Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings
Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.
Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.
Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!
Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!
Eile lugesin kah 5 korda ja ei saanud mõhkugi aru, täna loen ja kõik on selge. Ilmselt olin väsinud.
Jah nii ongi, et pead saama floppi 2 paari või parema käe, minema showdowni ja käsi ei tohi paraneda kahe tänavaga. Kusjuures peab kasutama mõlemat taskukaarti. Kas ma saan õigesti aru: flopatud set on siis ka järelikult reeglitele vastav.
Võita võib nii palju, kui selliseid käsi saad. Ühe käe eest saab siis 50BB.
Kui on midagi valesti või täiendada, palun tehke seda!
Iseenesest tundub päris huvitav, võiks võistluse teha, palju keegi saab selliseid käsi!
Comment