*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas lebovend
    Ot, mis ma pean veel kuskil mingeid linnukesi n2ppima v6i milles see jama on.
    Standard 20-21 SNG aknakest lahti ja viskab 2kitselt pildi jumala punaseks, st
    chatiaknatesse mingi Admini message, et mingi krdi SNG algab, et nii palju on regatud
    ja nii palju mahub. Tilti ajab.
    Vana tuntud probleem, mida likvideerida ei saa.

    Comment

    • ActionJackson
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 231

      #107
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Mul läks olemine palju lahedamaks kui optionsite alt sain need keset lauda tulevad pop-upid maha kruvitud, mida chatti ka dubleeriti.

      Options -> Block Pop-ups ...

      Peale seda ainult mõni üksik teade jõuab chatti, kuigi neile tahaks ka meelsasti mingit filtrit.

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #108
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Starsi rahalauas istusin ja ootasin blindi.
        Äkki vaatan, et:



        Ok, cancel siis cancel - põhjusest aru ei saanudki, sest ei jälginud seda kätt, aga huvitav oli see, et pärast seda järgmine käsi sain kohe kaardid kätte ja seega ei pidanudki blindi postitama.

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #109
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          bug, nõua miljoneid.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #110
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas kilu6
            Starsi rahalauas istusin ja ootasin blindi.
            Äkki vaatan, et:



            Ok, cancel siis cancel - põhjusest aru ei saanudki, sest ei jälginud seda kätt, aga huvitav oli see, et pärast seda järgmine käsi sain kohe kaardid kätte ja seega ei pidanudki blindi postitama.
            Auto-post blind peal, kui tegu fast lauaga, siis auto post blind on automaatselt vaikimis peal.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #111
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas ranka
              Auto-post blind peal, kui tegu fast lauaga, siis auto post blind on automaatselt vaikimis peal.
              Ma ei olnud ju veel blindile jõudnud.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas kilu6
                Ma ei olnud ju veel blindile jõudnud.
                Mis blaindile jõudnud? HU-s on mõlemad mängijaid ju blaindid ja tegu oli fast lauaga?

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #113
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ranka
                  Mis blaindile jõudnud? HU-s on mõlemad mängijaid ju blaindid ja tegu oli fast lauaga?
                  HU? Ei olnud, FR ikka.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #114
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas kilu6
                    HU? Ei olnud, FR ikka.
                    FR laud, mis on laiali lagunenud/tekkimas ehk on short-handed või HU. Panimaez?

                    Ma ei näe mitte mingit bugi siin.

                    Comment

                    • kilu6
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1305

                      #115
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas ranka
                      FR laud, mis on laiali lagunenud/tekkimas ehk on short-handed või HU. Panimaez?

                      Ma ei näe mitte mingit bugi siin.
                      No ei olnud HU, 5 meest oli ja ma ei olnud blindil pärast seda, aga kaardid jagati kätte.
                      Ok, whatever, ma saatsin Pokernewsile.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas kilu6
                        No ei olnud HU, 5 meest oli ja ma ei olnud blindil pärast seda, aga kaardid jagati kätte.
                        Ok, whatever, ma saatsin Pokernewsile.
                        Kas laud just hakkas? Kui jah, siis said tasuta sisse, samuti nagu saab tasuta buttonit 3 handed tekkivas mängus.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #117
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas ranka
                          Kas laud just hakkas? Kui jah, siis said tasuta sisse, samuti nagu saab tasuta buttonit 3 handed tekkivas mängus.
                          Ei.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas kilu6
                            Ei.
                            Pidi ju hakkama, sest eelmine käsi ju tühistati ära.

                            EDIT: või oli miski serveri viga ja käsi tühistati. See siis tähendab, et kõikidele loositakse uued kohad. Seega bugi ei ole siin nii või naa.

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #119
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas ranka
                              Pidi ju hakkama, sest eelmine käsi ju tühistati ära.
                              Et kui käsi canceldatakse, siis hakkab laud uuesti pihta? Selle peale ma ei tulnud küll. Enne mängiti küll käsi.

                              Ja üldse, miks peaks ühe käe canceldama. Vaatasin küll eelmist kätt, aga see oli ok ja seda vigast kätt ei näidanud historys.
                              Et Pokernewsi tarkvara saab aru, et olnud 52 kaarti ja wtf ja canceldab? Pole mul enne ette tulnud.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Postita eelmine ennne tühistatud kätt ja järgmine originaal käena mitte konverteeritud kujul

                                Ja mis see pokernews siia puutub?

                                Comment

                                Working...