*** AMETLIK UNIBETI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #31
    Re: unibet

    shalallallalaaaaaaa
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=N4il2w2RWxc[/youtube]

    Comment

    • LuuK
      Vana Tegija
      • Dec 2008
      • 1138

      #32
      Re: unibet

      haige reklaam

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #33
        Re: unibet

        Algselt postitas olavike
        Unibet on tõesti viimane koht, kuhu oma raha panna.
        Sealt selle kätte saamisega ja muude vastustega on alati megasuur jama.
        Ootasin märtsis 2009 ka oma rahasid seal 3 nädalat vms.
        Ja nüüd kolmapäeval suhtlesin live chatis seal eestikeelse klienditoega ja see teatas täiesti süüdimatult, et ta veel pool tundi täna (ehk siis kolmap, 21.10) on olemas ja siis pärast seda eestikeelset klienditugi 5 päeva pole.
        Mõnus suhtumine neil seal oma klientidesse.
        jp.. tõesti haige suhtumine neil..
        kui ma küsisin et miks neil kõiki neid dokumente vaja läheb siis vabandamise asemel nad hakkasid oma õigusi ette lugema.., et ma olen kuskil mingite tingimustega nõustunud nii et STFU!

        ja nüüd vastati mulle et support võttis endale neljapäeva/reede(obv ka laupäeva/pühapäeva) vabaks ja kirjadele vastavad alles esmaspäeval.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #34
          Re: unibet

          unibeti eestikeelne support on puhkusel.
          ingliskeelne lihtsalt ei vasta ja live chat on 24/7 offline

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #35
            Re: unibet

            mul ka tohutult probleeme olnd nendega .. EMV võiks ka kuskil mõistlikus kohas next time toimuda ...

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #36
              Re: unibet

              Algselt postitas leits
              mul ka tohutult probleeme olnd nendega .. EMV võiks ka kuskil mõistlikus kohas next time toimuda ...
              nõus. kuskil, kuhu saab buddy transferiga raha ka saata. ei viitsinud mb ja muuga jamada see aasta
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #37
                Re: unibet

                Algselt postitas leits
                mul ka tohutult probleeme olnd nendega .. EMV võiks ka kuskil mõistlikus kohas next time toimuda ...
                +1.
                kuskil kus saaks HORSE turniir jms ka korraldada.
                näiteks PS/FT :)

                Comment

                • olavike
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1269

                  #38
                  Re: unibet

                  Aina paremaks läheb.
                  Nüüd sain Unibeti käest vastuse, et kirjas, kus ma neile vajalikud dokumendid ja värgid saatsin, ei sisaldanud attachmente.
                  Samas, kui ma vaatan oma sent maili, siis on konkreetselt kõik staff kaasas.
                  Tundub, et lisaks viivitustele tegelevad nad seal täiesti otseselt ka valetamisega.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #39
                    Re: unibet

                    Algselt postitas olavike
                    Aina paremaks läheb.
                    Nüüd sain Unibeti käest vastuse, et kirjas, kus ma neile vajalikud dokumendid ja värgid saatsin, ei sisaldanud attachmente.
                    Samas, kui ma vaatan oma sent maili, siis on konkreetselt kõik staff kaasas.
                    Tundub, et lisaks viivitustele tegelevad nad seal täiesti otseselt ka valetamisega.
                    täpselt :P

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #40
                      Re: unibet

                      Algselt postitas flipmachine
                      kuda võtta ..ma olen seal cash out teinud 20-30 ringis ja kunagi ei ole mingit jama olnud .Summad jäänud küll sinna 500-3000 eek vahele. Nt pühapäeva õhtul panen välja kandma ja esmaspäeva päeval raha kontol. Ei ole kunagi tuntud huvi mingite dokumentide vastu.Kiire ja korralik :)
                      +1

                      Kiireimad väljamaksed üldse. Aga regulaarselt ikka seal ei mängiks :)

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #41
                        Re: unibet

                        kas unibetis töötab pokertracker miniviewiga? ja kas seal on ka preferred seat future olemas?

                        Comment

                        • vennike
                          Pokkerihai
                          • Mar 2009
                          • 1958

                          #42
                          Re: unibet

                          Algselt postitas variatsioon
                          kas unibetis töötab pokertracker miniviewiga? ja kas seal on ka preferred seat future olemas?
                          PT kohta ei oska öelda, aga preferred seat on kyll olemas. laua võtad lahti, siis seal menyyst sai kusagilt valida.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #43
                            Re: unibet

                            Algselt postitas vennike
                            PT kohta ei oska öelda, aga preferred seat on kyll olemas. laua võtad lahti, siis seal menyyst sai kusagilt valida.
                            krt mul ei tööta see preferred seat.. aga ta viskab alati ülesse paremasse nukra istuma :/

                            ja mis krdima mõte sellel Stakes range slideril on???
                            selles mõttes et enamus inimesed mängivad ju korraga ühte limiiti.. ja kui ma tahan NL40 mängida siis pean rangeks võtma NL10-NL50.. pointless..

                            ebaloogiline soft.. kes sellist paska ehitab??

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #44
                              Re: unibet

                              Keegi oskab öelda, kuidas neid Ticketeid saab või kust neid saab või kuidas see süsteem toimib? Lugesin küll, aga ei saanud pihta.. :D

                              Comment

                              • vonkartoffel
                                Pokkerihai
                                • May 2009
                                • 1658

                                #45
                                Re: unibet

                                Unibetis rakeback ka on? Kuidas laua valik on nl100 6max, seal peaks olema kõik ainult unibeti lauad ka? Keegi võiks väikse unibeti kokkuvõte teha uue promo raames.

                                Comment

                                Working...