Ongame pokkeritoad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #721
    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

    krt kas selle pärast tõstetigi mu vip level mingi aeg level 3'le?
    sest ma pole elus teinud ära 8k punkti kuus mis level3 jaoks vaja on. peab jälgima kuidas need punktid tulevad...tunne on küll, et aeglasemalt.

    Comment

    • mortalvombat
      Õpihimuline Mängur
      • Jul 2010
      • 412

      #722
      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

      On plaanis hakata mängima mingisuguses Ongame toas. Vabandust, kui seda on juba 100x küsitud aga ei taha teha valet otsust.
      Mängin 600-900 ~10$ STT kuus, võib-olla plaanis FR'i peale üle minna.
      Kõigepealt, affiliate pakub 45% rakebacki.


      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Ongames on ametlikult rakeback keelatud.

      Suuremad grindierid saaks tahtmise korral ikka midagi tagasi, väiksemaltel grinderitel tänu vingetele promodele jookseb rakeback lausa miinusesse ja poleks nii või naa midagi tagasi saada.

      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
      Rääkisin boonustest selles lauses.

      8x boonused ükskõik mis limiidis on ümberarvutatult umbkaudu 40% rakebacki + veel hunnik boonused.
      Nende postide põhjal saan aru, et mängides Toweris 8x boonuseid saan igal juhul vähebalt 40% rb'i. (STTsid mängides ise arvutasin, et 62,5% isegi).
      Reload boonuseid jagatakse piisaval tihti, et alati on midagi lahti mängida?

      Algselt postitas levis Vaata postitust

      Paistab, et just vastupidi, siin juba kurdeti, et ei maksta kui oled liitunud läbi restricted affiliate, sest siis sa ei saa võtta osa ühestki promost ega boonusest.
      Läbi affiliate liitudes loobuksin lihtsalt nt tower hours promotionist, mis tundub väga nuts?
      Tundub, et kõige parem oleks liituda Toweriga läbi mingi affiliateiga kes rakebacki ei paku. või on siiski parem võtta rakeback või mõni teine tuba?

      Aitäh

      Comment

      • 0ttt
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 444

        #723
        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

        Towerisse depo boonust vabastama ja nutcrackerit tegema ning kui soovid siis läbi affiliate pärast mõnda teise ongame tuppa RB konto teha.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #724
          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

          Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
          Nende postide põhjal saan aru, et mängides Toweris 8x boonuseid saan igal juhul vähebalt 40% rb'i. (STTsid mängides ise arvutasin, et 62,5% isegi).
          Reload boonuseid jagatakse piisaval tihti, et alati on midagi lahti mängida?
          Viimasel ajal on reload boonused küll väga harva tulnud.
          STT-de peal kui on 8xboonus, siis see teeb tõesti 62.5% rb.

          Kui rahalaudu mängida, siis nad muutsid just oma süsteemi ja seda regularide suhtes veel kehvemaks.
          http://forumserver.twoplustwo.com/28...system-827422/
          Mingi X süsteem, kus fishid saavad rohkem punkte ja regularid vähem, mis on minu arvates üks suur nali kui see ikka tõsi on.
          Süsteem ei ole enam üldse selge ega läbinähtav. Muidugi kui tuppa jäävad ainult fishid, siis polegi RB-d vaja, biidid mängu 20+bb/100 ja rikkus tuleb lol Samas ajalugu näitab, et igasugu imelike muudatuste järel muutuvad lauad hoopis tightimaks lol

          Turniirimängijaid hetkel see uus süsteem vist eriti ei puuduta, niipalju vähemalt kontrollisin, et punkte tuleb ikka 1$ rake -> 5 punkti, mis teeb 8x boonuse korral 62.5% RB

          Kuidas ja läbi millise saidi tasub liituda, seda ma kommenteerida kahjuks eriti ei oska. Nutcracker on nuts, toimub iga 3nädala tagant, hea mängija võiks arvestada siis umbes sellise ~400-500$ lisaboonusega kuus.

          Comment

          • mortalvombat
            Õpihimuline Mängur
            • Jul 2010
            • 412

            #725
            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

            Kui oluline on see, et jõuaks first deposit boonuse lõpuni mängida praegu valida standard 200% kuni 500$ boonuse ja sellise vahel ->
            $700 Exclusive Bonus:
            200% of your initial deposit, up to $700 free
            Released in $25 installments – 33 Days to clear
            Clears at 8 Player Points per $1

            Kas see veel kehtib, et kui ei jõua lõpuni mängida jään ilma mingist lvlist ja ei saa nii head reload boonust vms?

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #726
              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

              no vabaneb 25$ kaupa ehk siis iga 200 punkti kohta tuleb kontole 25$.
              kui lõpuni valmis ei jõus, siis midagi ei juhtu.
              ja kui sa stabiilselt nl100+ ei mängi, siis sa seda 33 päevaga ei vabasta.

