Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings
Tere,
väike küsimus algajalt - kumba tuba eelistaks Sina, kui teha ühesse neist deposiit? Hea oleks ka põhjendused. Tigrano tehtud põhjaliku ülevaate põhjal ei oskagi valida - ilmselt mingid nüansid mida kohe ise ei taba. Kumb tuba on "usaldusväärsem", kui üldse saab nii küsida?
Tänan!
Tere,
väike küsimus algajalt - kumba tuba eelistaks Sina, kui teha ühesse neist deposiit? Hea oleks ka põhjendused. Tigrano tehtud põhjaliku ülevaate põhjal ei oskagi valida - ilmselt mingid nüansid mida kohe ise ei taba. Kumb tuba on "usaldusväärsem", kui üldse saab nii küsida?
Tänan!
Comment