888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #901
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kuidas turniide lobbyst filtreerida? Mul näitab kõikki mänge ja ei taha mingi miskliki pärast 100 taalast turbot mängida.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #902
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Krdi pistku põlema see perseauk, chatis ei taheta mu probleemist rääkida miskipärast, lubavad juba 3x hellata... siiani on öelnud et vale nri ütlesin, aga oli õige 100% ja iga kord ütlen uuesti sama.... **** kas saab nii ****** supporti olla olemas?? Varganäod ka veel raisad

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #903
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Krdi pistku põlema see perseauk, chatis ei taheta mu probleemist rääkida miskipärast, lubavad juba 3x hellata... siiani on öelnud et vale nri ütlesin, aga oli õige 100% ja iga kord ütlen uuesti sama.... **** kas saab nii ****** supporti olla olemas?? Varganäod ka veel raisad
        mul netelleris täpselt sama teema praegu, emt blokib välismaised kõnesid millegipärast äkki vms?

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #904
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          ei bloki teil keegi välismaiseid kõnesid, kui te just ise pole seda teenust tellinud (kahtlen) ..

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #905
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Nii nüüd on selge, et 888 RÖÖVIB TEIE RAHA... parem on lasta mitte neil konvertida valuutat ja lasta teha seda MB´l.. võetakse solid 2% summast, aga parem ikka kui 5-8% vastu perset saada!!! Samas deposiiti tehes kui on erinevad valuutad, siis saate ka korralikult röövitud.. viimased 2x(kord kuus teen reload depo) on erinevus väga suur olnud, enne seda kõik suht normis, ei tea mis neile sisse on läinud, et varastama on hakanud järjest nahaalsemalt!!

            http://forumserver.twoplustwo.com/28...rates-1076756/

            EDIT: lisaks veel üks ärinõks neil... kui te 1a 4kuud ei logi sisse 888sse, siis olete kogu rahast ilma!
            http://forumserver.twoplustwo.com/28...counts-259629/
            Last edited by emmimees; 02.11.11, 11:45.

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #906
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Jah, hiljaaegu sain isegi vasta pükse, nagu siin teemas ka kirjutasin. Ehk siis 2000$ cashoudi pealt 84$ konvertimistasu. Eks äriettevõte võtab ikka sealt kust võtta annab, ei saa ainult enda liistude (rake) juurde jääda.

              Comment

              • conex
                Julm Donk
                • Apr 2009
                • 27

                #907
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                See, et 888 töötab +EVga on ammu teada. Isegi mothly member freerollis võidetud raha võetakse rakeist maha! :)
                Seega Freerolli võit tuleb endal ise kinni maksta, mis on muidugi SICK!
                Pealt näha ahvatlev freeroll on tegelikult korralik scam.

                Comment

                • bangedurmum
                  Julm Donk
                  • Oct 2011
                  • 45

                  #908
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Eile juhtus naljakas intsident 888's. Alustasin mängimist momendil, mil 10$ boonuse vabastamiseni oli vaja koguda veel 3 ptsi. Umbes 30 minuti jooksul need 3 punkti ka laekusid ja ekraani üleval seisis:

                  Bonus Progress 100%
                  0 Points to get $10

                  Vaatasin ka My Bonuses alla ja seal seisis number 101.034. Boonust veel ei laekunud. Mängisin siis edasi ja imelik, et iga natukese aja tagant viskas boonuse progressi jälle 98% peale, siis jälle 100% jne, edasi-tagasi. Boonust endiselt ei laekunud. Umbes tund aega peale algset punktide kokkukorjamist läksin siis huvipärast live-supporti jutule, kus oli parajasti valves keegi Carlina. Rääkisin talle oma mure ära ja tema seepeale vastas mulle, et mul pole 100 punkti veel koos, et tema näeb, et mul on kogutud 97 punkti. Ütles, et ma vaataksin "My tab -> My bonuses" alla. Avasin tabi uuesti ja nüüd minu imestuseks oli seal 100.324 punkti kogunenud. Nii et tunnikesega 4 lauda mängides olin oma Rake'ga lausa miinuses.

                  See pani Carlina suu täielikult kinni ja mõni hetk hiljem laekus mu kontole 10$ aga Bonus Progress jäi endiselt 100% peale.

                  Kuradi bug'ine koht ta ikka on, aga lauad on jube fishised :D

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #909
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    ma üritasin handhistoryt saada (lolli peaga ei salvestanud automaatselt arvutisse), siis need ei saanud üldse aru misse HH on ja saatsid osavõetud turniiride loetelusid jms pahna.
                    on keegi saanud korralikku HH-d ka sealt või teab mis võlusõna on?

