*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #9481
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Kas kellelgi veel enam vähem iga teine-kolmas cashout jääb venima turvakontrolli tõttu? Ajab jube tilti, kui kannan välja, ootan raha silm punnis ja kolm päeva hiljem leian "pending cashouts" sektsioonist märke, et please contact to security. Olen ainuke, kes peab kogu aeg tõestama, et ta pole kaamel?

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #9482
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      aa eiei, selle asjaga on kõik korras, mingid events at pokerstars ja sunday mln turniiri meeldetuletused.

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #9483
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
        Kas kellelgi veel enam vähem iga teine-kolmas cashout jääb venima turvakontrolli tõttu? Ajab jube tilti, kui kannan välja, ootan raha silm punnis ja kolm päeva hiljem leian "pending cashouts" sektsioonist märke, et please contact to security. Olen ainuke, kes peab kogu aeg tõestama, et ta pole kaamel?

        Mul oli sama asi ca kuu tagasi ja korra enne seda ka. Imelik selle asja juures on see, et kui supporti kirja saatsin, siis tuli vastus: Standard kontroll ja oota veidi.
        See ajavahemik mis nad kirjutasid, et 72h vms v6ib k6ige kauem pending olla bank transferiga, mul läks ca 10 tööpäeva.)
        Oleks ka huvitav teada, et miks ma suppordiga yldse yhendust pidin v6tma ja miks support kirjutab et 72h läheb max kui läks oluliselt kauem.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #9484
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Nad on lihtsalt pankade orjad ja peavad pankade silmis oma mainet ideaalsena hoidma- sina kui klient oled seejuures kõrvaline ja ebaoluline. Kontsept ise on juba ääretult ebaloogiline ja ajuvaba tegelikult. Sina teed deposiidi ja nemad aksepteerivad seda ja ei tee mingeid kuradi kontrolle ja see tähendab seda, et nad teevad raha vastuvõtmise olenemata raha päritolust, allikast võimalikult lihtsaks just enda jaoks. See, et see deposiidi tegemine on ka kliendi jaoks kiire ja lihtne on lihtsalt räme joppamine, sest kes ütleks rahast ära? Samas, see sama raha mille nad sinu pangalt vms institutsioonilt snap callisid muutub millegipärast nagu mingiks kahtlusaluseks (kaasa arvatud sina) ja seda ilma mingi adekvaatse põhjenduseta, kui sa hakkad välja võtma. Kui sinu raha on kellegi teise kontrollida mingi 10 päeva jooksul, siis sa oled selle raha vastu enda tahtmist kellegile sisuliselt laenuks andnud ja keegi võib seda kuskil ringi liigutada ja skeemitada. Raha, mis ei ole sinu kasutada, ei ole ka sinu raha IMO. Täiesti utoopiline, et selline asi toimub üldse IMO. Mind nagu huvitab, et milline osa sellest 10-st päevast on see, mis garanteerib, et just sina seda raha nõutamas oled teises otsas ja mitte keegi teine? Et mis on selles pikas perioodis sellist, mida ei saaks teha nt. mõne minuti jooksul? Saadetakse kuskile põhjanabale tuvipostiga järelepärimine mingile eskimost oraaklile, kes siis kohvipaksu ja hülgerasva pealt ütleb, kas panna sinu raha punasele või "ah, pohh, las seekord saab kätte selle"?
          Ja kui keegi toob nüüd välja argumendi, et:"aga nad peavad kindlad olema, et mingi pätt sinu raha välja ei võtaks", siis ma ütleks, et millegipärast nad ei kontrolli kas sina oled teises otsas neile raha kandmas või teeb seda mingi pätt sinu kontolt.
          Last edited by Vandalar; 21.04.15, 17:09.

