Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #16
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

    Algselt postitas TIGRANO
    Full ring on kuskil 42%

    5 max on kuskil 38%
    Tänud, mäletasin siis enam-vähem õigesti.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #17
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

      Keegi on kunagi osalenud Toweris sellel iganädalasel ChampionChip - $250,000 Guaranteed turnal? Kui palju matse tavaliselt tuleb sinna ja kuidas on see turna? Sain just pileti sinna nüüd peab siis uuel nädalal proovima.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #18
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

        Täna siis jälle need toredad Loyalty freerollid kellel juhuslikult meeles pole. Loodan et saab pisut cashida seekord jälle.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #19
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

          Algselt postitas rohelinekonn
          Täna siis jälle need toredad Loyalty freerollid kellel juhuslikult meeles pole. Loodan et saab pisut cashida seekord jälle.
          30 minutit alguseni. Finaallaud on tavaliselt olnud suht kindel tulema, Levisega korda mööda häid kohti noppinud ;D Väike muutus on toimunud Level 3 freerollil, sest varasema max 25 osalavõtja asemel on juba 44 registeerunut. Huvitav kust need level 3 mängijad kõik äkki tekkinud on

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #20
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

            Kihutan hetkel rongis Tasrtu poole ning peaksin nibin nabin alguseks jõudma. Saaks ehk väikse rolli towerisse, et saaks sng hakkata harjutama.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #21
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

              1 minuti jäin hiljaks. TILT!!!

              Comment

              • taavi19
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 321

                #22
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                Algselt postitas alaska
                1 minuti jäin hiljaks. TILT!!!
                13 minti.
                TILT!

                Comment

                • levis
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1557

                  #23
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                  lev3 freerollil oli 50 osalejat, varem pole niipalju mängijad olnud.
                  Ise tegin väga vähe lükkeid, sisuliselt foldisin 20 hulka ja +20$ :D
                  Tigrano komistas ühe totaalse maniaki suvalt lahmija otsa, kellel just sel hetkel oli käes AA.. müstika!
                  Ning suurelt CL-ina suutis see maniakk ikkagi 22.kohale platseeruda ja 0$ teenida.

                  NL30 peal jäin miinusesse, aga kuna freerollid kasvatasid BR-i, siis tuli minna NL50, seal pole ka viitsinud eriti mängida, aga br kasvab ikkagi, varsti siis NL100 :o

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                    Jah, ma out ennem rahasi. See vend tõesti callis kõik all innid iga kaardiga ja kui ma 99 all in lükkasin oli tal loomulikult aa vastas ;D

                    Comment

                    • Mandre
                      Jube Noob
                      • Mar 2009
                      • 196

                      #25
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                      Kas toweris DoN-e ei ole või mida hakata peale 5$

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                        Algselt postitas Mandre
                        Kas toweris DoN-e ei ole või mida hakata peale 5$
                        Ise küll ei mängi neid ja ei ole kõige paremini kursis. Küsisin Leviselt ja sain vastuseks, et on piisavalt laudu. Samas soovitas STT rohkem mängida, pidi fishisem olema

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #27
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                          DON turniiride pealt minna tavaliste STT-de peale, siis on lausa naljakas kui palju fishe ja kui loose mängu tehakse. Paistab, et DON peal on isegi enamik fishe selgeks saanud, et tuleb algul tight istuda ja hiljem pushima hakata.
                          Kuna DON on rohkem push/fold mäng, payout flat ja saavad kiiremini läbi kui tavalised STT-d, siis mängib väga suurt rolli kui suur on rake. Ongames on DON turniiridel rake sama suur kui teistel STT-del, mis on selgelt lollus. Näiteks Pokerstarsis saadi sellest aru ja DON turniirid on tundavalt madalama rakega. Aga nohhh... Ongames DON mängijaid ikkagi küllaga 8)

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #28
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                            Peab meeldima. Algus läks hästi siis tuli paar valusat biiti mille peale tegin ise mõned haiged suckoutid. Bubblis sai veel stack üles löödud sest kõik ajasid oma 5$ taga ja foldisid palju. Sealt edasi tegin viisakat mängu kuid väga agressivset sest plaan oli et võtan lõpuks esi koha ära mis ma muidu seal finaal lauas käin vahest. Final tableisse läksin stack liidrina teistest 30k rohkem ja kui HU algas siis olin miski 300K vs 80k. Peale 5 kätt sain 44 vs AJ ja flopi kohe 4 ning oligi läbi.

                            See kuu kuidagi väga muhe toweris
                            cashis 5k käega kena summa tehtud siis veel pilet pühapäevasele turnale 190+10$ ning nüüd see veel kah. Kuu alguses alustasin 90$ et vaatan mis saab ja nüüd tundub et tuleb tõsisemalt hakata asja uurima.

                            EDIT: ainult terminaator 3 nüüd ei näinud selle pärast



                            Comment

                            • virx747
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 751

                              #29
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              Peab meeldima. Algus läks hästi siis tuli paar valusat biiti mille peale tegin ise mõned haiged suckoutid. Bubblis sai veel stack üles löödud sest kõik ajasid oma 5$ taga ja foldisid palju. Sealt edasi tegin viisakat mängu kuid väga agressivset sest plaan oli et võtan lõpuks esi koha ära mis ma muidu seal finaal lauas käin vahest. Final tableisse läksin stack liidrina teistest 30k rohkem ja kui HU algas siis olin miski 300K vs 80k. Peale 5 kätt sain 44 vs AJ ja flopi kohe 4 ning oligi läbi.
                              Midagi pole õelda, traditsioone tuleb jätkata!
                              Väga hea töö! Suht uskumatult hästi biidib foorumirahvas neid freerolle.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #30
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming ja RedKings

                                Rohelinekonn hoidsid foorumi au kõrgel seekordsel freerollil :)

                                Peab meelidma.

                                Comment

                                Working...