*** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estdonk
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2011
    • 450

    #121
    Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

    Eile vaatasin enda Unibeti kontot, ja leidsin sealt pool EURi. Saatsin siis kirja:

    Täname Teid päringu eest. Kahjuks on Teie kontololev summa liiga väike selleks, et teha ülekannet, arvestades et pangaülekande tasu on juba 3€. Siiski on aga lootust, et Unibet varsti Eestis uuesti avatakse - töö selles suunas käib. Seega peaks Teil varsti jälle ligipääs oma kontole olema.

    Ehk siis varsti võimalik jälle,

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #122
      Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

      Võib ilmselt taaselustada teema?

      Comment

      • phenomenon
        Jube Noob
        • Nov 2011
        • 196

        #123
        Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

        See Unubet on hullem kui Trio: siiselogimisel nime meelde ei jäta, vahepeal ei saanud üldse pool tundi sisse logida, auto top-up ei tööta. Ehtne p...sk.

        Comment

        • phenomenon
          Jube Noob
          • Nov 2011
          • 196

          #124
          Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

          Kas Holdem Manager toimib Unibeti ja üldse Microgamingu Blaze pokkeris? Küsin sellepärast et endal Omaha Manager ja see näitab tavalistes Holdemi laudades statse aga Blazes mitte?

          Comment

          • phenomenon
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 196

            #125
            Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

            Higistasin ka siis nädal aega, et 2000 punkti täis saada ja ära teenida 30 % rakeback. Täna hommikul tuli aga välja et 30% rakebacki saab ainult nende puntide eest mis on üle 2000 ehk esimese 200 dollari pealt mis rakeks maksad, saad ainult 17 % rakebacki. Nende pokkerilehelt ma seda küll kusagilt välja ei lugenud.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #126
              Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

              Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
              Higistasin ka siis nädal aega, et 2000 punkti täis saada ja ära teenida 30 % rakeback. Täna hommikul tuli aga välja et 30% rakebacki saab ainult nende puntide eest mis on üle 2000 ehk esimese 200 dollari pealt mis rakeks maksad, saad ainult 17 % rakebacki. Nende pokkerilehelt ma seda küll kusagilt välja ei lugenud.
              Nii on jah, küsisin ka eelnevalt livechatist seda järgi.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #127
                Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                Algselt postitas phenomenon Vaata postitust
                Higistasin ka siis nädal aega, et 2000 punkti täis saada ja ära teenida 30 % rakeback. Täna hommikul tuli aga välja et 30% rakebacki saab ainult nende puntide eest mis on üle 2000 ehk esimese 200 dollari pealt mis rakeks maksad, saad ainult 17 % rakebacki. Nende pokkerilehelt ma seda küll kusagilt välja ei lugenud.
                Korralikud skeemitajad siis.. Mõtlesin ka et teen konto ära aga selle posti peale, no thx.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #128
                  Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                  ma ei pannud tähelegi kas tuli 17% või 30, tra ******* ei saa aru nendest asjadest seal unibetis. vaatasin korra, et loyalty punne 4k vms, et nende eest näitab 100€ kanti rakebacki vms, siis mõtlesin, et teen ühe 10€ turna, et veel mingid punktid kaa umbes 4k ümber ja regamine ~3k, aga tuleb välja, et olid samad punktid, ehk siis 10€ turnale regamine maksis 60€ puntkide kaudu mis oli kohe sellest rakebackist kadunud, õnneks jõudsin unregada, veidi ebaloogiline värk. üritan augustiga boonuse lahti mängida ja eks siis paista kuhu edasi. obv remember user ja pass ei tööta, mul istub lauda mingi 5 sekundit peale seda kui vabale kohale klikin jne.

                  Comment

                  • rollkopter
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 501

                    #129
                    Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                    minge pokerstarsi, kulub vähem närvirakke, kõik muu on sitt enamvähem

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #130
                      Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                      Algselt postitas rollkopter Vaata postitust
                      minge pokerstarsi, kulub vähem närvirakke, kõik muu on sitt enamvähem
                      Tuleb nõustuda :D

                      Comment

                      • phenomenon
                        Jube Noob
                        • Nov 2011
                        • 196

                        #131
                        Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                        Unibeti Blaze pokkeris nüüd iga 20 raketud käe kohta saad mängida boonusmängu. Ise saanud 6 korda sinna, aga pole midagi võitnud. Keegi on?

                        Comment

                        • VisaHing
                          mees nagu orkester
                          • Dec 2009
                          • 6718

                          #132
                          Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                          2.14 „Mitteaktiivne konto” on mängijakonto, kuhu ei ole logitud sisse ja/või välja kauem kui 12 järjestikust kuud. Unibet jätab endale õiguse küsida mitteaktiivse konto eest hooldustasu, mis on 5 eurot kuus (või samaväärne summa järgnevalt loetletud valuutades, vastavalt päevakursile). Unibet jätab endale õiguse vastavaid tasusid tõsta. 5.- EUR; 45.- SEK; 35.- DEK; 40.- NOK; 5.- CHF; 1320.- HUF; 7.- USD; 20.- PLN; 4.- GBP; 120.- CZK; 9.- SGD; 20.- RON kuus. Konto hooldustasu arvatakse Unibeti kasutaja kontolt maha iga kuu 20. päeval, mis järgneb 12 kuule, mil konto on olnud mitteaktiivne. Unibet jätab endale õiguse konto sulgeda, kui selle saldo jõuab nulli. Kõiki registreerituid kasutajaid, kelle konto on olnud mitteaktiivne 12 kuud, teavitatakse 30 päeva ette, kui alustatakse nende kontolt mis tahes tasude maha arvamist.

                          Seega võivad mitteaktiivse konto omanikud aktiveerida oma kontod logides sisse/välja või tehes rahalise väljamakse oma kontolt 30 päevase ajalimiidi jooksul, ilma et nad peaks maksma ühtki tasu. Kui mängija peaks oma konto 3 kuu jooksul taasaktiveerima, makstakse talle mitteaktiivselt kontolt võetud tasuda tagasi.

                          Konto hooldustasud. my ass :D

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #133
                            Re: *** Ametlik Unibeti teema ***

                            Tuleks aru saada, et mingisugune maksustamine ei pane kedagi saidil mängima.
                            Last edited by Rigged; 15.08.13, 11:24.

                            Comment

                            • Maheaatom
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 958

                              #134
                              Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Selline info, et täna kell 20:00 toimub Unibetis esimene vaid Eesti pokkerimängijatele mõeldud €10+€1 sisseostuga turniir, mille auhinnafondile on lisatud 275-eurone Unibet Open Riia satelliitturniiri pilet.

                              Hetkel on 20 minut alguseni ning kõigest 9 registreerunut...seega overlay mängija kohta üle 200%. Freezeout, hiline registreerumine 60 minutit. Üks sarnane turna tuleb järgmisel nädalal veel.

                              275-eurost piletit saab kasutada Unibet Open finaalsatikal järgmisel pühapäeval, millel on garanteeritud vähemalt 8 2500-eurost paketti. Unibet Open Riga on aasta suurim pokkerifestival Baltikumis ning toimub 5-8. detsembril.

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #135
                                Re: *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Sama turniir ainult Eesti mängijatele toimub ka täna õhtul kell 20:00. Kõik detailid samad, võitja saab taas lisaauhinnana 275-eurose Unibet Open Riia satelliidipileti.

                                Eelmisel turnal oli 17 mängijat, hetkel kõigest neli osalejat kirjas.

                                Comment

                                Working...