*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taavi19
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 321

    #256
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Ma küsiks siis et kas SEB-ga sisse-väljakandeid tehes on ka mingi fee.
    Ei tahaks nagu starsi raha juurde kanda praegu. Et teeks siis nii et kannaks rolli välja korra ja siis sisse tagasi.
    Magus reload boonus ikkagi :P

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #257
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas taavi19
      Ma küsiks siis et kas SEB-ga sisse-väljakandeid tehes on ka mingi fee.
      Ei tahaks nagu starsi raha juurde kanda praegu. Et teeks siis nii et kannaks rolli välja korra ja siis sisse tagasi.
      Magus reload boonus ikkagi :P
      Ma arvan, et nii boonust ei anta.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #258
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas taavi19
        Ma küsiks siis et kas SEB-ga sisse-väljakandeid tehes on ka mingi fee.
        Ei tahaks nagu starsi raha juurde kanda praegu. Et teeks siis nii et kannaks rolli välja korra ja siis sisse tagasi.
        Magus reload boonus ikkagi :P
        Boonuse perioodil rahade väljakandmisel boonus automaatselt aegub.

        Algselt postitas lenC
        Tõesti nõme küsimus, aga mis siis saab kui Timi kaudu võtan välja ja lükkan kohe sisse tagasi?
        Ei oska öelda kas ka buddy transferid on keelatud (vaevalt!) aga kardan, et nad Tim'i sugustel vahendajatel hoiavad reload boonuse aeg silma peal.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #259
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Selle boonuse peab võtma, jube tülikas on ainult selle 600$ kandmine.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #260
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Kui kedagi huvitab, siis Starsis selline freroll naq EPT Live. Passwordiga kaitstud, ning hetkel vist ei ole veel passwordi isegi avaldatud, kuid ühest foorumist lugesin, et passwordiks on ühe vene Pro perekonnanimi 8) Katsetasin ja toimib.

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #261
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Toimis jah.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #262
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Hehe, miski 15,000 osalejaga $2,000 freeroll.

                No way man!

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #263
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Tjah, ega sellised sendirallid tõesti mängima ei kutsu. Samas on inimestel mingi (kardan, et seal osaleb ropult alaealisi) võimalus oma bankrollile alus panna.

                  Comment

                  • dener89
                    Grinder
                    • Mar 2009
                    • 625

                    #264
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    küsimus selle 50 daala boonuse kohta
                    alustasin mängimist seal nii,et sõber tegi buddy transferi ja seda first deposiidi boonust ei saand.
                    nüüd mõtlesin,et see 50 boonus kuluks ära ikka,pean nüüd koguma 500 fpp juurde.
                    kui selle 50 doltsi välja võtan uuesti kas siis boonus kehtib veel?panin selle raha ainult boonuse saamise pärast peale

                    Comment

                    • Lutzky
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1829

                      #265
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      ei tohiks kehtida. see peaks standard olema.

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #266
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Võimalik et on erandeid, kuid buddy-transferiga üldjuhul mitte kuskil mingit boonust ei saa (PokerStarsis ja teises suuremates tubades kohe kindlasti mitte). Teine asi, mille tingimusi tuleb alati väga hoolikalt läbi lugeda, on refer-a-friend. Mõnikord võib see olla kasulik, kuid kui plaanid rohkem mängida, peaaegu alati kehvem diil.

                        Comment

                        • farik666
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 834

                          #267
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas ranka

                          Boonuse perioodil rahade väljakandmisel boonus automaatselt aegub.
                          Krt see seob nüüd küll pikemaks ajaks jälle starsiga... kandsin 300$ sisse ja vaatan et eraldatakse mulle 60$ boonust...milleks pean teenima 1214 base FFP'd... kuna mängin NL10 siis tuleb päevas vist päris kobe arv käsi läbi taguda..

                          Comment

                          • taavi19
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 321

                            #268
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Hmm mul silverstarist natuke VPP-sid puudu veel. Kas 30ndal saab ka VPP-sid teha veel või pean kõik 29. ära tegema?

                            Comment

                            • Davy
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1341

                              #269
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas taavi19
                              Hmm mul silverstarist natuke VPP-sid puudu veel. Kas 30ndal saab ka VPP-sid teha veel või pean kõik 29. ära tegema?
                              Pead

                              meie 1 kuupäev kell7 hommikul peaks olema nende kuu lõpp.

                              Comment

                              • lenin
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 133

                                #270
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ega keegi ei oska öelda kust leiab selle "step 1" turniirid üles?

                                Comment

                                Working...