Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***
Mul on buy-in obligation'i kohta küsimus. Kas see buy-in nõue kehtib/mõjub edasi, kui nt limiitides alla liikuda või vastupidi- üles liikuda? Ehk siis, oletame, et ostan nl2-s 50bb-ga sisse ja ületan selle 8 mängu piiri ja pean edaspidi sisse ostma 100-bb-ga nl2-s- kas see mõjub big blindides ka ülemistesse limiitidesse ja pean seal ka 100-ga sisse ostma?
Mul on buy-in obligation'i kohta küsimus. Kas see buy-in nõue kehtib/mõjub edasi, kui nt limiitides alla liikuda või vastupidi- üles liikuda? Ehk siis, oletame, et ostan nl2-s 50bb-ga sisse ja ületan selle 8 mängu piiri ja pean edaspidi sisse ostma 100-bb-ga nl2-s- kas see mõjub big blindides ka ülemistesse limiitidesse ja pean seal ka 100-ga sisse ostma?
Comment