*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #8521
    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

    Jep, zoomis ka, aga kui hangub, siis kõik lauad peaaegu korraga. Paarkümmend sekki seisak ja siis hetkeliste erinevustega hakkavad jälle toimima.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #8522
      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

      Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
      Päris pull lugu. Starsi konto läks kinni ja küsiti ID Copyt saadetud. Selle peale paluvad mul ,et ma saadaksin neile Samast Dokumendist ja endast pildi neile. Probleem on aga selles ,et Id kaart mille pildi ma neile saatsin on 2003 aastal välja antud ja seda pole mul enam alleski. Küsisin siis neilt ,et ehk on võimalik ,et ma saadan uuest dokist pildi ja ka koos endaga pildi. Selle peale sain vastuseks ,et nii ei sobi ,et pilt peab olema varasemalt saadetud dokumendist. Päris põnev ütleks... Seega väga vist lootust kontot lahti pole saada või on asi vaid eesti suppordis? Peaksin ehk kirjutama inglisekeelsele?
      Sa oled EV kodanik, kellele on väljastatud isikut tõendav dokument. See on kehtiv dokument ja sama inimese oma, siis miks peaks see sama pilt olema vanast dokumendist, kui vana enam ei kehti. IMO nad võivad ükskõik mis verifitseerimise ja turvaprobleeme seal välja mõtelda vabanduseks, kuid sul on kehtiv isikut tõendav dokument ja sul pole muud vaja IMO, sest sinu PRAEGU kehtiv dokument on see, mis tõendab sinu isikut, mitte aga mingi suvaline pilt eelmisest dokumendist.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #8523
        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

        Päris lahedaid mõttekõike seating scriptide kohta:

        http://forumserver.twoplustwo.com/15...ryone-1367864/

        Pmst, et high stakes plo vennad arutavad, kas peaks raha poolima ja laskma teha mingi tasuta scripti kõigile kättesaadavaks, mis omakorda võiks tõmmata asjale niipalju tuld peale, et Stars omalt poolt peaks ka hakkama võib-olla lahendama.

        Ja kust maalt see mõttekäik, vähemalt minu jaoks, huvitavaks läks, on Table Scan Turbo arendaja mõne kuu tagune mõttekäik nende oma foorumist, seacting scripti oma tootele lisamise kohta, mis 2+2 teemasse lingiti:

        Currently, I don't want to do this, for a few reasons. I think Pokerstars wants people to use scripts like that because they want people to get angry about it, and then they can radically change their lobby to a "zoom"-style lobby where you don't get to choose your seat and you get "punished" when you try to stand up from a table if you don't play a minimum # of hands there first. This is something they have written about in their 2+2 threads, that would also obviously be bad for TableScan so I feel like it's a conflict of interest for me to help them speed up that process.

        Many people have asked me to just make one privately and keep it to a small group of players, and offered a lot of money for it, but my first loyalty is to TableScan customers and in that case I feel it is not fair for me to just offer a private special addon to give a table selection edge to some customers and not to others.

        So that is the difficulty for me with it, if you have any thoughts on that I'm interested to hear. I am trying to keep an eye on the landscape and as things change I might change my mind about it. I can say if I did decide to do it, it would be as another program and not as part of TableScan.




        Nii far-fetched polegi, et rec playeri jaoks ei ole nii obvious probleem. Võib-olla lihstalt playing-journey ei ole enam nii mõnus, kui enne, aga kui olukord käest ära läheb, saab kohe vahepealsed sammud ära jätta ja kohe tableselectimist sitaks koomale tõmmata.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #8524
          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

          See oleks kuldne PR kino küll, imo, kui isegi kallimate ja custom scriptide olemasolul, lampi regularid laseks tasuta scripti treida ja hakkaks jagama. Räme kuvandi-black ikka, kui nii-öelda kliendid hakkavad välismaailma jaoks firma pesu pesema, kuna uute mängijate jaoks asi suhteliselt pornoks läinud võrreldes varasemaga.
          PokerStars Steve muidu vist öelnud mitu korda, et seating-scriptide vastu võitlemine ei olegi nii lihtne, sest ei saa väga lihtsalt detectida. Ise ei tea kahjuks tehnilisest poolest midagi.


          Edit: ja mis veel imo naljakas, et Stars, kui pokkeri lipulaev, taoliste natuke võimalike stsenaariumite korral on suht ainuke, kes tavameediasse ka võiks jõuda real-money pokkeri-ökoloogia teemadega, kuna on tehniliselt teistest niivõrd kaugel ees ära.
          Last edited by jrgn hell; 20.09.13, 16:31.

          Comment

          • Remokk
            Jube Noob
            • Nov 2011
            • 171

            #8525
            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

            http://www.boomplayer.com/en/poker-h...620_E25B2B51D7 ei saa nagu toimuvast aru :S

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #8526
              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

              millest sa aru ei saa ?