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #727
                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                tundub nii,et see 8korda boonus enam ei toimigi.Näitab küll, et boonuspunnid jooksevad aga vist 25$ küll arvele ei tulnud kui vabastatud sain.Keegi kinnitab või.Või keelelgi juba mingi uus boonussüsteem jookseb.
                Sain ka kirja arturs-ilt, et võta ühendust ja lepime your loyalty rewards personally.Kirjutasin siis, et mis te pakute ja wtf mis ma vastuseks sain, et a la proovi ülejäänud kasiinomänge ka

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #728
                  Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                  minul küll tuli veel eile üks 8x reload boonuse vabastatud osa arvele.
                  aga arturs kirjutas mullegi ja nagu korralik leedukas või mis iganes ta on arvas ta, et minu ingliskeelse kirja peale on standard vastata vene keeles.
                  aga punktid ise kogunevad küll minu meelest aeglasemalt kui varasemalt...

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #729
                    Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                    See uus süsteem on mingi nali, millest midagi veel aru ei saa ja kõige hullem on et mängijatel kellel on vanad diilid Toweriga võivad hoopis nendest ilma jääda.

                    Ning see Arturs on mingi nali praeguse seisuga, sest saadab vastuseid mingis valmiskirjutatud mass meilidena.

                    Vanad 8x boonused peaks küll veel vabanema aga kas vabanemad sarnase kiirusega on nüüd küll raske öelda ennem, kui pole ise punnide suhet välja arvutanud.

                    Nagu kombeks oskab Ongame üks kord aasta jooksul kõik segi ajada ja täieliku segaduse korraldada. Kõige parem on nendel kes üritasid mingit vip staatust välja grindida või midagi, siis nüüd tuleb välja, et väga kasu sest küll ei saa enam olema.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #730
                      Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                      Eile sirvisin igavusest veits 2p2's seda ongame teemat, esialgse info kohaselt pidi umbkaudu 30% aeglasemalt punkte tulema võitvatel mängijatel. Kes ei tea, siis kaotavad mängijad saavad nüüd rohkem punkte kui varem ja võitvad mängijad vähem, aga Ongame mingit konkreetset infot ei avalda, ajavad mingit ümmargust iba. Kes tahab, siis võib ise läbi lugeda: http://forumserver.twoplustwo.com/28...system-827422/
                      Last edited by Spewmonkey; 19.07.10, 15:33.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #731
                        Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                        Ma mõtlesin jah, miks mul see depo boonus nii aeglaselt vabaneb. Solid teema ikka.

                        Comment

                        • ropka11
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1008

                          #732
                          Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                          Nüüd jooksis ongame pange ka veel.Vähe sellest, et enda arvuti ei jõua ongame õieti jooksutada.Krt tehku oma soft korda siis hakkaku oma geniaalseid ideid genereerima.Ma ei saa aru kuidas nii lambist võib üldse reegleid muuta.Kes on arvestanud depo boonuse vabastamise ajaga, mõnes kohas antakse kogu depo boonus alles peale vabastamist kätte.Krt see on ikka hea idee-järgmiseks hakatakse fishidele paremaid kaarte jagama.No kui see rakejagamine juba võimalik on sii miks-mitte kaartidega.Ajuvaba

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #733
                            Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                            Nüüd jooksis ongame pange ka veel.Vähe sellest, et enda arvuti ei jõua ongame õieti jooksutada.Krt tehku oma soft korda siis hakkaku oma geniaalseid ideid genereerima.Ma ei saa aru kuidas nii lambist võib üldse reegleid muuta.Kes on arvestanud depo boonuse vabastamise ajaga, mõnes kohas antakse kogu depo boonus alles peale vabastamist kätte.Krt see on ikka hea idee-järgmiseks hakatakse fishidele paremaid kaarte jagama.No kui see rakejagamine juba võimalik on sii miks-mitte kaartidega.Ajuvaba
                            Olen sarnasel seisukohal, et kaua võib nii mängijatega lollitada. Iga aastal tehakse mingi suur muudatus, mis muudab kogu vip süsteemi jne, et regularidele tõmmatakse aastas korra või paar täiega vesi peale.

                            See näitab, et regularidest ei hoolita ja ajavad oma fishi jura ehk tuleb sealt varvast lasta ja nutcrakerit mängida niikaua kui seda on.

                            Ei imesta kui varsti tõesti jagatakse fishidele kaarte ka juba

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #734
                              Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                              A selle nutrackeri kohta tahtsin küsida tegelt millalgi. Kas selle jaoks on mingid eeltingimused ka või võin lihtsalt raha peal hoida kontol ja ainult nutrackeri ajal mängida?

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #735
                                Re: Ongame pokkeritoad: Towergaming

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                A selle nutrackeri kohta tahtsin küsida tegelt millalgi. Kas selle jaoks on mingid eeltingimused ka või võin lihtsalt raha peal hoida kontol ja ainult nutrackeri ajal mängida?
                                Ainult kui liitunud läbi restricted affiliate rakebacki nimel, siis ei saa oselda, aga muidu küll mingeid piiranguid pole. Samas võiks olla mingid piirangud, aga ju siis massiliselt ei ole selliseid, kes ainult nutcrackerit mängivad.
                                Last edited by levis; 20.07.10, 23:15.

                                Comment

                                Working...