*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marxiku
    Õpihimuline Mängur
    • May 2009
    • 471

    #331
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Tere kõigile pokkeriprod.com rahvale!
    Olen saidi loomisajast peale sellel lehel praktiliselt igapäevane külaline, kuid nüüd astusin lõpuks ise ka liikmeks.
    Esimese asjana küsiks kohe pokerstarsi puudutava küsimuse.

    Pokerstarsis on kunagi juba konto tehtud 2006. aastast. Sai lihtsalt download'itud otse kodulehelt. Isiklikke andmeid pole mul seal märgitud(a la elukoht, vanus), v.a. e-maili aadress. See oli aeg kui sai pokkeriga tutvust tehtud ja niisama seal playmoneyga mängitud. Ühtegi depot ei teinud ega võitnud ka kuskil freerollidel. Samuti jäi see konto seal pokerstarsis unarusse, pärast seda kui kodukohaks sai triobet.
    Nüüd aga kui pokkeriga suhteliselt aktviiselt tegelen, sooviks kolida ka pokerstarsi. Muidugi konto on ju olemas, kuid kas on mõtet hakata riskima uue konto loomisega, et liituda läbi affiliate lingi(nt. pokernews)? või affiliate ei anna pokerstarsis tegelikult eriti midagi juurde ja lihtsalt võtan uuesti kasutusele oma vana konto?

    aitäh,

    marxiku

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #332
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas marxiku
      Tere kõigile pokkeriprod.com rahvale!
      Olen saidi loomisajast peale sellel lehel praktiliselt igapäevane külaline, kuid nüüd astusin lõpuks ise ka liikmeks.
      Esimese asjana küsiks kohe pokerstarsi puudutava küsimuse.

      Pokerstarsis on kunagi juba konto tehtud 2006. aastast. Sai lihtsalt download'itud otse kodulehelt. Isiklikke andmeid pole mul seal märgitud(a la elukoht, vanus), v.a. e-maili aadress. See oli aeg kui sai pokkeriga tutvust tehtud ja niisama seal playmoneyga mängitud. Ühtegi depot ei teinud ega võitnud ka kuskil freerollidel. Samuti jäi see konto seal pokerstarsis unarusse, pärast seda kui kodukohaks sai triobet.
      Nüüd aga kui pokkeriga suhteliselt aktviiselt tegelen, sooviks kolida ka pokerstarsi. Muidugi konto on ju olemas, kuid kas on mõtet hakata riskima uue konto loomisega, et liituda läbi affiliate lingi(nt. pokernews)? või affiliate ei anna pokerstarsis tegelikult eriti midagi juurde ja lihtsalt võtan uuesti kasutusele oma vana konto?

      aitäh,

      marxiku
      risk on võrreldes võiduga liiga suur - kindlasti kasuta vana kontot.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #333
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        PokerStarsi läbi affiliate liitumisel väga suuri lisahüvesi ei ole, sest affiliated saavad üldjuhul väikese ühekordse tasu ja mingeid suuri hüvesi mängijatele tagasi ei anta. PokerNewise kaudu on jah vahel mingid freerollid.

        Seega midagi eriti ei kaota ja kasuta kindlasti vanat kontot.

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #334
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas kilu6
          No jälle mingi bugi starsis. Lauas action lõppes ära, finaallaud pidi ette tulema või ma välja lendama.
          SNG jäi rippuma, aru ka ei saa, kas ma olen sealt välja lennanud või ei ole.

          Küsisin Pokerstarsist lobbyst selle SNG historyt - ütleb, et sellist mängu pole.
          Selline aken tuleb tavaliselt siis ette kui välja lendad, sa ei olnud seal all-in?
          Supporti saata SnG number ja ajagu oma asjad korda!

          Comment

          • ActionJackson
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 231

            #335
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Haara härjal sarvist ja kirjuta supporti!

            Endale on silma jäänud, et osadel saitidel on võimalik otse tehtud ja ainult playmoney kontosid eemaldada lasta, et uuesti liituda.

            Comment

            • marxiku
              Õpihimuline Mängur
              • May 2009
              • 471

              #336
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas ActionJackson
              Haara härjal sarvist ja kirjuta supporti!

              Endale on silma jäänud, et osadel saitidel on võimalik otse tehtud ja ainult playmoney kontosid eemaldada lasta, et uuesti liituda.

              Supportiga sai juba räägitud.

              Hello Marx,

              Thank you for contacting us.

              Unfortunately, it is strict PokerStars policy that no player may create
              more than one account, and we do not permit account changes. However, to
              assist you in this matter I have forwarded your email to the department
              responsible for handling these matters. They will be in contact with you
              as soon as possible.

              Thank you for your patience, and for choosing PokerStars.

              Best Regards,

              Jarred K
              PokerStars Support Team

              2 kiri mis nad saatsid päev hiljem.

              Hello,


              Thank you for your email.

              I am sorry but we cannot delete your account to allow you to create a new
              account.

              I am sorry but we also cannot link your account to PokerNews.

              I am very sorry for the inconvenience this may have caused.


              If you have any further questions please do not hesitate to ask.

              Kind Regards,
              Jo
              PokerStarsPartners
              Affiliate Support Team.

              Niiet, ei taha riski võtta uue konto loomisega. Võtan kasutusele juba olemasolema konto. Nagu Tigrano ja LenC juba mainisid, pole mõtet riskida ja hüved pole ka teab mis suured.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #337
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas TIGRANO
                PokerStarsi läbi affiliate liitumisel väga suuri lisahüvesi ei ole, sest affiliated saavad üldjuhul väikese ühekordse tasu ja mingeid suuri hüvesi mängijatele tagasi ei anta. PokerNewise kaudu on jah vahel mingid freerollid.