              Comment

              • Remokk
                Jube Noob
                • Nov 2011
                • 171

                #8527
                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                miks AQ flsugiga poti endale ei saanud? miks pooleks läks?

                ok, uurisin asja, pole vaja seletada :D
                Last edited by Remokk; 21.09.13, 17:07.

                Comment

                • PokerStars Marika
                  PokerStarsi Esindaja
                  • Jun 2011
                  • 46

                  #8528
                  Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                  Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                  Päris pull lugu. Starsi konto läks kinni ja küsiti ID Copyt saadetud. Selle peale paluvad mul ,et ma saadaksin neile Samast Dokumendist ja endast pildi neile. Probleem on aga selles ,et Id kaart mille pildi ma neile saatsin on 2003 aastal välja antud ja seda pole mul enam alleski. Küsisin siis neilt ,et ehk on võimalik ,et ma saadan uuest dokist pildi ja ka koos endaga pildi. Selle peale sain vastuseks ,et nii ei sobi ,et pilt peab olema varasemalt saadetud dokumendist. Päris põnev ütleks... Seega väga vist lootust kontot lahti pole saada või on asi vaid eesti suppordis? Peaksin ehk kirjutama inglisekeelsele?
                  Kahjuks ei oska öelda millest selline imelik arusaamatus praegu. Ole hea ja kirjuta meile uuesti, rõhutades, et ID kaarti sul enam ei ole kuna see on kehtivuse kaotanud. Kirjutada võid nii eesti kui inglise keeles, vahet pole mis keeles. Tänud.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #8529
                    Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                    Algselt postitas Remokk Vaata postitust
                    Kui ma nüüd ei eksi, siis asjalood on nii, et mõlemal peab Run it twice olema aktiivne. Siis lastake kas siis flopi, turni, riverit või boardi kokku 2 korda. Oleneb, kuna rahad sisse lähevad.

                    Kui preflop, siis boardi 2x. Kui flopis, siis turn&river 2x, kui turnis siis river 2x

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #8530
                      Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                      keegi seda "direct bank transferit" ka starsis kasutab?
                      Ma pole kasutanud, aga jääb mulje et see kõige odavam viis raha ülekandmiseks, või olen ma millestki valesti aru saanud?
                      skrill, etc need kõik ju võtavad teenustasu, aga "directiga" on free of charge?!

                      tänud

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #8531
                        Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                        Algselt postitas onuark Vaata postitust
                        keegi seda "direct bank transferit" ka starsis kasutab?
                        Ma pole kasutanud, aga jääb mulje et see kõige odavam viis raha ülekandmiseks, või olen ma millestki valesti aru saanud?
                        skrill, etc need kõik ju võtavad teenustasu, aga "directiga" on free of charge?!

                        tänud
                        Noo Skrill n.ö + on vist see, et oma depositi saad koheselt arvele tagasi. Näiteks deposid 500 EUR ja väljamakse 1000 EUR. Siis selle 500 EUR saad koheselt oma kontole tagasi.

                        What will it cost me to use Skrill (Moneybookers) at PokerStars?

                        PokerStars does not charge any other fees for using Skrill (Moneybookers). Players are responsible for any fees charged by Skrill (Moneybookers).

                        Muidu Direct bank trasnfer võtab endal Starsis average mingi poolteistpäeva - 2 päeva.
                        Last edited by VisaHing; 23.09.13, 07:34.

                        Comment

                        • Blacktor
                          Jube Noob
                          • Dec 2010
                          • 112

                          #8532
                          Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                          Dokument mille saatsin kehtib veel kuni novembrini. Paraku on see 2003a väljantud ja olen selle ära suutnud kaotada koos rahakotiga kunagi. Lihtsalt arvutis on sellest dokist pilt jäänud mida olen siis varasemalt saatnud.
                          Aga eks ma kirjutan uuesti.

                          Comment

                          • Romka
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1544

                            #8533
                            Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                            Vahepeal rääigiti, et mida FPP'd eest kõige mõistlikum osta oleks, Steps satikad olid need vist? Või on kellegil veel mingeid soovitusi?

                            Comment

                            • pilme10
                              FPP Pro
                              • Jun 2009
                              • 224

                              #8534
                              Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                              Algselt postitas onuark Vaata postitust
                              keegi seda "direct bank transferit" ka starsis kasutab?
                              Ma pole kasutanud, aga jääb mulje et see kõige odavam viis raha ülekandmiseks, või olen ma millestki valesti aru saanud?
                              skrill, etc need kõik ju võtavad teenustasu, aga "directiga" on free of charge?!

                              tänud
                              kasutan ja tuleb ilusti 1-2 päevaga üle.

                              Comment

                              • supernova66666
                                Grinder
                                • Nov 2012
                                • 732

                                #8535
                                Re: *** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

                                Huvitav tegin starsi depo 10 min tagasi ja raha pole siiani kontol. Varem pole sellist probleemi küll olnud. Ja pangakontolt raha kadunud. Läks ka supporti kiri teele, huvitav lihtsalt miks seekord nii.

                                Comment

                                Working...