RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #181
    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

    Algselt postitas alaska
    Ei ole, seal on, et iga mängija saab seda ühe korra insta, kui tingimused täidetud. Teine oli see, et punaste kunnide eest preflop saad 10$, kui 100 punkti kogutud, saatsin meili, vaatame mis saab.
    Ma ei tea, aga ma lugesin kuksilt, et need punktid pidid mingis jaanuar-mai ajal tehtud olema ning need, kes tegid sel ajal piisavalt punkte ja nüüd biidi saades saaksid raha.
    Võibolla sain väga valesti aru.


    Edit:// Olin väga valesti aru saanud..

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #182
      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

      Algselt postitas alaska
      Ei ole, seal on, et iga mängija saab seda ühe korra insta, kui tingimused täidetud. Teine oli see, et punaste kunnide eest preflop saad 10$, kui 100 punkti kogutud, saatsin meili, vaatame mis saab.
      et siis kokku 60$ nende punaste kunnide eest?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #183
        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

        Jah.

        Ma ei tea, kas sul avaneb see...

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #184
          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

          Kahjuks jah, suuresti tänu uuele softile ja Ongame viimaseaja käkkidele, mis mängijaid lausa on minema hirmutanud kohati ning kahjuks tänu sellele suuresti ei ole PokkeriProd.com MEGA promo olnud nii edukas. Isegi paljud vanad Ongame grinderid lahkusid peale uue softi tulekut. Siiski liitujaid promo raames peaks olema kuskil 20 ringis või rohkem isegi, seega järeldan, et paljusi ei huvita turniirid ja antud lisaauhinnad.

          Need, kes täna esmakordselt registeerisid ennast turniirile saavad endale ka t-särgi, missiis et turniir ei toimunud. Samuti jääb samaks turniiri edetabeli arvestus. Loodan, et järmistel turniiridel on rohkem aktiivsust

          Üks suur miinus asja juures on tegelt see, et vähene aktiivsus ei anna edaspidi meile kaubelda nii häid pakkumisi >:( Plaanis oli RedKingsi abiga tulevikus teha meie mängijatele midagi sarnast nagu Toweris on monthly hand challange jne, eks elame näeme ;D Praegune fist deposiit boonus oli ka ainulaadne, mida pole kuskil näinud 8x boonus + preemia.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #185
            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

            Algselt postitas TIGRANO


            Need, kes täna esmakordselt registeerisid ennast turniirile saavad endale ka t-särgi, missiis et turniir ei toimunud.
            Juhhei! :D 8)

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #186
              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

              Algselt postitas TIGRANO
              Kahjuks jah, suuresti tänu uuele softile ja Ongame viimaseaja käkkidele, mis mängijaid lausa on minema hirmutanud kohati ning kahjuks tänu sellele suuresti ei ole PokkeriProd.com MEGA promo olnud nii edukas. Isegi paljud vanad Ongame grinderid lahkusid peale uue softi tulekut. Siiski liitujaid promo raames peaks olema kuskil 20 ringis või rohkem isegi, seega järeldan, et paljusi ei huvita turniirid ja antud lisaauhinnad.

              Need, kes täna esmakordselt registeerisid ennast turniirile saavad endale ka t-särgi, missiis et turniir ei toimunud. Samuti jääb samaks turniiri edetabeli arvestus. Loodan, et järmistel turniiridel on rohkem aktiivsust

              Üks suur miinus asja juures on tegelt see, et vähene aktiivsus ei anna edaspidi meile kaubelda nii häid pakkumisi >:( Plaanis oli RedKingsi abiga tulevikus teha meie mängijatele midagi sarnast nagu Toweris on monthly hand challange jne, eks elame näeme ;D Praegune fist deposiit boonus oli ka ainulaadne, mida pole kuskil näinud 8x boonus + preemia.
              Nojah, ega midagi öelda aktiivsuse kohta pole öelda, sest no doubt seal ei kannata mängida hetkel veel, kui läheb soft paremaks tuleb ka inimesi juurde ...

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #187
                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                Algselt postitas leits
                Nojah, ega midagi öelda aktiivsuse kohta pole öelda, sest no doubt seal ei kannata mängida hetkel veel, kui läheb soft paremaks tuleb ka inimesi juurde ...
                Kõik sõltub jah, ise kavatsen edasi mängida 10-12 lauda + Starsi kõrvale 10-12 lauda võtta ;D

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #188
                  Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                  Ma pean veel reklaamiks ütlemaneile, kes ei multitable, et 4 lauda 5max + pokertracker, mittemingeid probleeme softiga. Virxi antud skin on parim, mis mina näinud olen. Ma ülirahul.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #189
                    Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                    Sellest on tõesti kahju, et korraldatakse nii häid promosid, kuid aktiivsetest huvilistest jääb puudu. Loodame siiski, et asjad peagi muutuvad.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #190
                      Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                      see trigiano taust meeldis endale ka .. kuid kaardid on nii fcked up .. mulele meeldib tavaline 4 color deck

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #191
                        Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                        a eelmise korra eest ei saa särki?

                        he aoleks jõukas higistada :D

                        ja rohvel kui kõva HU PLO HI/LO on. Teengi väikse projekti, et sel ajal kui ei ftps normaaselt ja olen arvuti taga ja loen foormeid vms, siis lasen samal ajal seda hu cashi. Rake on küll jõhker, aga raha annetatakse ka mõnusalt. Täna ühte venda koorisin 3 korda ja üht 2 korda. Ei sumistatud midagi vastu ära ka ja viimane vend tuli vist lihtsalt tiltama, kui ma hakaksin teda raisedega nussima. Mul oli mingi A K Q 2 ja tüübiga sumistasime 100bb reraiseda sisse, kartsin ikka AAxx vastu näha näha aga mingi doublesuied 68j4 või mingi selline pask. Scoopisin ja tüüp reloadis 50bb ja kui flopp tuli mulle rida, no low possible, siis reraises ka kuniks allini, airiga, siis tõmbas nahhui

                        lahe mäng

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #192
                          Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                          Algselt postitas jrgn hell
                          a eelmise korra eest ei saa särki?
                          Saad ikka aga seda alles turniiri ja promo seeria lõpus.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #193
                            Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                            teen omaha turnat ja ei saa lauda teha väikseks. Standart?

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #194
                              Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              teen omaha turnat ja ei saa lauda teha väikseks. Standart?
                              jah, omahas ei saa.

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #195
                                Re: RedKings Pokkerituba (Ametlik Ongame partner)

                                Algselt postitas rankapoeg
                                jah, omahas ei saa.
                                tra oleks teadnud poleks võtnud seda turnat, mõtlesin et võtan cashi kõrvale harjutamiseks. Ma ei saa aru miks see on vajalik nüüd.

                                Comment

                                Working...