888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1366
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
    888 soovitas mulle selle vältimiseks kanda välja USDis mitte EURis. Support on küll aegajalt päris idiootsusi suust välja ajanud, nii et eks tuleb katsetada, kas siis kaotab vähem.
    Isegi siis peaksid maksma, kui su konto on EUR-ides. Olen selle ise läbi elanud ja seepärast on 888 mul ainus tuba, kus vabatahtlikutl kasutan USDe.

    Comment

    • andrus69
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 232

      #1367
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      ranka : Nii depo tegemisel kui väljakandel? Kuhu välja kannad? Arvelduskontole?

      Comment

      • Poke
        Grinder
        • Mar 2010
        • 995

        #1368
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        depo tegemisel ei tohiks oleneda.
        usun, et ranka kannab mb cashout

        Comment

        • StuffMaster
          Räme Fish
          • Jan 2011
          • 9

          #1369
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Kaotasin kohe peale väljamakse tegemist 14 buyini. Kas kellegil on samamoodi olnud? Kõik coinid kaotasin + bad beadid ja coolerid.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1370
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Algselt postitas Poke Vaata postitust
            depo tegemisel ei tohiks oleneda.
            usun, et ranka kannab mb cashout
            Ka depo tegemisel!

            Mul oli 888 cashier EUR-ides ja NETELLER EUR-ides. Kandsin €200 peale aga arvele jõudis miski €190. Tegin cashoudi, NETELLERI jõudis €180. Summad suvalised. Uurisin, et milles asi, siis sain teada, currency värk. Muutsin cahsieri USD-iks ja nüüd NETELLER USD-idst kandes $200 siis jõuab kontole $200 ja väljakandes ka $200.

            Loo moraal. Hoidke 888 cashier usdides ja väljakandke alati USD kontole ning sealt edasi alles panka ja makske conversation rate. Tõenäoliselt mb-lt või netelleril on anywya parem rate kui ahnepäitsedst 888pokeril.

            Comment

            • andrus69
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 232

              #1371
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Suppordi tibi soovitas sellist varianti, et kanna Skrilli USDides ja siis Skrill ise converdib EURideks.
              Kui Skrilli USDis välja kanda ja konto EURides, kas Skrill üldse võtab makse vastu?

              NETTELLERi makse tasu 7,5 EUR panka tundub natuke palju.
              Last edited by andrus69; 16.10.12, 14:19.

              Comment

              • andrus69
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 232

                #1372
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas StuffMaster Vaata postitust
                Kaotasin kohe peale väljamakse tegemist 14 buyini. Kas kellegil on samamoodi olnud? Kõik coinid kaotasin + bad beadid ja coolerid.
                Olen ise 3 korda peale suuremat cashouti 888s tundund, ka sama tunnet, et nüüd läheb kõik mööda, aga arvatavasti tundsin ise ennast maailma parima mängijana kuna suured võidud taskus ja iga flipp oli vaja vastu võtta :)

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #1373
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  kõige parem jah usdis kanda mb'sse, mb konventeerib ise taalad eurideks ja siis läheb mb currency rate järgi mitte pacificu oma, ning pacificust saadvad $ teele, enamik paci kontosid ikkagi dollarites mitte €

                  Comment

                  • StuffMaster
                    Räme Fish
                    • Jan 2011
                    • 9

                    #1374
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    kaua 888 väljamakse aega võtab kui oled ennast tuvastanud?

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #1375
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      otse panka läheb ~10päeva
                      mb vb 7päeva vm

                      Comment

                      • andrus69
                        FPP Pro
                        • Jan 2010
                        • 232

                        #1376
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Minul viimased 3 väljamakset on toimund nii: 3 ndal päeval peale väljakande tegemist on nad selle PAID staatusesse läinud. Skrilli jõuab kolmandal pangapäeval. Kui teed pangakontole, siis läheb veel aega vist kuni 4 pangapäeva.
                        NB: Makseid teostavad nad kuskil 17.00 - 19.00 Eesti aja järgi.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #1377
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas eddi Vaata postitust
                          Hakkas tööle yep. See turniir, kust ma välja lendasin, 150 inimesest 49 alles, keegi ei saanud rebuy teha vist. Epic, 1 tund kestnud late r läbi ja 2/3 mängijatest väljas. Huvitav, mis nende võitudega saab? Tunnen, et nad on kohustatud mulle tagasi maksma, aga turniiri võitjatele peavad ka ju ikka maksma võidud, kuan turna pole tühistatud
                          Pmst saadeti mind metsa ja nende jama pärast kaotanud buyin'e ma ei näe...

                          Comment

                          • andrus69
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 232

                            #1378
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Vale toa all küsin, aga kas Partypokeris ka sama jama USDiga?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1379
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Algselt postitas andrus69 Vaata postitust
                              Vale toa all küsin, aga kas Partypokeris ka sama jama USDiga?
                              Ei.

                              Comment

                              • andrus69
                                FPP Pro
                                • Jan 2010
                                • 232

                                #1380
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Tegin cashoudi USDides enda skrilli kontole 500 USD ja sain 374,64 EUR kontole. Tundub, et ikkagi ka nii kaotab raha. Mõistlikuim lahendus ikkagi Netteller USD valuutas avada?

                                Teab keegi kui otse pangakontole USDis teha cashout, kas tuleb sellisel juhul jälle Eesti pangas teenustasu maksta nagu vanasti?

                                Comment

                                Working...