*** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #61
    Re: unibet

    MG jama oli eile õhtul osadel kasutajatel obv, sõbral aitas reinstall.

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #62
      Re: unibet

      mul aitas päris huvitav asi. läksin kodulehele uurima, järsku on mingeid teateid. ei midagi. klikkisin siis ringi ja sattusin turniiride lehele. vajutasin suvalisel turniiril, browser küsib, kas avada klient. OK ja boom klient ees. käivitus kordades kiiremini kui tavaliselt shortcutist. :D

      Comment

      • adam_q
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1453

        #63
        Re: unibet

        "See toimib sarnaselt veebis tehtud sissemakse teel, kuid telefonis on sõbralik hääl, mis aitab teil seda läbi viia "


        et MB depo võimalust siis pole ja mingi sõbralik telefonihääledepo on küll?

        Comment

        • olavike
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1269

          #64
          Re: unibet

          Mis mõttes pole MB depo võimalust? Täiesti olemas ju.

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #65
            Re: unibet

            Algselt postitas olavike Vaata postitust
            Mis mõttes pole MB depo võimalust? Täiesti olemas ju.
            üritasin läbi pokrikliendi teha, aga seal ei olnud. kodukal pidi olema, nagu support ütles, eks õhtul tsekin.

            Comment

            • Madis_89
              Grinder
              • Feb 2009
              • 841

              #66
              Re: unibet

              Unibeti pood on taas-avatud. Üllataval palju kaupa, mis ei olegi väga junk.

              Comment

              • Firzen
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #67
                Re: unibet

                Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                Unibeti pood on taas-avatud. Üllataval palju kaupa, mis ei olegi väga junk.
                Ehk viitsid mõne näite tuua?

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #68
                  Re: unibet

                  Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                  Ehk viitsid mõne näite tuua?
                  Saad ise ka surfata ju :)

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #69
                    Re: unibet

                    kuidas seal Unibetis 0.10/0.20 FR olukord on, paljudes laudades tegevus käib? 4 tuleb täis?

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #70
                      Re: unibet

                      Algselt postitas dabljuu Vaata postitust
                      kuidas seal Unibetis 0.10/0.20 FR olukord on, paljudes laudades tegevus käib? 4 tuleb täis?
                      kell 0:30 ei olnud ühtegi lauda, olid mõned NL10 ja NL50 lauad, muud midagi.

                      Comment

                      • ziimukaz
                        Grinder
                        • Jan 2010
                        • 741

                        #71
                        Re: unibet

                        Mida VIP punktidega kõige kasulikum teha oleks? pole neid suures koguses, grindin vaid nl10 praegu.

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #72
                          Re: unibet

                          VIP poes on lahedad särgid :D

                          ma ei näinud eriti mõtet mingi turnadele sisse osta vms, halb value

                          parem improve garderoobi :D

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #73
                            Re: unibet

                            unibeti särgiga teed klubides ilma

                            Comment

                            • Madis Very
                              Bännitud
                              • Aug 2009
                              • 2951

                              #74
                              Re: unibet

                              Nope, nii lame särke õnneks pole

                              check it out:

                              Comment

                              • Romka
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1544

                                #75
                                Re: unibet

                                Vau, see on küll nice. Neid vist saab ainult punktidega jah?


                                See on ka

                                Comment

                                Working...