Re: *** PokerStars.ee | Küsimused, probleemid siia - vastamas ka klienditeenindus ***
See 'waiting listi ruut' peaks sul aktiivsesse lauda tulema ju? Muidu Options - Advanced Multi-Table Options - Minimize main lobby..... võid näppida, äkki aitab.
Algselt postitas cpkr
Vaata postitust
TC
Comment