Re: Partypokker
Noh, 2004/2005 sai iga kuu 200 taala, mille vabastamiseks pidi mängima tublid 1000-1400 reigitud kätt (iga vähemalt $1 pangaga käsi, kus flop avati) NL25 lauas. Noh, tingliku rakebacki võib igaüks nüüd mõnes kalkulaatoris ise välja arvestada. Ega tea jah, miks me kõik Partyt jäägitult armastasime.
Disain oli ka super. Parem kui PS või FT...aga jah, täna mõistagi enam mitte.
Algselt postitas Ints
Vaata postitust
Disain oli ka super. Parem kui PS või FT...aga jah, täna mõistagi enam mitte.
Comment