*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karina89
    Bännitud
    • Mar 2013
    • 6

    #7936
    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

    Algselt postitas Sheik(se7en) Vaata postitust
    Tervist.
    Mul siis selline küsimus ,et kui ma pole kordagi ühtegi sissemakset teinud pokerstarsi ja soovin väljamakset teha.
    kuidas peaksin käituma.Sooviks paarsada dollarit algatuseks välja kanda.Lugesin ,et muidu tehakse väljamaksed samale kontole kust sissemakse on tehtud.
    Ette tänades
    Aga palun, tee min. sissemakse. Tee bürokraatia küsimus korda, enne ei saa miskit.
    Last edited by Karina89; 25.03.13, 19:36. Põhjus: Ei ole klienditugi.

    Comment

    • Sheik(se7en)
      Räme Fish
      • Mar 2013
      • 6

      #7937
      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

      Kas sinu näol on tegemist seal klienditoega või räägid niisama kes saab ja kes mitte ?

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #7938
        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

        Algselt postitas Sheik(se7en) Vaata postitust
        Kas sinu näol on tegemist seal klienditoega või räägid niisama kes saab ja kes mitte ?
        trolololo. Vahet sel, kes vastab kui tegu korrektse infoga?

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #7939
          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

          Algselt postitas Sheik(se7en) Vaata postitust
          Tervist.
          Mul siis selline küsimus ,et kui ma pole kordagi ühtegi sissemakset teinud pokerstarsi ja soovin väljamakset teha.
          kuidas peaksin käituma.Sooviks paarsada dollarit algatuseks välja kanda.Lugesin ,et muidu tehakse väljamaksed samale kontole kust sissemakse on tehtud.
          Ette tänades
          Ei pea tegema sissemakset. Mul naine sügisel kandis välja, enne saatis ID koopiad. Ainuke paha asi on, et first depo boonus kaob ära aga ta mängib ka micro sng`sid niiet seal mingit rake niikuinii eriti ei lähe. Väljakanne oli swedi muidu. Skrill tahab 99% sissemakset enne.

          Comment

          • PokerStars Marika
            PokerStarsi Esindaja
            • Jun 2011
            • 46

            #7940
            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

            Algselt postitas Sheik(se7en) Vaata postitust
            Tervist.
            Mul siis selline küsimus ,et kui ma pole kordagi ühtegi sissemakset teinud pokerstarsi ja soovin väljamakset teha.
            kuidas peaksin käituma.Sooviks paarsada dollarit algatuseks välja kanda.Lugesin ,et muidu tehakse väljamaksed samale kontole kust sissemakse on tehtud.
            Ette tänades
            Ole hea ja kirjuta meile klienditoele - anname sulle täpse vastuse, mis väljamakse meetodid sulle saadaval on. Tänud!

            Comment

            • PokerStars Marika
              PokerStarsi Esindaja
              • Jun 2011
              • 46

              #7941
              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

              Algselt postitas estdonk Vaata postitust
              Seda ma küll kunagi tähele pole pannud. Ja vaatasin vanu kirju, kuskilt ei leidnud sellist rida. Huvitav kuidas .ee support kiiremini suudab reageerida oma paari inimesega kui kordades suurem .com support.
              Ma täiesti mõistan sind ning võin hetkel väita, et meid on Eesti /eestikeelsesse klienditoesse jäänud ainult kaks - mina ja Regina; olgugi, et tööd on tõepoolest palju anname Reginaga siiski endast parima, et vastata kõikidele kirjadele nii kiiresti kui võimalik. Kuna PokerStarsile väljastati Eesti Vabariigi poolt litsents, võivad ainult vastavat treeningut saanud töötajad Teie kirjadele vastata - selle eesmärk on just selles, et meie Eesti mängijad saaksid kõige korrektsema vastuse mis on vastavuses Eesti litsentsiga. Loodan, et sain kasvõi natukenegi selgust siia tuua :) Tänud mõistmise eest.

              Comment

              • PokerStars Regina
                PokerStarsi Esindaja
                • Jan 2011
                • 254

                #7942
                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                Tere Tere,

                Hetkel otsime Eestlasi Dublinisse, mida rohkem keeli valdad seda parem, kui oled huvitatud, palun saada CV koos tutvustus kirjaga (coverletter) - careers@rfts.com - Pealkirjaks panna: Language Specialist (Estonian)

                Uue inimesega on suht kiire!

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #7943
                  Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                  Kas kriminaalselt karistatud inimesi ka sellele kohale võetakse või ei maksa kandideerida? Ei ütle, et sooviks kandideerida, lihtsalt huvitab.

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #7944
                    Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kas kriminaalselt karistatud inimesi ka sellele kohale võetakse või ei maksa kandideerida? Ei ütle, et sooviks kandideerida, lihtsalt huvitab.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #7945
                      Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Kas kriminaalselt karistatud inimesi ka sellele kohale võetakse või ei maksa kandideerida? Ei ütle, et sooviks kandideerida, lihtsalt huvitab.
                      Mingi ametliku vastuse võiks saada

                      Comment

                      • Pumper
                        Klubi Liige
                        • Mar 2009
                        • 2359

                        #7946
                        Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                        Mida sa kellad oma karistusest, keegi ei uuri tausta tavaliselt.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #7947
                          Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                          Kas firma üleüldse saab uurida eraisikute tausta?
                          Kui mul oleks soov uurida kedagi,kas ta on kriminaalselt karistatud,on see üldse võimalik,kui jah siis kuidas?

                          Comment

                          • bluelite
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1190

                            #7948
                            Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #7949
                              Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                              mul ainukesena viimasel ajal mingid disconnectioni probleemid?

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #7950
                                Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                mul ainukesena viimasel ajal mingid disconnectioni probleemid?
                                Japp

                                Comment

                                Working...