*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #211
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Küsimus
    kui kanda raha praegu starsi kas saab mingit 100prossa boonust
    kas see kehtib ka siis kui keegi teeb sulle buddy transferi?:D

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #212
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Buddy transfer ei käi kuskil sign-up boonuse tingimuse alla. Ei saa.

      Starsil on mingi default $50 boonus, ei tea mitu %-i, küll keegi ütleb.

      Comment

      • ActionJackson
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 231

        #213
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        No see $50 ongi, et kuni $50ni on 100%.
        Kannad $20, panevad nemad $20 juurde.
        Kannad $50, panevad nemad $50 juurde.
        Kannad $100, panevad nemad ikka $50 juurde.

        Comment

        • dener89
          Grinder
          • Mar 2009
          • 625

          #214
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas ActionJackson
          No see $50 ongi, et kuni $50ni on 100%.
          Kannad $20, panevad nemad $20 juurde.
          Kannad $50, panevad nemad $50 juurde.
          Kannad $100, panevad nemad ikka $50 juurde.
          selged sotid

          Comment

          • priit295
            Räme Fish
            • Oct 2008
            • 21

            #215
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mul veits aega tagasi tuli kõikide laudade chati kiri, kus paluti trükkida ming sõna ning vajutada enterit.
            et siis tegemist mingi kondrolliga. Kas kellelgi veel midagi taolist on juhtunud või peaks supporti kirjutama?

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #216
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas priit295
              Mul veits aega tagasi tuli kõikide laudade chati kiri, kus paluti trükkida ming sõna ning vajutada enterit.
              et siis tegemist mingi kondrolliga. Kas kellelgi veel midagi taolist on juhtunud või peaks supporti kirjutama?
              see kontroll kas oled bot või mitte. teistel ka olnud

              Comment

              • priit295
                Räme Fish
                • Oct 2008
                • 21

                #217
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                selge! tänan

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #218
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas priit295
                  selge! tänan

                  pole tänud väärt.
                  pigem ole õnnelik, et küsiti. paljudelt pole ja vb ei küsitagi :D

                  Comment

                  • lebovend
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2420

                    #219
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ot misasja?
                    Seda asja kuulen kyll esimest korda.
                    Ot ja kui 20tabletan cashi ja tuleb igale poole see "palve", siis
                    kukungi igas aknas "chatima"?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #220
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas lebovend
                      Ot misasja?
                      Seda asja kuulen kyll esimest korda.
                      Ot ja kui 20tabletan cashi ja tuleb igale poole see "palve", siis
                      kukungi igas aknas "chatima"?
                      Täpselt sama "palve" (tähtede jada) ilmub iga laua chat lahtrisse ja kui kirjutad ühes lauas nõutud sõna, siis kaob see kõigist laudadest. Kui vale sõna kirjutad, siis mina ei tea, mis saab.

                      Comment

                      • lebovend
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2420

                        #221
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Leian, et see on jaburdus niiv6inaa. Mis kuradi boti saab yks inimene kasutada. Et pole isegi
                        arvuti taga ja teenib kasumit v2? Samas on seal palju lambaid, kes ei m6ista yldse inglise
                        keeltki ning paljud ei pruugigi yldse tähelepanu pöörata selle mis seal chatis toimub, kui
                        arvestada veel seda, et Starsis seda v2rvilist adminide spammi kinni ei saa panna.

                        Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
                        palvele ise.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #222
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas lebovend
                          Leian, et see on jaburdus niiv6inaa. Mis kuradi boti saab yks inimene kasutada. Et pole isegi
                          arvuti taga ja teenib kasumit v2? Samas on seal palju lambaid, kes ei m6ista yldse inglise
                          keeltki ning paljud ei pruugigi yldse tähelepanu pöörata selle mis seal chatis toimub, kui
                          arvestada veel seda, et Starsis seda v2rvilist adminide spammi kinni ei saa panna.

                          Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
                          palvele ise.
                          t
                          Mängijad on nii pasad, et isegi robotid saavad pokkeris raha teenida ja kahjuks su palvele vastamise trigger on jama -- seda ju kasutavad kõik saidid registreerimisel, kommeteerimisel jms (erinevat värvi, kaldes, suuruses tähed/numbrid) ja on ükski robot neid läbi ei murra.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #223
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas lebovend
                            Ja no kurat, kui oled nii k6va botide meisterdaja/progeja, siis pole probleemiks vast trigger teha, mis vastab sellele
                            palvele ise.
                            +1

                            Mul pole kunagi olnud, aga kui see küsimus on standardselt sõnastatud, siis asi väga lihtne botil.

                            Edit: ok, kui ei ole tavaline tekst, vaid mingi piltkiri, siis muidugi töötab.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #224
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas ranka
                              t
                              Mängijad on nii pasad, et isegi robotid saavad pokkeris raha teenida ja kahjuks su palvele vastamise trigger on jama -- seda ju kasutavad kõik saidid registreerimisel, kommeteerimisel jms (erinevat värvi, kaldes, suuruses tähed/numbrid) ja on ükski robot neid läbi ei murra.

                              Kui küsimus on koguaeg ala "Please enter these letters: (ja siin suvalised random t2hed)",
                              siis on sellele väga lihtne triggerit teha, kui juba muid asju Starsis muuta oskad.

                              EDIT: Chatis vast piltkirja ei kasutata?

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #225
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas kilu6
                                +1

                                Mul pole kunagi olnud, aga kui see küsimus on standardselt sõnastatud, siis asi väga lihtne botil.
                                See ei ole küsimus, minul isiklikult oli CAPTCHA tähtede jada. Kes ei tea, mis see on siis:

                                Comment

                                Working...