

                    Sain ka oma rahad kohale ja teen siis väikse proovi enne magama minekut. Lauad nl20s ikka väga fishised, esma mulje järgi on insta check fold, kui flopi ei hitita.

                    Selle tile värgiga on jama lugu jh :S

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #70
                      Re: Cake Poker

                      Algselt postitas ranka
                      Millleks seda jura vaja on? Otse HEM'i või PT3-ega impordid ju Cake pokkeri HH kataloogist. Pead jälgima, et PT3 ja HEM oleksid kõige uuema versiooniga.

                      EDIT: ainus erinevus on, et tolle konverteriga peaksid mängijate eismesed 4 tähte nähtavad olema aga see ei anna absoluutselt mitte mingit eelist. Kui kaks mängijat on nimedega ILoveAces ja teine ILoveKings siis mõlemate nimed on konverteris ILov***** ning ikkagi statistika on fked up. Seepärast screen-name valimisel võiksite vahest kasutada mõne regulariga sarnast nime või vähemalt esimest nelja tähte. Igasugused illegaalsed dataminerid ja statistika kasutajad saavad nii räigelt vale infot, et oi oi oi.
                      Üritasin ja üritasin, aga ei oska PT3'e importida käsi. Proovisin manual importi, seal tuleb mingi oranz error, et unrecognized file format. Auto-impordiga ei saa? Mina cake pokerit site'ide alt ei leia.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #71
                        Re: Cake Poker

                        Algselt postitas Allanaator13
                        Üritasin ja üritasin, aga ei oska PT3'e importida käsi. Proovisin manual importi, seal tuleb mingi oranz error, et unrecognized file format. Auto-impordiga ei saa? Mina cake pokerit site'ide alt ei leia.
                        Lõhnab selle järgi, et su PT3 on uuendamata. Kas su PT3 versioon on ikka 3.00 beta 30.1 ??? Kui ei ole siis uuenduse saad tõmmata: http://www.pokertracker.com/products...3.00.b30.1.dmg

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #72
                          Re: Cake Poker

                          Ei ole eriti osav arvuti kallal, et kuhu ma selle faili panema peaks või mis ma sellega peale hakkan ?:P

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #73
                            Re: Cake Poker

                            Cakes veebruaris päris vahva promo tulemas mängijatele: http://cakepoker.com/en/Promotions/c...GoldSpree.aspx

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #74
                              Re: Cake Poker

                              Algselt postitas vennike
                              jõle pask jah, mul 2 molu, mõtlesin et sellepärast läheb lolliks ja loobib jumala suvaliselt laiali... tuleb k2sitsi tileda iga kord ilmselt, sest savveda seda ka ei saa :S
                              Selle jaoks on trikk olemas...

                              Download PlaceMint for free. A window placement origination tool. Arrange windows into defined slots based on window title.

                              Comment

                              • makz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 428

                                #75
                                Re: Cake Poker

                                Regasin cakesse ja valisin pokkeriprode rakebacki. Nüüd probleem selles, et deposiiti kohe ei tee, kuna ajan starsis ennem mingi korralikuma rulli kokku, et saaks cake deposit boonusest ikka kasu ka. Et see RB diil aktiveerida, pean mängima mõned käed rahalauas nagu ma aru sain, aga kuna cakes rolli veel ei ole, kas siis läheb see RB diili aktiveerimine "ootele". Ehk võin RB aktiveerida ka näiteks kahe nädala pärast? Või kaob see offer ära, kui 24h jooksul depositit ei tee ja mängima ei asu? Kahjuks ei saa rahasid ka enam vahetada, muidu oleks vist lahendus lihtne. Või buddy transferiga kaoks deposit bonus ära?

                                Comment

                                Working...