*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #166
    Re: Partypokker

    Nii läbisin eile Partypokeri uue konto tegemise tee. Iga vana meiliga mis suutsin meelde tuletada saatsin kirja et pangu kinni et olen big balla grinder ja tahan teie tuppa tulla. Osadele vastasid et ok osadel kukkusid midagi kobisema ja ähvardasid, et kui uue konto teen siis neile boonuseid ei saa. Ok see tehtud, tegin uue konto ja kandsin 500 peale et max depo boonus saada. Ok all tundus ok aga obv cashout restricted. Võtsin live suppordiga ühendust ja kutt kohe virisema et mul veel mingi konto lahti :D Et panid selle kinni, et uus mainiks jääks. Noomis veel et multiaccountide tegemine keelatud. Tegi cashoudid lahti ja kõik fine nüüd. Nii et kellel kontod olemas vanast ajast siis võin need vist kukele saata ja uue teha.

    Ilusad kontonimed olid ka vanast ajast "pedroonloll" ja "Vidrik_Junn" muuhulgas :D

    Comment

    • lennuk1
      Räme Fish
      • Apr 2011
      • 1

      #167
      Re: Partypokker

      Tahaks teada kuidas Party pokerit alla tõmmata igal pool viskab ette maksu ja tolliameti lehekülje kui keegi oskab aidata siis oleks tore.

      Comment

      • Blacktor
        Jube Noob
        • Dec 2010
        • 112

        #168
        Re: Partypokker

        Selliset asjast on igal pool ja väga palju juttu olnud imelik ,et mõni veel sellest midagi kuulnud ei ole

        Comment

        • tonis
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 334

          #169
          Re: Partypokker

          Algselt postitas lennuk1 Vaata postitust
          Tahaks teada kuidas Party pokerit alla tõmmata igal pool viskab ette maksu ja tolliameti lehekülje kui keegi oskab aidata siis oleks tore.
          Pead omale google dns'i seadistama:

          Comment

          • mortalvombat
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 412

            #170
            Re: Partypokker

            Kas Partys on ainult $$ lauad?

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #171
              Re: Partypokker

              Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
              Kas Partys on ainult $$ lauad?
              Jah.

              Comment

              • kaala
                Räme Fish
                • Jun 2010
                • 15

                #172
                Re: Partypokker

                Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                Vaataks isegi üle, ty.
                +1

                Comment

                • Murdock
                  Grinder
                  • Jun 2010
                  • 690

                  #173
                  Re: Partypokker

                  Keegi on viimasel ajal partyst cashoutinud?
                  Kaua umbes aega on võtnud?
                  Mul varem tuli paari tunniga üle,nüüd venib asi 2 päeva ja pole cashout "Approved" veelgi

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #174
                    Re: Partypokker

                    Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                    Keegi on viimasel ajal partyst cashoutinud?
                    Kaua umbes aega on võtnud?
                    Mul varem tuli paari tunniga üle,nüüd venib asi 2 päeva ja pole cashout "Approved" veelgi
                    Sain mõne tunniga kätte. Party to Neteller.

                    Comment

                    • Firzen
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 605

                      #175
                      Re: Partypokker

                      Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                      Keegi on viimasel ajal partyst cashoutinud?
                      Kaua umbes aega on võtnud?
                      Mul varem tuli paari tunniga üle,nüüd venib asi 2 päeva ja pole cashout "Approved" veelgi
                      kust kuhu kandsid?

                      Comment

                      • Murdock
                        Grinder
                        • Jun 2010
                        • 690

                        #176
                        Re: Partypokker

                        Partyst Mb-sse
                        Olen varem mingi 10x suurema summa kandnud ilma probleemiteda,nüüd venib väike summa senimaani ja konto lukus.
                        Ühelegi kirjale ei vastata, live support ei haba,aga noh eks näis

                        Comment

                        • juuretis
                          FPP Pro
                          • Jan 2011
                          • 269

                          #177
                          Re: Partypokker

                          Ma kandsin ka millalgi MBsse, ma olin ka varem teinud cashoute ilma probleemideta aga viimane kord kui kandsin siis olid ikka hullud jamad sellega. Läks mitu päeva kui nad panid accounti blokki, siis nad nõudsid alguses dokumendist pilti, tõestuseks et ma ikka olen kasutaja omanik. See järel rääkisid et probleemi ei saa lahendada niimoodi et pean ikka helistama kuhugile, ma siis helistasin ja nad küsisid igast küsimusi ja värki. Se isiku kontroll pidi neil olema suht tavaline asi, turvalisuse mõttes vms. Lõpuks sai rahad välja kantud aga mul läks aega sellega üle nädala ikka.

                          Comment

                          • Aiwz
                            Julm Donk
                            • Feb 2009
                            • 50

                            #178
                            Re: Partypokker

                            Mis süsteem partys nende laudadega on? Kas seal 100bb laudades on piisavalt actionit või toimub ainult teema 20-40bb laudades?
                            Kuidas seal üldse traffic on nl25+?

                            cheers

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #179
                              Re: Partypokker

                              Algselt postitas Aiwz Vaata postitust
                              Mis süsteem partys nende laudadega on? Kas seal 100bb laudades on piisavalt actionit või toimub ainult teema 20-40bb laudades?
                              Kuidas seal üldse traffic on nl25+?

                              cheers
                              Laudu igat sorti. 25NL trafficut palju.

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #180
                                Re: Partypokker

                                Algselt postitas Aiwz Vaata postitust
                                Mis süsteem partys nende laudadega on? Kas seal 100bb laudades on piisavalt actionit või toimub ainult teema 20-40bb laudades?
                                Kuidas seal üldse traffic on nl25+?

                                cheers
                                40bb max lauad kaotati ära.

                                Comment

                                Working...