888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RandyLahey
    Julm Donk
    • Jul 2011
    • 38

    #721
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    Kust seda saab vaadata palju reload boonust on veel vabastamata?

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #722
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Mina näen seda näiteks oma rakebacki pakkuja lehelt. Kus ära märgitud mahaarvatud summa arv, ala 130, seega 70 veel vabastada.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #723
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Mai tea, mulle on see kuu nad väidetavalt andnud 2x 10$ random aegadel mingit immediate boonust(lisaks tava reload boonusele), mis on MGRist maha läinud, aga ma pole kindel, kas olen neid saanud üldse. Eelmine kuu sain 45$ rakega üle, 888 eitab või ei tunnista viga, ilge ajukepp käib viimasel ajal. Überwhaalu ka pole enam nii nagu vanasti.

        Comment

        • E-Kunn
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 261

          #724
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Kas ma olen ainuke kellel peale tänaseid tehnilisi töid 888-s, boonus enam ei jookse?

          Comment

          • Carl
            FPP Pro
            • Jul 2010
            • 213

            #725
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Ma sain ka reload boonusega ka 20 dollarit insta boonust, lahe. Rakeback kahjuks puudub, kuid mul polegi seda vaja sest ma ei ole rb pro. Ja boonuse näol tiksub 20% cashback.

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #726
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Keegi 888-sse olemasolevale kasutajale rb pakub ? Geneks ~$1k kuus, PM :D

              Comment

              • emmimees
                Klubi Liige
                • Aug 2010
                • 2719

                #727
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Algselt postitas Carl Vaata postitust
                Ma sain ka reload boonusega ka 20 dollarit insta boonust, lahe. Rakeback kahjuks puudub, kuid mul polegi seda vaja sest ma ei ole rb pro. Ja boonuse näol tiksub 20% cashback.
                Kas tulid random hetkel eraldi 10 kaupa?

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #728
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  kellelgi teisel veel peal update tegemist "my favorites" on lihtsalt hall taust?

                  Comment

                  • E-Kunn
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 261

                    #729
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Traffic lihtsalt täiesti surnud, isegi nl2-s ei ole erilist liiklust!


                    Siiski lihtsalt peale uuendust favourites oli settingud paigast ära:P
                    Last edited by E-Kunn; 23.08.11, 18:19.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #730
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      no kurat küll. tegin reinstalli ja ikka ei kuva favouritse. standard vaates lobby hakkab nii tuimalt laggima.

                      Comment

                      • overgrow
                        Jube Noob
                        • Nov 2010
                        • 109

                        #731
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                        Traffic lihtsalt täiesti surnud, isegi nl2-s ei ole erilist liiklust!


                        Siiski lihtsalt peale uuendust favourites oli settingud paigast ära:P
                        Ma ei tea. Nl10 on küll trafficut, eriti õhtuti. Samas nl20 ja nl30 on seis juba nutusem, paistab, et pacificus tasub ainult nl10 mängida, kuna nl20 on kõik nl10 regid, kes on üles liikunud.

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #732
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                          Ma ei tea. Nl10 on küll trafficut, eriti õhtuti. Samas nl20 ja nl30 on seis juba nutusem, paistab, et pacificus tasub ainult nl10 mängida, kuna nl20 on kõik nl10 regid, kes on üles liikunud.
                          noo imo iga limiit teatut kellaaegadel ikka suht fishine, teatud kelleaegadel suht regine, isegi nl10

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #733
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            6maxis on ju liiklust küll enamasti. Aga mingeid krdi ukraina ja belarus nitte on siginenud kõvasti, raha ei liigu nii nagu vanasti, peab hirmsasti table selectima.

                            Comment

                            • overgrow
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 109

                              #734
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Eks neid donke jagub jah. Ükspäev olin lauas, kus olid kaks 60$ stackidega meest ja mängisid 70/40 phmt iga käsi vennad olid mängus. Preflop raise oli 2-3dollarit nl10s kahjuks mul kaart ei jooksnud ja ei saanud neilt midagi. Waitlist sellesse lauda oli 12 mängijat.

                              Comment

                              • qjet
                                Grinder
                                • Apr 2009
                                • 806

                                #735
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                                kellelgi teisel veel peal update tegemist "my favorites" on lihtsalt hall taust?
                                lahendasin probleemi "player config" kustutamisega ja reinstall.

                                edit. pole vaja reinstallida. lihtsalt my documents alt player settingud ära kustutada. kaovad ka noted, mis on kirjutatud otse softi ja settingud.
                                Last edited by qjet; 24.08.11, 14:36.

                                Comment

                                Working...