Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #796
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
    Mul 10 lauda, 9 kätt, mänguga -75 ja kokku +325$. Peab meeldima kuna mängin üle BRi limiiti mida üldse ei biidi.

    See oli viimane Nutcracker ka? Toweri lehel uue aega ei näita, või uuendatakse seda iga kuu alguses?
    Loodame, et ei ole viimane aga tõesti uuendatud seda tabelit ei ole.

    Ise sain ka 400$ ja mänguga -50$, ikkagi tore.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #797
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      Et kõik ilusti ära rääkida peab alustama algusest.Nädala alguses jooksin nagu jumal 16BI kahe päevaga.Suured paarid lendasid siia-sinna.Setid maksti kinni.Istusin laudades nigu kunn.Nii head kaardijooksu pole ammu olnud.Ja saabus kolmapäev kohe alguses oli näha, et miski nigu mäda.Tegin ühe sessi ära kaotasin küll ainult üle ühe BI aga tundsin, et nüüd ma saan eest ja tagant nende kahe päeva eest.Järgmise sessi tegin juba madalamas limiidis, et grindin selle pasa välja seal sain miinus 3BI.Ei olekski enam seepäev mänginud aga ei saa ju tower hoursi mööda lasta.
      Ja õhtu siis NL200 mänguga 290miinust ja sain ainult ühe käe.70-ga ostsin sisse.Kas ongames miinimumiga ei saa enam sisse osta.Uskumatu pask.Flopist check-raise top pairiga ja kogu aeg imeti mingi rida välja.See tower hour ajab parajalt tilti ka, ühed samad näod varastavad kogu aeg - ei saa vastu ka panna.Ükskord panin Sb 55-ga all in, et buttonile nagu õpetuseks ära näpi mu blinde kogu aeg kui üks ei olnud viitsinud BB ära oodata ja buttoni ilmselge vargus oli.Aga rsk BB leidis JJ.Shit happens.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #798
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Ongame muutis oma miinimum buy-inni 35BB peale ehk enam ei ole 20bb shorte meil laudades.

        Mängin ikka nl100 nutcrakerit, enamus kordadest ju tuleb 8 kätt täis.

        edit: kui seda ikka toimub veel.

        Comment

        • ropka11
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1008

          #799
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Ükskord varem oli neil ka see tower hoursi tabel suht tühi.Mõtlesin juba siis, et lõpetavad ära.Loodame, et toimub ikka.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #800
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            See nutcracker on tegelt jube tilt, aga eks ta midagi ikka toodab.

            Tahtsin küsida seda, et mis te arvate kas nüüd tasub ntks 35bb deep callida shove kui sul 55 ja laud ntks 224 ( nutcrackerile vastav käsi) või vastase suure beti korral võiks isegi foldida?

            20bb juures on see imo ok, aga 35bb juures juba paneb mõtlema ja viimasel tower houril oli eriline nuss sellega, et kõikidel laudadel oli küll muck all hands maha võetud, aga ikka 2 kätt ei lugenud ja meilil vastati et need muckiti showdownis. Et sellest vist nüüd ka ei piisa et linnuke eest maha võetud on, pead "show" vajutama showdownis.

            Money, Tilt, Money, Tilt...

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #801
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              Ma foldin küll vahel potensiaalse nutcrackeri käe flopis või isegi turnis, seda peamiselt sessi algul kui on lootus 8 kätt ka valutumalt kokku saada. Ei pea ilmselgelt taga olles riskima +turnis on ütleme kuskil 8 outi, et käsi paraneb, aga ikkagi kaotad. Samas vahel on üsna 50/50, et milline otsus just parim on :)

              Yup, sellest üksi ei piisa kui linnuke maas, peab "show" vajutama.

              Comment

              • mortalvombat
                Õpihimuline Mängur
                • Jul 2010
                • 412

                #802
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                Kuidas nende freerollide ja loyalty turniiride ticketite kasutamine käib? koguaeg tuleb meili peale mingeid kirju ja cashieris näitab ka mingeid pileteid aga clientis neid kunagi üles ei leia.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #803
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                  Kuidas nende freerollide ja loyalty turniiride ticketite kasutamine käib? koguaeg tuleb meili peale mingeid kirju ja cashieris näitab ka mingeid pileteid aga clientis neid kunagi üles ei leia.
                  Seal emailis, mis sulle saadetakse on kuupäevad antud, tavaliselt freerollid on 5-8 kuu alguses alates 500$ turnast kuni 2000$ freerollini

                  Loyalty freeroll peaks olema kohe kuu alguses ole hea vaata täpsemalt toweri turnade ajakavast ise järgi.

                  Comment

                  • mortalvombat
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jul 2010
                    • 412

                    #804
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    Toimumisaeg on teada jah, aga kui filtritesse panen loyalty siis tuleb tühi leht lihtsalt.

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #805
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                      Toimumisaeg on teada jah, aga kui filtritesse panen loyalty siis tuleb tühi leht lihtsalt.
                      Ega nad tekivad jah lobysse mingi x aeg ennem ainult.

                      Comment

                      • 0ttt
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 444

                        #806
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Viimasel ajal ei saadeta pileteid automaatselt kontole ka. Tuleb enne turniiri algust sealt tower supportist küsida (see väike aken pokkerikliendis)

                        Comment

                        • liewec
                          Julm Donk
                          • Jul 2010
                          • 43

                          #807
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          kõrge rb meelitab ikka korralikult rege ligi ma eeldan

                          Comment

                          • mortalvombat
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jul 2010
                            • 412

                            #808
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Kas see rb, mida pakutakse = % sellest, mida ma reaalselt maksan, või arvutatakse ikkagi enne samamoodi ringi nagu boonuspunktide jagamisel?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #809
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              Ongame teeb viimased aastad kõik selleks, et keegi mingeid ime rakebacke enam ei saaks. Kellel vanast ajast mingi diil jne, siis isegi neid juba muudetakse oma uue poliitikaga.

                              Rakebacki otseselt keegi ei tohi pakkuda, kui mõni affiliate pakub, siis seal on fixed rakeback, kus on määratud konkreetne % mida saad aga siis tavaliselt ei saa teistel magusatel promodel osaleda.

                              Ongames on tavaliselt 8x boonused, mis aga uue süsteemi järgi ei ole enam cashi mängijatele vana u 40% rakeback vaid jaguneb kuidagi võitvatele vähem ja kaotajatele rohkem. Sellest pole veel täpselt aru saanud aga punktid tulevad küll juba aeglasemalt ehk 8x boonus ei ole enam minul u 40% kindlasti mitte.

                              Comment

                              • mortalvombat
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jul 2010
                                • 412

                                #810
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Neid skinne on piisavalt palju ju, et saada rakeback kuskile, kus on jamad promotionid. Toweri promodest obv ei tahaks ilma jääda.

                                Comment

                                Working...