Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Tere kõigile pokkeriprod.com rahvale!
Olen saidi loomisajast peale sellel lehel praktiliselt igapäevane külaline, kuid nüüd astusin lõpuks ise ka liikmeks.
Esimese asjana küsiks kohe pokerstarsi puudutava küsimuse.
Pokerstarsis on kunagi juba konto tehtud 2006. aastast. Sai lihtsalt download'itud otse kodulehelt. Isiklikke andmeid pole mul seal märgitud(a la elukoht, vanus), v.a. e-maili aadress. See oli aeg kui sai pokkeriga tutvust tehtud ja niisama seal playmoneyga mängitud. Ühtegi depot ei teinud ega võitnud ka kuskil freerollidel. Samuti jäi see konto seal pokerstarsis unarusse, pärast seda kui kodukohaks sai triobet.
Nüüd aga kui pokkeriga suhteliselt aktviiselt tegelen, sooviks kolida ka pokerstarsi. Muidugi konto on ju olemas, kuid kas on mõtet hakata riskima uue konto loomisega, et liituda läbi affiliate lingi(nt. pokernews)? või affiliate ei anna pokerstarsis tegelikult eriti midagi juurde ja lihtsalt võtan uuesti kasutusele oma vana konto?
aitäh,
marxiku
Tere kõigile pokkeriprod.com rahvale!
Olen saidi loomisajast peale sellel lehel praktiliselt igapäevane külaline, kuid nüüd astusin lõpuks ise ka liikmeks.
Esimese asjana küsiks kohe pokerstarsi puudutava küsimuse.
Pokerstarsis on kunagi juba konto tehtud 2006. aastast. Sai lihtsalt download'itud otse kodulehelt. Isiklikke andmeid pole mul seal märgitud(a la elukoht, vanus), v.a. e-maili aadress. See oli aeg kui sai pokkeriga tutvust tehtud ja niisama seal playmoneyga mängitud. Ühtegi depot ei teinud ega võitnud ka kuskil freerollidel. Samuti jäi see konto seal pokerstarsis unarusse, pärast seda kui kodukohaks sai triobet.
Nüüd aga kui pokkeriga suhteliselt aktviiselt tegelen, sooviks kolida ka pokerstarsi. Muidugi konto on ju olemas, kuid kas on mõtet hakata riskima uue konto loomisega, et liituda läbi affiliate lingi(nt. pokernews)? või affiliate ei anna pokerstarsis tegelikult eriti midagi juurde ja lihtsalt võtan uuesti kasutusele oma vana konto?
aitäh,
marxiku
Comment