Re: *** Ametlik Unibeti teema ***
Eile vaatasin enda Unibeti kontot, ja leidsin sealt pool EURi. Saatsin siis kirja:
Täname Teid päringu eest. Kahjuks on Teie kontololev summa liiga väike selleks, et teha ülekannet, arvestades et pangaülekande tasu on juba 3€. Siiski on aga lootust, et Unibet varsti Eestis uuesti avatakse - töö selles suunas käib. Seega peaks Teil varsti jälle ligipääs oma kontole olema.
Ehk siis varsti võimalik jälle,
Eile vaatasin enda Unibeti kontot, ja leidsin sealt pool EURi. Saatsin siis kirja:
Täname Teid päringu eest. Kahjuks on Teie kontololev summa liiga väike selleks, et teha ülekannet, arvestades et pangaülekande tasu on juba 3€. Siiski on aga lootust, et Unibet varsti Eestis uuesti avatakse - töö selles suunas käib. Seega peaks Teil varsti jälle ligipääs oma kontole olema.
Ehk siis varsti võimalik jälle,
Comment