888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #676
    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

    rahaks vahetada obv

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #677
      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Sa ei saa võtta uut boonust kui vana pooleli on imo.
      Supportist küsisin, öeldi, et enne tuleb vana lahti mängida ja alles siis aktiveerub uus. Aga neid ei saa 100% uskuda muidugi, mis nad oma toa kohta räägivad...

      Comment

      • Carl
        FPP Pro
        • Jul 2010
        • 213

        #678
        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

        Oota misasja, panin 334 dollarit cashoutima, ja praeguseks hetkeks on in process ja MB kontole on 80 dollarit saadetud. All day, all night, what the fuck?

        //AA, sain infi, pean dokumendid saatma neile, vahetpole, et kuu aega tagasi saatsin juba.
        Last edited by Carl; 03.08.11, 22:00.

        Comment

        • Lowry
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 268

          #679
          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

          Täna sain siis kirja:)

          Dear Lauri,

          Thank you for your email. My name is Rui and I will reply on behalf of the Management of 888poker.

          Lauri, we have now located the missing funds of $285 USD and, since your account with us is closed, we have requested a cash out for this amount to be sent back to your Moneybookers account.

          Your cash out will be processed in 3 days and should reach your Moneybookers account in 1 to 2 business days after processing.

          I trust that this solves this issue. I wish you all the best in your future endeavours.

          Kind regards,
          Rui A.
          Senior Support Representative
          Manager@888poker.com
          http://www.888poker.com


          Ps. Aga konto pärast ma võitlema ei hakka:) Kui pandi kinni siis pandi. See tuba mind ei koti enam.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #680
            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

            Miks su konto kinni pandi?

            Comment

            • Lowry
              FPP Pro
              • Apr 2010
              • 268

              #681
              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

              Algselt postitas Lowry Vaata postitust
              Krt. norm koht see 888. Kuu aega aja taga oma raha. Aga ainult lubadused. Täna helistasid ja vabandasid ning ,et ma veel ootaks. Ja nüüd peale kõnet ilus kiri postkastis, et konto kinni ja nägemist..... Ma ei oska midagi lisada:)

              888 lahendus: Paneme konto kinni. Pole kontot pole meil probleemi enam!
              Ps. Ei ole konto sulgemise osas selgust saanud. Ei huvita kah.

              Comment

              • overgrow
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 109

                #682
                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                Kellegil korralik handsample NL10 ka on? Kes on nl10 suuremad võitjad ja kui palju nad võitnud on? Krt datamineda enam 888 vist ei saa? Mul handgrabber olemas, aga ei tööta enam.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #683
                  Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                  Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                  Krt datamineda enam 888 vist ei saa?
                  Kui peale mängu lauda kinni ei pane, siis jääb lugema käsi HEM ka siis kui ennast lauast minema lennutatakse. Mis formaati tahad mängida?

                  Comment

                  • overgrow
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 109

                    #684
                    Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Kui peale mängu lauda kinni ei pane, siis jääb lugema käsi HEM ka siis kui ennast lauast minema lennutatakse. Mis formaati tahad mängida?
                    6max NLH nl10 alustan siis

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #685
                      Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                      Ma olen seal 75k kätt mänginud, aga pea kõik eelmine aasta ..ei usu, et seal sama rahvas enam on. Aga ise näed ju kohe ära, kes on TAG ja kes mitte.

                      Comment

                      • mortalvombat
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jul 2010
                        • 412

                        #686
                        Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                        888s midagi tagurpidi, turbode rake suurem kui tavalistes

                        Comment

                        • albinar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2010
                          • 346

                          #687
                          Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                          Olemasolevale kasutajale kuidagi rb ei saa ?

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #688
                            Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                            Algselt postitas albinar Vaata postitust
                            Olemasolevale kasutajale kuidagi rb ei saa ?
                            Kui on uus kasutaja, siis vist veel saab miskit sebida, aga üldiselt ei.

                            Comment

                            • overgrow
                              Jube Noob
                              • Nov 2010
                              • 109

                              #689
                              Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                              Mul oli kunagi pacificus konto, aga 888s kontot veel ei olnud. Nii,et kui sul pacificu aegadest konto, siis võid vast uue teha ja sinna rb peale sebida. Variant on lasta ka vana konto kustutada ja siis uus teha, nii peaks ka vist saama.

                              Comment

                              • Mrt1989
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 999

                                #690
                                Re: 888Poker - probleemid ja küsimused

                                Kuidas seal tase NL20 6max on ? saab igakell 4 lauda kokku ? või peab ainult regidega madistama .

                                Comment

                                Working...