Re: 888Poker - probleemid ja küsimused
Tahan ka endale 888poker kasutaja teha.Aga millegipärast ei saa registreerimisel kasutada täpitähti.Ma elan Pärnus,aga aadressiribale ma "ä" tähte kirjutada ei saa.Miks nii ja kuidas ma peaksin antud olukorras toimima? Aadress peab ju loomulikult õige olema.
Tahan ka endale 888poker kasutaja teha.Aga millegipärast ei saa registreerimisel kasutada täpitähti.Ma elan Pärnus,aga aadressiribale ma "ä" tähte kirjutada ei saa.Miks nii ja kuidas ma peaksin antud olukorras toimima? Aadress peab ju loomulikult õige olema.
Comment