Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #46
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
    Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.

    Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.

    Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!

    Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #47
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

      Algselt postitas virx747
      Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
      Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.

      Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.

      Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!

      Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!
      kunagi oli taoline tower hours, ma sain siis 4 või 5 10NL-s.

      Comment

      • virx747
        Grinder
        • Nov 2008
        • 751

        #48
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

        Ainuke kurb asi on, et ise ei või eriti hoogsalt panustada, muidu ei pruugi jõuda showdowni :)

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #49
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

          Algselt postitas virx747
          Ainuke kurb asi on, et ise ei või eriti hoogsalt panustada, muidu ei pruugi jõuda showdowni :)
          jep, 2 tükki läks mul tänu sellele kaduma. riveris oli vaja ikka väike bet teha ;D

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #50
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

            Algselt postitas TIGRANO
            Towergaming annab iga päev ära 50$ kõrgema käe eest ehk kui saadetakse päeva jooksul 2 Royalit suppordi meilile, siis mõlemad õnnelikud saavad 25$ lisa.
            Sain täna madala straight flushi.Näiss kas antakse ka midagi.Keegi on saanud üldse straight flushiga pappi

            Comment

            • ropka11
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1008

              #51
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

              Algselt postitas virx747
              Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
              Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.

              Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.

              Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!

              Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!
              Oot kas sellel promol peab ka hand nr. üles kirjutama ja ära saatma või tuleb rahh niisama arvele.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #52
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                Algselt postitas ropka11
                Oot kas sellel promol peab ka hand nr. üles kirjutama ja ära saatma või tuleb rahh niisama arvele.
                Ikka peab üles kirjutama ja neile saatma 48 tunni jooksul

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #53
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                  Selleks korraks Tower Hour läbi!
                  Hakkasin mõtlema, et kaks paari ei saa ju kunagi nuts olla, et flopis on ikka nuts vähemasti set. Aga TowerStaffist sain aru, et ikka loetakse juba 2 paari selle kampaania raames nutsiks.
                  Seega saad näiteks bottom seti, check/callid lõpuni ja 50xbig blind olemas... ning käsi võib olla lõputult, niipalju kui tunnis neid püüda suudad.
                  Ma olin üsna card dead, aga selliste reeglite põhjal tõmbasin 5 kätt ikkagi kokku (ühes lolli peaga tegin riveris minraise ja vastane foldis) Supporti email saadeta, nüüd ootan rikkusi!

                  Huvitav, et kohutav 3bet ja 4bet käis kõikides NL50 laudades, nagu rahvas ei tahaks flopi näha ja TowerHour'ist kasu lõigata. Selle naljaga, et mängisin väga passiivselt ja kohati loose ning üritasin vastaseid ikka potis hoida, kaotasin tunniga kuskil 30$. Kui nüüd mingi valemiga reeglitest ikkagi valesti aru sain, siis tõmban vist küll Towerile kriipsu peale :-\

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #54
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                    kuidas teised aru saavad asjast..kui mul on pocket ja flop tuleb näiteks 335...kas ma floppasin siis kaks paari?

                    Comment

                    • levis
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1557

                      #55
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                      Algselt postitas Tarmonator
                      kuidas teised aru saavad asjast..kui mul on pocket ja flop tuleb näiteks 335...kas ma floppasin siis kaks paari?
                      Sa pead kasutama käest kahte kaarti kombinatsiooni saamisel ja miinium on 2 paari. Seega kui otse reegleid vaadata, siis peaks ikkagi kvalifitseeruma. Kindlasti tasub selline käsi supporti saata ja raha nõuda! :)
                      Küsisin hetkel seal lobbyst ja mingi tont vastas, et jah, siis käsi kvalifitseerub.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #56
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                        ja kui mul on 33 ja maha tuleb 445 ja turn 7 ja river 7, siis ei kvalifitseeru vist enam eks?

                        Comment

                        • virx747
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 751

                          #57
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                          Algselt postitas levis
                          Huvitav, et kohutav 3bet ja 4bet käis kõikides NL50 laudades, nagu rahvas ei tahaks flopi näha ja TowerHour'ist kasu lõigata.
                          Seal palju mängijaid ju pole Toweri mängijad ja ei tea sellest promotionist midagi.
                          Mul ka chatis üks regular irvitas minu slowplayd 8 setiga kui fish tõmbas oma TT-ga riverisse T.

                          Loodan, et kaotuse puhul ikka makstakse ka 50BB välja, ma küll ei loe kuskilt välja, et võitma peab.

                          Kokkuvõttes lasin veidi üle 700 käe, neist 11 korda floppasin 2 paari või parem. Puhas matemaatika näitaks NL50-s +$275, aga......
                          Olen nii tropp, et showdowni suutsin minna neist 8 korral ja raudselt hävisin päris palju niimoodi pidurdades ja mitte panustades.

                          Samas jällegi hoidsin päris palju kokku, sest flopatud nuts masti hävisin 8888-le, viimane 8 tuli peale minu suurepärast slowplayd muidugi riveril ;D
                          8 seti T vastu hävisin ka riveris, aga panustades poleks ilmselt niikaugele jõudnud!

                          Kokkuvõttes võitsin nende kätega $154, kindlasti oleks rohkem võitnud, kui oleks normaalselt mänginud.
                          Ilmselt siis $200 lisaks loodan, pole paha :D

                          Edit:
                          Ah jah, unustasin ära, et käsi ei tohtinud paraneda, kohe kontrollin üle.

                          Jah, KK flopatud TT3r läks riveril veel ühe K-ga majaks, nii et arvesse läheb 7 tükki

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #58
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                            Algselt postitas Tarmonator
                            ja kui mul on 33 ja maha tuleb 445 ja turn 7 ja river 7, siis ei kvalifitseeru vist enam eks?
                            eip, sest siis on su käsi juba 44577
                            Teine näide, et sul AA, maha tuleb Axx kõik ärtud ja river-turn ka ärtud.... seega tirisid oma seti mastiks ja no money.

                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #59
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                              Muuseas: tegin veidi statistikat.
                              Minu HEMi 412 000 käest on flopatud 2 paari või parem 6667 korral (VPIP 14).
                              Ehk siis tõenäosus on 1,6%.

                              Nii et minu 11 kätt 700-st on täpselt tõenäosuse järgi saadud.
                              See on väga hea promotion! ;D

                              Selliseid võiks iga päev olla!

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #60
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                                Tuli Towerist kiri, et:".....You Flopped the nuts in 4 out of the 5 hands you sent us and I have added $100.00 to your bankroll"
                                Ühe käega olen siis eksinud... pean kontrollima!
                                Seega 1h +100$-30$ mänguga=+70$...

                                Vaatasin veel 5 korda kõik 5 kätt üle ja ei saa aru, et kus ma mööda panen :(
                                Kui mul 22 ja flop tuleb 2xx kõik ristid, kas siis see pole nuts?

                                Comment

                                Working...