Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Ma küsiks siis et kas SEB-ga sisse-väljakandeid tehes on ka mingi fee.
Ei tahaks nagu starsi raha juurde kanda praegu. Et teeks siis nii et kannaks rolli välja korra ja siis sisse tagasi.
Magus reload boonus ikkagi :P
Ma küsiks siis et kas SEB-ga sisse-väljakandeid tehes on ka mingi fee.
Ei tahaks nagu starsi raha juurde kanda praegu. Et teeks siis nii et kannaks rolli välja korra ja siis sisse tagasi.
Magus reload boonus ikkagi :P
Comment