Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)
Ma ei tea, aga ma lugesin kuksilt, et need punktid pidid mingis jaanuar-mai ajal tehtud olema ning need, kes tegid sel ajal piisavalt punkte ja nüüd biidi saades saaksid raha.
Võibolla sain väga valesti aru.
Edit:// Olin väga valesti aru saanud..
Algselt postitas alaska
Võibolla sain väga valesti aru.
Edit:// Olin väga valesti aru saanud..

K
Q
2
Comment