*** Party Poker rakeback, ülevaade, kommentaarid ja probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #121
    Re: Partypokker

    Partys DTB tasuta, vaid 1000 pointsi eest kuus. http://www.dragthebar.com/freepokertraining/

    Comment

    • Firzen
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #122
      Re: Partypokker

      Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
      Partys DTB tasuta, vaid 1000 pointsi eest kuus. http://www.dragthebar.com/freepokertraining/
      Targem liituda läbi mõne affiliate ja saada mõni hea pakkumine, kui raisata enda konto mõne free offeri peale. Sama mõttetu, kui Pokerstrategy või ükskõik, mis muu free cash/item pakkumine. Mitte ainult Party puhul. Rakeback biidib sajaga.

      Parimat!

      Comment

      • Ahangama
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 615

        #123
        Re: Partypokker

        Algselt postitas Firzen Vaata postitust
        Targem liituda läbi mõne affiliate ja saada mõni hea pakkumine, kui raisata enda konto mõne free offeri peale. Sama mõttetu, kui Pokerstrategy või ükskõik, mis muu free cash/item pakkumine. Mitte ainult Party puhul. Rakeback biidib sajaga.

        Parimat!
        See ei ole nii! St sa ei pea liituma selle lingi kaudu, olemasolevale kontole poogitakse see külge. Sama süsteem mis ftps annab tasuta cr memberi.

        Comment

        • Firzen
          Grinder
          • Oct 2008
          • 605

          #124
          Re: Partypokker

          Algselt postitas Ahangama Vaata postitust
          See ei ole nii! St sa ei pea liituma selle lingi kaudu, olemasolevale kontole poogitakse see külge. Sama süsteem mis ftps annab tasuta cr memberi.

          Siis sa tahtsid hoopis kirjutada, et Party Pokeri VIP Poest saab osta punktide eest selle membershipi? Ehk siis tasuta ta ei ole mingil juhul?

          Comment

          • Ahangama
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 615

            #125
            Re: Partypokker

            Ei ei. Klikka lingile ja uuri järgi!

            Comment

            • Tisko
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 163

              #126
              Re: Partypokker

              Mitu lauda Partys maksimum?
              Aitäh.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #127
                Re: Partypokker

                Algselt postitas Tisko Vaata postitust
                Mitu lauda Partys maksimum?
                Aitäh.
                18

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #128
                  Re: Partypokker

                  Muideks kui kellegil on vana Party Pokkeri konto siis seda saab nüüd ühendada meiega.

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #129
                    Re: Partypokker

                    Aga kui neid umbes ütleme 10 on siis mis kõige mõistlikum tegevus on? Et mängida seal saaks.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #130
                      Re: Partypokker

                      Party pakkumised seoses valitseva olukorraga:

                      1) $100 reload boonus. Tuleb kasutada koodi 100PARTY. Pakkumine lõppeb 2. mail, kell 23:59

                      2) Igapäevased WSOP kvalifikatsioonid. Igapäev antakse ära vähemalt üks $14,000 dollari väärtune WSOP Põhiturniiri pakett. Satelliidid kestavad kuni 2. maini 15:20.

                      3) Kevadine $1 000 000 turniir, mis toimub 1. mai. Sisseost $640 ja seetõttu erinevalt Sunday Millist ei ole 34353468934+0548906 mehelist fieldi oodata. Satikad algavad alates $1.

                      4) Gladiaatori promo. Ei viitsi tõlkida: http://www.partypoker.com/news/items/gladiator.html

                      5) Uute mängijate freerollid

                      6) Ja nagu teate - VIP leveli staatuse taastamine. Saatke suvalise muu saidi screenshot vip@palladiumlounge.com ja uuendatakse Teie Party Pokkeri vip staatust ära.

                      Party Pokkeriga liitumiseks: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...er-party-poker

                      Rakeback on neil enam vähem sama süsteemiga, mis Stars - läbi VIP programmi. Läbi meie saate ka tsipa flati. Seega kui vana konto võtme minuga ühendust, saame teid ühendada meie süsteemiga.

                      EDIT: edastan enamuste tubade kohta sellised pakkumised.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #131
                        Re: Partypokker

                        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                        Aga kui neid umbes ütleme 10 on siis mis kõige mõistlikum tegevus on? Et mängida seal saaks.
                        10 kontot w? :) või misasja.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #132
                          Re: Partypokker

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          10 kontot w? :) või misasja.
                          Igal korralikul eestlasel kes 2005 aasta paiku asja ajama hkaks on Partys multiaccount.
                          No 4+ kontot vist ikka on. Võtan millalgi suppordiga ühendust ja arutan asja.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #133
                            Re: Partypokker

                            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                            Igal korralikul eestlasel kes 2005 aasta paiku asja ajama hkaks on Partys multiaccount.
                            No 4+ kontot vist ikka on. Võtan millalgi suppordiga ühendust ja arutan asja.
                            Jäta üks konto alles ja kogumoos või tee omale viies konto, mis on seotud su emailide ja muude asjadega. Arvan, et praegusel ei ajal ei hakka keegi su kontode kallal virisema, vaid ütlevad, et oh näedm itu kontot, las see jääb su main kontoks ja paneme teised kenasti lukku :)

                            Comment

                            • mortalvombat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jul 2010
                              • 412

                              #134
                              Re: Partypokker

                              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                              Igal korralikul eestlasel kes 2005 aasta paiku asja ajama hkaks on Partys multiaccount.
                              No 4+ kontot vist ikka on. Võtan millalgi suppordiga ühendust ja arutan asja.
                              haha, nii täppi läheb see

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #135
                                Re: Partypokker

                                Jagati tasuta raha kunagi ?

                                Comment

                                Working...