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #9485
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            No mis krdi pätt seda välja võtab, kui ma olen 5 aastat jutti kandnud välja ainult ühele ja samale, minu nimelisele pangakontole. Pätt üritaks seda raha ikka muud moodi välja skeemitada. Paar aastat tagasi hakkas see kontrollimine pihta, senini oli kõik ok. Kõige rohkem tilti ajab see, et mingit muud teadet ei tule peale selle, et pending cashoutside alla ilmub väike punane kiri. Reaalselt käib cashout nii mul praegu, et kannan välja ja siis vaatan pending cashouti 5x päevas, et äkki läheb kontrolli jälle. Reeglina lähebki. Kui saadan järelpärimise, siis saan mitte midagi ütleva automaatse vastuse. Nii palju siis personaalsest lähenemisest.
            Last edited by Kotkas1000; 22.04.15, 08:36.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #9486
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              Uncle Sam kiidab heaks kõik su deposiidid ja withdrawalid. Mina ise arvan seda, et nad lihtsalt skeemitavadki selle rahaga, et mingeid puudujääke kuidagi tasa teha. Poleks esimene kord, kus väljavõtted hakkavad üha venima ja venima ja Starsil on ju kõvasti väljaminekuid olnud FT-ga seoses? See on standard ju, et kõigepealt hakkavad pokkeritoa garantiid langema, siis hakkavad väljavõtted hilinema, venima, siis on mingi lag ja igasune muu softi jama ja ühel hetkel on äkki pillid kotis.
              Last edited by Vandalar; 22.04.15, 16:19.

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #9487
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Äri tegemisest ei tea sa ikka mitte midagi.

                Comment

                • donkihott
                  Jube Noob
                  • Mar 2015
                  • 118

                  #9488
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  ...
                  alles oli mingi kogunemine kanepi legaliseerimiseks ja mõtlesin, et miks ka mitte. a siis tulen loen foorumis su postitusi ja mõtlen nääh parem mitte.

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #9489
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Mõnusad skisoilmingud jah, räuskab ja paneb mingeid killimisvideosid. Kui see stars ainult teiste rahadega skeemitab ja kohe varsti pillid kotti paneb, siis miks sa sinna depod Vanda?

                    Comment

                    • brihood
                      Julm Donk
                      • Mar 2015
                      • 27

                      #9490
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas donkihott Vaata postitust
                      alles oli mingi kogunemine kanepi legaliseerimiseks ja mõtlesin, et miks ka mitte. a siis tulen loen foorumis su postitusi ja mõtlen nääh parem mitte.

                      (Y) :D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #9491
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Uncle Sam kiidab heaks kõik su deposiidid ja withdrawalid. Mina ise arvan seda, et nad lihtsalt skeemitavadki selle rahaga, et mingeid puudujääke kuidagi tasa teha. Poleks esimene kord, kus väljavõtted hakkavad üha venima ja venima ja Starsil on ju kõvasti väljaminekuid olnud FT-ga seoses? See on standard ju, et kõigepealt hakkavad pokkeritoa garantiid langema, siis hakkavad väljavõtted hilinema, venima, siis on mingi lag ja igasune muu softi jama ja ühel hetkel on äkki pillid kotis.
                        :DDDDD

                        Pigem võib see olla selles, et aegajalt proovitakse cashoute delayda, et vb mängija otsustab vahepeal hoopiski cashoutist loobuda ja mängib edasi selle rahaga.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #9492
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                          :DDDDD

                          Pigem võib see olla selles, et aegajalt proovitakse cashoute delayda, et vb mängija otsustab vahepeal hoopiski cashoutist loobuda ja mängib edasi selle rahaga.
                          Whoah bro.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #9493
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Kas see on minu viga, et mul ühtegi tühja lauda lobbys ei kuva? Mul näitab ainult laudu kus vähemalt üks inimene istumas...

                            Comment

                            • trasadonkad
                              Grinder
                              • May 2014
                              • 672

                              #9494
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              mul töötab ja n2itab k6iki

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #9495
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Mul eilsest saati see jama, varem oli korras

                                Comment

                                Working...