                Seega midagi eriti ei kaota ja kasuta kindlasti vanat kontot.
                Vaidlen väga vastu - esiteks ei saa korralik affiliate (vähemalt 100+ uut mängijat kuus) kohe kindlasti "väikest ühekordset tasu" ning teiseks ei saa ma mingil juhul nõustuda ka väitega, et mõnede miljonite kroonide väärtuses freerolle aastas (!), mida maailmas 2-3 suurimat tegijat pakuvad, oleks nüüd mingi täiesti tühine lisahüve

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #338
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Ühtlasi kordaks üle ka vanad põhimõtted arvete loomisel suurtes pokkeritubades nagu Stars, FT jne.
                  - Play money peale mängimiseks on parim koht Triobet. Eriti vale liigutus on taguda mänguraha peale n. FT-s: pärast on jama rohkem kui rubla eest, kui tahate rabebacki vms. saada.
                  - Enne kui avate real-money konto, vaadake mida pakuvad affiliated. Mängijate jaoks on muuseas väga kasulik, et sarnaselt pokkeritubadega konkureerivad affiliated omavahel ja igaüks üritab teha paremat pakkumist kui teine, et klienti endale saada: on selleks siis parem boonus, rakeback, freerollid, abi uuele mängijale vms. - kõik see kujutab endast lisaväärtust. Teatud juhtudel võib olla efektiivne ka "läbi sõbra soovituse" liituda, kuid seda just nimelt vaid "teatud jutudel". Affiliate otsimisel olge ettevaatlikud igasugustele linkidele klikkimisele, sest nii võib jääda arvutisse jälg ja pärast on jälle palju jama selle likvideerimisega. Niisamuti ei tasu käia pokkeritoa enda kodulehel. Affiliate valik peaks olema üsna läbimõeldud samm.
                  - Real-money konto avage siis kui plaanite teha reaalse deposiidi ja mängima hakata. Niisama lampi ei ole mingit pointi kontot teha, võite ilma jääda boonustest ja 90% juhtudest ei trackita teid affiliatega. Iseäranis tuleb seda vältida pokkeritubades, kes pakuvad rakebacki (läbi vahendajate).
                  - Ennast nullist üles mängida (alustada freerollidega) on küll asi, millega tuttavate ees või foorumites uhkustada, kuid majanduslikult ei ole see kuigi tark tegu. Nullist $100 teha on raskem, kui 100-st 1000 ja teenistuse vahe on üheksakordne. Õppige korralikult mängima ja tehke näiteks Starsi see esimene $50 dep ära; sealt on juba palju lihtsam edasi minna.
                  - Hoidke oma rahaasjad korras (virtuaalsed rahakotid, krediitkaarti ei ole ka raske teha, liiati siis veel pangaarvet jne.)

                  Ja päris kindlalt ei räägi ma seda juttu selleks, et ise mingit äri ajada. Minu jutu eesmärk on "rohkem edukaid ning rahuolevaid Eesti pokkerimängijaid ja vältige tüüpvigade tegemist!"

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #339
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    ma tegin kunagi ammu starsi konto, möllasin vähe playmoneyga, siis jätsin asja sinnapaika. nüüd eelmise aasta lõpus sattusin pokerstrategy lehele, tekkis probleem kohe - kuna stars polnud ainuke koht kuhu konto sai ammu tehtud, siis pmst ei olnudki inimlikku kohta, kus nad saaks mulle selle stardikapitali saata. võtsin kätte siis ja tegin pokerstrategy jaoks teise konto. paar nädalat tagasi saadeti siis kiri, et mis värk on, sul on 2 kontot, panid mul vana konto kinni ja ootasid seletust. seletasin siis loo ära, vabandasin reeglite vastu eksimise pärast ja sellega asi lõppes pmst. jäeti praegune konto alles, vana konto, mida polnud ca pool aastat kasutanud, kustutati ära, ehk siis joppas.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #340
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      ee.. ma ei suutnud leida kohta, kust ma saaks omale avatari lisada PSis, help pls ?

                      Comment

                      • ActionJackson
                        FPP Pro
                        • Jan 2009
                        • 231

                        #341
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ülevalt menüüst lobbys võta Account -> Select/Change Image...

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #342
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Maheaatom
                          Vaidlen väga vastu - esiteks ei saa korralik affiliate (vähemalt 100+ uut mängijat kuus) kohe kindlasti "väikest ühekordset tasu" ning teiseks ei saa ma mingil juhul nõustuda ka väitega, et mõnede miljonite kroonide väärtuses freerolle aastas (!), mida maailmas 2-3 suurimat tegijat pakuvad, oleks nüüd mingi täiesti tühine lisahüve
                          Mul oli kah stars vanast ajast arvutis olemas, kunagi downloadisin, et saaks mingit mängu vaadata, täpselt ei mäleta, aga nüüd kui mängima hakkasin, siis oli päris hea üllatus see PN freeroll. Ise isegi ei mäletanud, et nende kaudu oleks liitunud.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #343
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Palju nendel freerollidel mängijaid on?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #344
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kas hetkel ongi Starsi server maas või mul mingi kala?

                              Comment

                              • levis
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 1557

                                #345
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas pastilaa
                                Kas hetkel ongi Starsi server maas või mul mingi kala?
                                serveri restart

                                Comment

                                Working...