*** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • skriiim
    Räme Fish
    • Oct 2009
    • 3

    #1

    *** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Unibet'i konto ja rakeback: http://www.pokkeriprod.com/unibet-pokker-rakeback/
    Last edited by ranka; 11.09.13, 07:38. Põhjus: Tutvustus on lisatud Ranka poolt. Kasutajaga «skriiim» ei ole see seotud.
  • K2snakas
    Pokkerihai
    • Feb 2009
    • 2388

    #2
    Re: unibet

    Algselt postitas skriiim
    Kas ja kuidas saab kasutada unibetis poker tracker 3'e
    sellejaoks oli vaja uus teema teha we?

    mine vaata ptr teemast! ja küsi sealt nõu kui ei leia!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: unibet

      Algselt postitas K2snakas
      sellejaoks oli vaja uus teema teha we?

      mine vaata ptr teemast! ja küsi sealt nõu kui ei leia!
      tilt? :D

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: unibet

        Algselt postitas skriiim
        Kas ja kuidas saab kasutada unibetis poker tracker 3'e
        saab.

        PT3 -> import -> MicroGaming -> MicroGaming Configuration -> Auto Detect

        enne pead HH UB salvestama panema.

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #5
          Re: unibet

          Algselt postitas pikk28
          tilt? :D
          tilt on peaaegu koguaeg(H), aga arvan, et see küsimus ei oleks vajanud uut teemat:D

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: unibet

            Vähemalt omal ajal oli Trios väljamaksetega nii, et ühel päeval teed ja järgneval saabub(tööpäev), kuidas on Unibetil selle kiirusega?

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #7
              Re: unibet

              Tavaliselt sama, aga on ka juhtumeid, et öösel teed ja sama päeva õhtul tuleb üle. Samas on ka 2-3 tööpäeva läinud. Esimese väljakandega läks tavalisest kauem.

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #8
                Re: unibet

                Mõtlesin, siis et teen Unibeti ka useri, et saan OPEMi Main Eventi grindida. Nüüd seal vaja teha "pokkeri alias". Kui mul teises MicroGamingu toas (Trio siis) on mingi nimi olemas, siis Unis uut ei tohi teha eksole?

                Või võib olla ühes võrgus mitu erinevat nime?

                oleks tore, kui saaks asjast ruttu jagu.
                Live Supporti all neil kirjas ka et T-L 14-18 , aga ikka offline praegu, väga fail on esmamulje igatahes ^^.

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #9
                  Re: unibet

                  Vanasti oli küll karm reegel, et ei tohi MG võrgus mitu aliast olla, aga nüüd minu teada tohib.

                  Comment

                  • Maheaatom
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 958

                    #10
                    Re: unibet

                    Algselt postitas olavike
                    Vanasti oli küll karm reegel, et ei tohi MG võrgus mitu aliast olla, aga nüüd minu teada tohib.
                    Tõsiselt?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: unibet

                      Algselt postitas Maheaatom
                      Tõsiselt?
                      Vist jah. Mul Purplelounges pole ka alias (see nimi, mis lauas) ranka666.

                      Comment

                      • $$$
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1072

                        #12
                        Re: unibet

                        tuhnin reeglites, pole selle kohta mingit infot leidnud.

                        Samas lasin sõbral erplanderilt küsida, sealt tuli katekooriline vastus, et võta supportiga ühendust , muidu bänn kukkub.

                        Ilmselt siis Unibeti support nii aeglane, et maili saatmisega ei saaks asja pühapäevaks aetud eksole?
                        Ja Eestikeelne nr. pole kasutusel? Siis peab natuke inglise keelt harjutama ^^.

                        Comment

                        • masterpuppet
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2094

                          #13
                          Re: unibet

                          Support on aeglasem kui....

                          Endal sama jama ning no ei suuda ära lahendada. Ahvid.

                          Comment

                          • $$$
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1072

                            #14
                            Re: unibet

                            Oled sa proovinud neile helistada? Et kui jah, siis mis kogemused on ^^.

                            Ise pole veel selleks aega leidnud, aga millalgi peab tegema ilmselt.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #15
                              Re: unibet

                              Algselt postitas masterpuppet
                              Support on aeglasem kui....

                              Endal sama jama ning no ei suuda ära lahendada. Ahvid.
                              +1

                              Comment

                              Working...