Re: 888Poker - probleemid ja küsimused
Isegi siis peaksid maksma, kui su konto on EUR-ides. Olen selle ise läbi elanud ja seepärast on 888 mul ainus tuba, kus vabatahtlikutl kasutan USDe.
Algselt postitas andrus69
Vaata postitust
Comment