*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ropka11
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1008

    #9046
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
    Mis sind häirib? Kui sul on auto buy-in peal ning laud avaneb ja see aken seal ees. Siis paned linnukese sinna alla lahtrile, et close table. Nüüd, kui tahad seda kohta, siis see aken eest x-st kinni ja võtad selle koha, muidu vajutad ok ja laud sulgub ise. Väga mugav imo. Ei pea laudu käsitsi sulgema, kui kohta ei soovi.
    Tänud.Nii ajab asja ära.

    Comment

    • Emma
      Grinder
      • Mar 2013
      • 529

      #9047
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Aa kui vajutan kinni, siis istutab mind ise maha?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #9048
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Pole ka midagi imestada, et meil ainult need jamad. .EE peal testitakse ju igast kraami enne kui worldwide lastakse.

        Comment

        • Emma
          Grinder
          • Mar 2013
          • 529

          #9049
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          Algselt postitas Emma Vaata postitust
          Aa kui vajutan kinni, siis istutab mind ise maha?
          Jõudsin koju, ise küsin, ise vastan. Ei istuta, ikkagi peab ju 2 lisaliigutust tegema. Kui vähegi rohkem laudu lahti, siis jube nõme ja tüütu.

          Comment

          • PokerStars Marika
            PokerStarsi Esindaja
            • Jun 2011
            • 46

            #9050
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
            Mul sama case keegi on lahenduse leidnud.
            Tere! Vabandan hilise vastuse eest. Oleme antud probleemist teadlikud ning hetkel töötame selle lahenduse kallal. Sama probleem esines ka .COM ja .EU saidil. Täname kannatlikkuse eest.

            Comment

            • Dnbftw
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1808

              #9051
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Peaks siis olema kirjas This table is currently full(tekst on selge vaid siis, kui teen softi akna kõige väiksemaks).

              Lisaks osade kasutajate peale kursoriga liikudes table pre-view kastis ei näita nende asukohamaad. Antud juhul hoian kursorit Ceily5 peal, kes on Eestist, kuid seda mulle ei kuvata. Antud laua pre-view kastis kolmel korral üheksast mängija asukohamaad ei näe(kui võtan laua lahti ja liigun kasutaja peale töötab kõik nii nagu vaja).

              Soft: Pokerstars 6(Build: 7902)

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #9052
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Peaks siis olema kirjas This table is currently full(tekst on selge vaid siis, kui teen softi akna kõige väiksemaks).

                Lisaks osade kasutajate peale kursoriga liikudes table pre-view kastis ei näita nende asukohamaad. Antud juhul hoian kursorit Ceily5 peal, kes on Eestist, kuid seda mulle ei kuvata. Antud laua pre-view kastis kolmel korral üheksast mängija asukohamaad ei näe(kui võtan laua lahti ja liigun kasutaja peale töötab kõik nii nagu vaja).

                Soft: Pokerstars 6(Build: 7902)
                Mul sama keiss

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #9053
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Mul endiselt viskab starteritest välja kui laud käima läheb. Küll mitte alati, aga keset sessi hakkab pihta.

                  Comment

                  • Cypher0
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 1512

                    #9054
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Nendega oli mingi teema ka, et kui laud täis, mäng algab ja sa quitid vähem kui x handi pärast kuna fishi pole või sitt pos vms, siis mõneks ajaks saad nö bani starteritest.

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #9055
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Nendega oli mingi teema ka, et kui laud täis, mäng algab ja sa quitid vähem kui x handi pärast kuna fishi pole või sitt pos vms, siis mõneks ajaks saad nö bani starteritest.
                      See on hoopi teine teema, selles ei ole probleem.

                      Comment

                      • PokerStars Marika
                        PokerStarsi Esindaja
                        • Jun 2011
                        • 46

                        #9056
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas iBETiGOTSUMWEED Vaata postitust
                        Unfortunately we do not have PokerStars.EE software available for Mac operation systems.
                        Kas on mingeid alternatiive, nii et arvutit ei peaks vahetama või tuleb oodata?
                        Võid proovida kasutada emulaator-programme, mis lubavad jooksutada Windowsi programme MAC arvutis. Saada kiri meile supporti ja anname täpsed juhised. Aga jah, kahjuks ei ole PokerStars.EE tarkvara Maci operatsiooni süsteemile saadaval :(

                        Comment

                        • viissada
                          Räme Fish
                          • Apr 2014
                          • 2

                          #9057
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Täna peale 22-te ei saa starsi enam lahti. Ei ühenda ära. proovisin, et äkki minu poolne viga, tegin restardi arvutile ja ruuterile aga ikka ei toimi. võtsin selle connection manageri lahti starsis, see näitas, et kõik connectionid on väga head, peale London, Englandi, mis on 0%. Keegi oskab seletada, milles probleem ?

                          Comment

                          • PokerStars Marika
                            PokerStarsi Esindaja
                            • Jun 2011
                            • 46

                            #9058
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Algselt postitas Dnbftw Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Peaks siis olema kirjas This table is currently full(tekst on selge vaid siis, kui teen softi akna kõige väiksemaks).

                            Lisaks osade kasutajate peale kursoriga liikudes table pre-view kastis ei näita nende asukohamaad. Antud juhul hoian kursorit Ceily5 peal, kes on Eestist, kuid seda mulle ei kuvata. Antud laua pre-view kastis kolmel korral üheksast mängija asukohamaad ei näe(kui võtan laua lahti ja liigun kasutaja peale töötab kõik nii nagu vaja).

                            Soft: Pokerstars 6(Build: 7902)
                            Edastasin paar päeva tagasi antud ekraanipildi + kommentaarid meie tehnilisele osakonnale ja kinnitan, et meie programmeerijad on sellest probleemist teadlikud ning nad töötavad selle lahendamise nimel. Tulevikus soovitan taolised bug reports'id saata otse meile support@ koos ekraanipildi + logfailidega. Mida varem raporteeritakse, seda kiiremini saab probleem lahendatud. Tänud :)

                            Comment

                            • VisaHing
                              mees nagu orkester
                              • Dec 2009
                              • 6718

                              #9059
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Kuna .EE PokerStars7 saab maitsta?

                              Comment

                              • Tarq666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 814

                                #9060
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Tourney Number 900 Million $109 Sunday, April 27 at 13:00 ET $1M GTD plus $100K in giveaways <<< kas selle turniiri jaoks kehtib ka mõni online ticket, mis fpp poest saadaval. Näiteks The Big 109$ online ticket?

                                Comment

                                Working...