Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.
Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.
Mis jama on, et kui tahan Withdrawida, annab valiku, et kas ID kaart või docid uppida.
Teen id-kaardiga ära. Ütleb et successful, aga küsib kohe uuesti doce.

Comment