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #910
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Algselt postitas bangedurmum Vaata postitust
                      Eile juhtus naljakas intsident 888's. Alustasin mängimist momendil, mil 10$ boonuse vabastamiseni oli vaja koguda veel 3 ptsi. Umbes 30 minuti jooksul need 3 punkti ka laekusid ja ekraani üleval seisis:

                      Bonus Progress 100%
                      0 Points to get $10

                      Vaatasin ka My Bonuses alla ja seal seisis number 101.034. Boonust veel ei laekunud. Mängisin siis edasi ja imelik, et iga natukese aja tagant viskas boonuse progressi jälle 98% peale, siis jälle 100% jne, edasi-tagasi. Boonust endiselt ei laekunud. Umbes tund aega peale algset punktide kokkukorjamist läksin siis huvipärast live-supporti jutule, kus oli parajasti valves keegi Carlina. Rääkisin talle oma mure ära ja tema seepeale vastas mulle, et mul pole 100 punkti veel koos, et tema näeb, et mul on kogutud 97 punkti. Ütles, et ma vaataksin "My tab -> My bonuses" alla. Avasin tabi uuesti ja nüüd minu imestuseks oli seal 100.324 punkti kogunenud. Nii et tunnikesega 4 lauda mängides olin oma Rake'ga lausa miinuses.

                      See pani Carlina suu täielikult kinni ja mõni hetk hiljem laekus mu kontole 10$ aga Bonus Progress jäi endiselt 100% peale.

                      Kuradi bug'ine koht ta ikka on, aga lauad on jube fishised :D
                      Lauad peab sulgema, et boonus kontole tuleks. Selleks, et my bonuses punktid ära refreshiks, peab softi korra sulgema.

                      Comment

                      • bangedurmum
                        Julm Donk
                        • Oct 2011
                        • 45

                        #911
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Lauad peab sulgema, et boonus kontole tuleks. Selleks, et my bonuses punktid ära refreshiks, peab softi korra sulgema.
                        No boonus laekus mul siiski avatud laudadega lõpuks. Eks see boonus bar'i refresh selgub siis täna õhtul.

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #912
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                          ma üritasin handhistoryt saada (lolli peaga ei salvestanud automaatselt arvutisse), siis need ei saanud üldse aru misse HH on ja saatsid osavõetud turniiride loetelusid jms pahna.
                          on keegi saanud korralikku HH-d ka sealt või teab mis võlusõna on?
                          Ma kunagi küsisin. Lubati meilile saata. Paari päeva pärast ka meili sain aga manustes ei olnud mitte midagi. Saatsin kirja vastu, kus palusin ikkagi handhistoryt ka. Saadeti uus meil aga ikka ei midagi ja andsin alla :(

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #913
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Lõpuks olen saanud mingisuguseid vastuseid 888lt valuuta konvertimise osas, kas järgnev tekst annab tõepoolest arvata, et on normaalne manipuleerida nende kurssidega miski 7% ulatuses? FFS igatahes hakkan otse swedi kandma sealt, nad vähemalt ostavad normaalse kursiga daalasid...

                            "With currency exchange rates, to have a realistic/standard idea of how much you will receive, you should always work with rates +/-2% - +/-4% off the Interbank rate. This would be in-line with rates offered by exchange bureau's, banks etc.. As such all deposits are taken 2-4% off Interbank rate and cashouts paid 2-4% off Interbank rate. Your cashout for $350.00 was paid on the 31st of October for the amount of €238.06. On the 31st October the Interbank rate was $350 = €252.08, if you apply the +/-2% means $350 = €247.03 and if you apply the +/-4% means that $350 = €241.99. As you can see, the rates applied to your cashouts are in-line with market standards."

                            Kirjas on ju, et KUNI +-4% on kõikumine(OBV on see ALATI miinus..) vähendab summat 242€ peale kuid ometi sain 4euri veel vähem(mingi 6-7% sisi kokku).. nad räägivad iseendale ka vastu.
                            Last edited by emmimees; 04.11.11, 11:16.

                            Comment

                            • Firzen
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 605

                              #914
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Kõige parem on, kui teed omale Swedi või SEB-i USD-i konto juurde ning kannad otse sinna (või teed omale MB konto USD oma kuidagi). Seejärel võtad oma eesti panga USD kaardi ning vahetad Tavidis ära euride vastu.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #915
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Suuremate summade puhul võiks tõesti nii skeemitada, aga hetkel mul kohalik pank arestitud ka, ehk saan vaid 280 vms euri välja võtta ühes kuus. Pealegi arvutasin, et swedi kandes võidad 200daala pealt vaid ca 1euri vs MB, samas MB kaardiga välja võttes 1,8euri fee lisaks.. et hullu pole ka MBsse kanda mingi osa kuus, sest enamasti maksan nende kaardiga ja polegi vaja sealt cashoutida.

                                Comment

                                Working...