Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***
Need recreationalid võivad p--tsi käia. Ostku kõigepealt full stackiga sisse nagu mina enamustes laudades juba tegema PEAN. Kuradi fcking niti kari passib oma 20-50 bb-ga ja ainult ootab kuradi kätt ja kunagi ei tea mis kuradi ime rangega ta seal soorituse teeb ja foldida nagu ka ei saa. Fcking see on unfair. Nüüd on veel unfairim kui enne oli, sest nüüd ma pean max buy in osades laudades tegema, samas mingid kääbused saavad seal ikka oma tantsu edasi lüüa. Tra ptsi stars kurat kas ei saa aru või?
Need recreationalid võivad p--tsi käia. Ostku kõigepealt full stackiga sisse nagu mina enamustes laudades juba tegema PEAN. Kuradi fcking niti kari passib oma 20-50 bb-ga ja ainult ootab kuradi kätt ja kunagi ei tea mis kuradi ime rangega ta seal soorituse teeb ja foldida nagu ka ei saa. Fcking see on unfair. Nüüd on veel unfairim kui enne oli, sest nüüd ma pean max buy in osades laudades tegema, samas mingid kääbused saavad seal ikka oma tantsu edasi lüüa. Tra ptsi stars kurat kas ei saa aru või?
Comment