888Poker - probleemid ja küsimused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #301
    Re: 888

    niih mänginud seal toas nüüd mingi 4k FR käsi,Nl10mnes peab normaalselt hagu andma et kuuga boonus lahti mängida,endal lauad lahti Nl10 up to Nl50,tase on suht kerge,katsetusi tehtud,paraku 5xQQ vastas alati kas KK või AA,aga idioote on ka ikka omajagu,soft on suht crapp,pacific on parem,ilmselt grindin boonuse lahti ja adjöö sellele toale!

    Comment

    • suitsutihane
      FPP Pro
      • Dec 2010
      • 286

      #302
      Re: 888

      see 10$ iga 100 punkti kohta ongi first depo boonus? tra support chattis kinnitas et 25% depost insta ja 200 punti et cash outida kui küsisin? bs?

      Comment

      • altzie
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 169

        #303
        Re: 888

        Jah, see 25% insta muudeti ära kunagi hiljuti, ja nüüd tiksub see $10 kaupa. Cashoudi koha ei oska kommenteerida.

        Comment

        • overgrow
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 109

          #304
          Re: 888

          Mulle support küll kinnitas, et 25% on insta. Kas sa ei saanud? Keegi võiks kinnitada, kas on 25% insta või mitte, muidu ei ole mõtet mul rolli välja kandagi, teises toas tiksub samamoodi boonus 10$ kaupa. Ja kas boonus antake ikka ühe suure tükina või tiksub 10 dollari kaupa nagu eespool mainitud?

          Well, we believe in a warm welcome. Most sites that offer a first deposit bonus don’t actually give you any free money to play with until you play a certain amount. We hand you 25% of your Welcome Bonus instantly before you even sit down at your first table


          The other 75% of your bonus is pending and easy to clear by accumulating Bonus Points ( BPs per 1 EUR bonus). Why do we say it’s easy to clear?
          Last edited by overgrow; 25.01.11, 14:49.

          Comment

          • suitsutihane
            FPP Pro
            • Dec 2010
            • 286

            #305
            Re: 888

            tundub et BS, ma kuulsin et boonuse vabastanube pidi muidu raske olema, seep tegin kickback lehe kaudu, plaan oli 400 sisse, kogun 200fppd et 25% insta saaks cashoutida+90$ vms kickback. support kinnitas ka mulle CHATIS et jah kogun 200 punkti ja saan 100$ kätte. aga tnuudub et BS sest insta ei tule midagi aint tiksub seal boonus 10$ kaupa. sitaks kõva boonus ikka kiimad mingi 50$ vms neile raket ja siis saad 10 taala vabaks (y)

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #306
              Re: 888

              25% sain insta peale ja mänginud 300 punni lahti kas see tähendab et selle 25% saan cashoutida kohe kui tahan?ja kuna selle chipi kohvri saan?

              Comment

              • overgrow
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 109

                #307
                Re: 888

                Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                tundub et BS, ma kuulsin et boonuse vabastanube pidi muidu raske olema, seep tegin kickback lehe kaudu, plaan oli 400 sisse, kogun 200fppd et 25% insta saaks cashoutida+90$ vms kickback. support kinnitas ka mulle CHATIS et jah kogun 200 punkti ja saan 100$ kätte. aga tnuudub et BS sest insta ei tule midagi aint tiksub seal boonus 10$ kaupa. sitaks kõva boonus ikka kiimad mingi 50$ vms neile raket ja siis saad 10 taala vabaks (y)
                Äkki sa ei saanud sellepärast, et tegid läbi kickbacki lehe. Ei taha uskuda, et kodulehel on vale informatsioon ja et support ka vale infot annab. Või teine võimalus äkki sul oli juba seal konto vms?

                Comment

                • Karjus
                  Räme Fish
                  • Jan 2011
                  • 6

                  #308
                  Re: 888

                  Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                  Kustutada ei saa. Saad vaid lukku panna. Uut kasutajat sa teha ei saa. Kui kunagi uuesti mängima tahad hakata pead oma konto lahti tegema.
                  Ma küsisin kas ma saan hiljem uuesti registreerida support vastas et saab.
                  Last edited by Karjus; 29.01.11, 13:20.

                  Comment

                  • suitsutihane
                    FPP Pro
                    • Dec 2010
                    • 286

                    #309
                    Re: 888

                    Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                    Äkki sa ei saanud sellepärast, et tegid läbi kickbacki lehe. Ei taha uskuda, et kodulehel on vale informatsioon ja et support ka vale infot annab. Või teine võimalus äkki sul oli juba seal konto vms?
                    kontot ei olnud ja kickback stackib first depo boonusega (alati imo)
                    wait ikkagi on siis 25% insta wtf?

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #310
                      Re: 888

                      Algselt postitas Karjus Vaata postitust
                      Ma küsisin kas ma saan hiljem uuesti registreerida support vastas et saab.
                      Saad ikka. Mul oli mingil hetkel 3 kontot(jama RB saamisel). kaks neist real money. lõpuks saatsid kirja, et panevad vähemaktiivsed kontod kinni ja viimane jäeti lahti :)

                      Comment

                      • anti
                        Julm Donk
                        • Nov 2008
                        • 74

                        #311
                        Re: 888

                        On kellegil sellist probleemi, et kui mingi üle tunni mängid siis lobby läheb väga uimaseks ja laud kah pisut? Ja see täpselt alati niimoodi. Samas kui korra kõik kinni paned ja uuesti avad jälle kõik korras.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #312
                          Re: 888

                          Algselt postitas anti Vaata postitust
                          On kellegil sellist probleemi, et kui mingi üle tunni mängid siis lobby läheb väga uimaseks ja laud kah pisut? Ja see täpselt alati niimoodi. Samas kui korra kõik kinni paned ja uuesti avad jälle kõik korras.
                          Jeps, see on juba väga pikka aega standard error. Soft on nii bugine ja sitt, et sööb ennast aeglaseks aja jooksul. Nagu sääsed ja puugid. Sitt seletus, aga ma paremini ei oska hetkel :D. Softi restart on ainus lahendus, rohkema mälu omamine arvutil ei tee ka muidugi paha.

                          Comment

                          • anti
                            Julm Donk
                            • Nov 2008
                            • 74

                            #313
                            Re: 888

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Jeps, see on juba väga pikka aega standard error. Soft on nii bugine ja sitt, et sööb ennast aeglaseks aja jooksul. Nagu sääsed ja puugid. Sitt seletus, aga ma paremini ei oska hetkel :D. Softi restart on ainus lahendus, rohkema mälu omamine arvutil ei tee ka muidugi paha.
                            Asi selge. Tänud vastuse eest.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #314
                              Re: 888

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Jeps, see on juba väga pikka aega standard error. Soft on nii bugine ja sitt, et sööb ennast aeglaseks aja jooksul. Nagu sääsed ja puugid. Sitt seletus, aga ma paremini ei oska hetkel :D. Softi restart on ainus lahendus, rohkema mälu omamine arvutil ei tee ka muidugi paha.

                              HAHAA :D, nicenice

                              Comment

                              • overgrow
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 109

                                #315
                                Re: 888

                                Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                                kontot ei olnud ja kickback stackib first depo boonusega (alati imo)
                                wait ikkagi on siis 25% insta wtf?
                                Mis tuppa sa kande tegid. Kas poker848 ja ei saanud 25% insta?

                                Comment

                                Working...